Ulubione
Benq

Benq PJ MH684 DLP 1080p 3200ANSI/10000:1/HDMI/

Numer katalogowy Nr kat URBENDHMH684000,

Kod producenta Kod 9H.JE977.23E

netto 0 , 0 netto
0 , 0
  • Odbiór w całej Polsce!
  • Dostępny w ciągu24h
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Perfekcyjnie Wyświetlona Prezentacja na Każdą Okazję
Projektor BenQ MH684 z przeznaczeniem dla biznesu, to doskonałe rozwiązanie na skuteczne prezentacje. Jego nowoczesny i modny design, 3500 lumenów wysokiej jasności, 13000:1 wysoki współczynnik kontrastu, Full HD 1080p, pionowa i pozioma korekcja 2D Keystone, wszystko to sprawia, iż jest to produkt idealnie nadający się do profesjonalnej projekcji.

2D Keystone
Regulacja obrazu w pionie i poziomie do +-30 stopni, wszystko po to, aby skorygować zniekształcenia trapezowe (efekt spowodowany, gdy projektor jest przechylony lub umieszczony poza centrum wyświetlania) wyrównując kąty dla uzyskania prawidłowej geometrii obrazu.

Korekcja Położenia Narożnika - Corner Fit
Indywidualna korekcja położenia każdego narożnika obrazu (Corner Fit) umożliwia uzyskanie prawidłowej geometrii obrazu praktycznie w każdych warunkach. Ułatwia to zarówno instalację jak i codzienną eksploatację w różnych warunkach lokalowych.

Połączenie MHL

Dzięki łączności MHL, można przedstawić swoje propozycje biznesowe i dzielić się swoimi pomysłami od razu z dowolnego smart urządzenia posiadającego Android. Teraz możesz pokazać to wszystko co masz na małym ekranie i wyświetlić na duży ekran poprzez dublowanie (mirroring) dokumentów, zdjęć, filmów oraz innych treści z twojego smartfona na ekran projekcyjny. Po podłączeniu do projektora, inteligentne urządzenie będzie też doładowane, nie zabraknie więc mocy baterii podczas prezentacji.

Światowy Lider w Technologii SmartEco - Przyjazny dla Zielonego Środowiska

Dzisiaj szkoły/przedsiębiorstwa, stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technologii i narzędzi nauczania w swoich klasach/biurach, tak aby obniżyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju idealnego rozwiązania - Technologii SmartEco. Technologia SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Intuicyjny w obsłudze i przyjazny dla środowiska. Technologia SmartEco łączy w sobie doskonałą jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki Technologii SmartEco, studenci, nauczyciele i przedsiębiorcy dostają narzędzie pracy, aby jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie w klasie/biurze - a szkoły/przedsiębiorstwa zmniejszają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technologia znacznie wydłuża żywotność lampy.

Tryb Eco Blank
Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w momencie gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest używany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

Tryb SmartEco
Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić by wyświetlić najlepszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie zmniejszając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora poprzez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

Tryb Braku Sygnału Źródłowego
Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródłowego, jak komputer PC lub notebook. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

0.5W w Trybie Uśpienia
Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej niż
Wbudowany 10W Głośnik
MH684 posiada wzmocnione udźwiękowienie, dostarczając świeżą i czystą jakość dźwięku z wbudowanymi 10W głośnikami. Teraz nauczyciele mogą wykładać z łatwością, a studenci mogą uczyć się bardziej efektywnie.

Transkrypcja Napisów
Wyświetlanie napisów w materiałach wideo bez konieczności stosowania zewnętrznego urządzenia do transkrypcji. Jest to idealne rozwiązanie dla placówek edukacyjnych, takich jak szkoły językowe, gdzie pożądany jest zapis dialogu ekranowego.

Przydatne Wzory Tablic dla Nauczycieli
Aby ułatwić zadanie nauczania, BenQ dodał specjalne szablony funkcji MH684. Teraz, z czterech różnych linii wzorów do wyboru - Pismo, Muzyka, Arkusz Kalkulacyjny, Wykres Współrzędnych, można łatwo napisać lub narysować na tablicy bez konieczności rysowania linii lub wykresów.

Długotrwałość
Te niezwykle wytrzymałe mikro-lustra procesora DLP i niemal szczelna konstrukcja silnika, oznacza tylko to, iż projektory BenQ DLP wytrzymują próbę czasu, bez utraty jakości obrazu. Wyeliminowanie nagromadzenia pyłu i uszkodzeń przegrzania, dają pewność, że projektory BenQ będą świecić rok po roku i wyglądają jak nowe, a jedyne co trzeba zrobić po odpowiednim czasie użytkowania to wymienić lampę.

Doskonała Jakość Wyświetlanego Obrazu
Projektory BenQ DLP - to najlepsza ostrość, która zapewnia krystalicznie czyste detale i czytelne teksty poprzez maksymalizację współczynnika wypełnienia poszczególnych pikseli i połączenia Oszczędności Energii w Trybie Technologi BenQ SmartEco.

Nieprzypisane

Jasność 3500 ANSI Lumenów
Poziom hałasu 34 dB
Pobór mocy 310 W
Częstotliwość pozioma min. 15 kHz
Częstotliwość pozioma max. 102 kHz
Kompatybilność ze standardami komputerowymi

- 480i
- 480p
- 576i
- 576p
- 720p
- 1080i
- 1080p ‎

Kompatybilność ze standardami wideo

- NTSC
- PAL
- SECAM ‎

Technologia wyświetlania DLP
Kontrast statyczny 13 000:1
Proporcje obrazu 16:9
Ilość kolorów 1,07 mld
Audio Tak
Gniazda we/wy 1 x Mini-DIN-4 (S-Video) , 2 x HDMI , 2 x 15-pin D-Sub , 1 x USB 2.0 , 1 x Composite , 1 x mini USB (Type B) , 1 x RS-232 (COM) , 2 x 3,5 mm minijack , 1 x MHL-HDMI , 1 x RCA in
Trwałość źródła światła (ECO) 6500 h

Obraz

Minimalna przekątna obrazu 60 ''
Maksymalna przekątna obrazu 180 ''
Trwałość źródła światła 3000 h
Współczynnik projekcji (min) 1,15:1
Współczynnik projekcji (max) 1,49:1
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Prezentacja 3D
Zoom 1,3x
Projekcja Długoogniskowa
Obiektyw

- F=2.59~2.91
- f=16.87~21.87 mm ‎

Fizyczne

Wymiary

314.2 x 116 x 216.3 mm

Waga 3.3 kg

Pozostałe

Gwarancja 36
Akcesoria w zestawie

- Pilot / Baterie
- Kabel Zasilający
- Instrukcja Użytkownika CD
- Instrukcja Szybkiego Uruchomienia
- Karta Gwarancyjna
- Kabel VGA
- Zakrywka Obiektywu‎‎‎

Pozostałe parametry

Automatyczne wyłączenie zasilania po 20, jeśli nie wykryte źródło wyświetlania‎

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Benq PJ MH684 DLP 1080p 3200ANSI/10000:1/HDMI/