Ulubione

AT&T Cabling H-D MPO-LC/UPC Panel Światłowodowy Stały, OM3, 72 włókna

Numer katalogowy Nr kat NUAATPMSPM3H072,

Kod producenta Kod 27PM3HV072P-BK1U

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Panel światłowodowy, stały
- MPO-LC/UPC
- OM3
- 72 włókna

Więcej informacji: http://cabling.att.com/Products/CenterLine/?pid=C523

Nieprzypisane

Kategoria OM3

Techniczne

Liczba portów 72
Typ gniazda LC/UPC
Liczba łączników MPO / MTP 6

Fizyczne

Kolor Szary
Szerokość 483 mm
Wysokość 1U
Wymiary

44.5 x 483 x 336 mm.

Pozostałe

Gwarancja 24
Pozostałe parametry

Polaryzaca: Typ-C

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: AT&T Cabling H-D MPO-LC/UPC Panel Światłowodowy Stały, OM3, 72 włókna