Ulubione

Epson Projektor EB-725Wi 3LCD WXGA/4000Lu/2.5m:1/InterActive

Numer katalogowy Nr kat UREPSLWEB725WIA,

Kod producenta Kod V11H998040

  • Podobne
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

EB-725Wi
Przekształć dowolne miejsce pracy dzięki elastycznemu i skalowalnemu obrazowi z projektora laserowego, który zwiększa możliwości współpracy, produktywność oraz zapewnia zrównoważony rozwój. Niezależnie od kąta nachylenia lub układu pomieszczenia każda osoba cieszy się nieprzerwanym, wciągającym oglądaniem, przy zmaksymalizowanej przestrzeni i zapewnieniu dystansu społecznego, bez niepotrzebnych kosztów monitorów o stałym rozmiarze obrazu.

Elastyczność jest najważniejsza w przypadku EB-725Wi, z jasnymi, dużymi, skalowalnymi opcjami obrazu do 100 cali. W przeciwieństwie do monitorów obraz z projektora nie ma cieni, oślepiającego światła ani martwych punktów, a laserowe źródło światła o wysokiej jasności 4000 lumenów może działać również gdy oświetlenie otoczenia jest wysokie. Interaktywność wielu ekranów sprawia, że współpraca jest łatwa i intuicyjna, a funkcja dzielenia ekranu umożliwia wyświetlanie do czterech urządzeń wejściowych na jednym dużym wyświetlaczu w rozdzielczości HD.

Wrażenia z oglądania są bardziej wciągające, a wiele opcji połączeń poprawia wyjątkową jakość obrazu i dźwięku. Aby zapewnić maksymalną aktywność, łączność bezprzewodowa, w tym Screen Mirroring przez Miracast, umożliwia każdemu udostępnianie treści z tabletów, telefonów komórkowych lub laptopów.

Użytkownicy mogą dodawać adnotacje do treści za pomocą rysika i (opcjonalnie) obsługi dotykowej obok zaawansowanych opcji tablicy suchościeralnej. EB-725Wi obsługuje także dodatkowe narzędzia do współpracy i zwiększania produktywności, w tym drukowanie, zapisywanie i wysyłanie e-maili, a także wiele wejść na jednym ekranie, w tym wideokonferencje, kamery z wizualizerami i technologię prezentacji.

W przeciwieństwie do monitorów wielkoformatowych model EB-725Wi zapewnia obraz w wielu rozmiarach i formatach w stałym koszcie. Oferuje również elastyczne opcje montażu, jest szybszy i łatwiejszy do rozmieszczenia, wygodniejszy w oglądaniu, bardziej ekologiczny i zapewnia bardziej higieniczne miejsca pracy, gdy jest używany z antybakteryjnymi tablicami suchościeralnymi bez śladów palców.

  • Dowolny pokój, dowolnej wielkości: Jasny, wielkoformatowy obraz o przekątnej do 100 cali
  • Zwiększ wydajność pracy: Łatwy w użyciu interfejs, opcjonalny responsywny dotyk i szybka konfiguracja
  • Wszechstronna współpraca: Rozszerz łączność za pośrednictwem kamer bezprzewodowych, kamer do wideokonferencji i wielu innych
  • Wyjątkowa niezawodność: Bezobsługowa technologia laserowa zapewniająca święty spokój

Informacje techniczne

Model EB-725Wi
Jasność 4000 ANSI Lumenów
Poziom hałasu 36 dB
Pobór mocy 255 W
Technologia wyświetlania 3LCD
Proporcje obrazu 16:10
Ilość kolorów 1,07 mld
Audio Tak
Komunikacja bezprzewodowa WiFi , WiFi Direct
Kolor Biały
Gniazda we/wy 1 x Audio out , 1 x RS-232 (COM) , 2 x USB (Type B) , 2 x USB 2.0 , 3 x 15-pin D-Sub , 3 x Audio in , 3 x HDMI
Trwałość źródła światła (ECO) 30000 h
Kontrast dynamiczny 2 500 000:1

Obraz

Minimalna przekątna obrazu 65 ''
Maksymalna przekątna obrazu 100 ''
Trwałość źródła światła 20000 h
Współczynnik projekcji (min) 0,28:1
Współczynnik projekcji (max) 0,37:1
Rozdzielczość 1280 x 800 (WXGA)
Zoom 1,0x , 1,35x

Fizyczne

Wymiary 356 x 395 x 133 mm
Waga 5.8 kg

Pozostałe

Gwarancja -2
abid 769439

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Epson Projektor...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Epson Projektor EB-725Wi 3LCD WXGA/4000Lu/2.5m:1/InterActive