Ulubione
0
Benq

Benq PJ MU641 DLP 1080p WUXGA/4000AL/10000:1/

Numer katalogowy Nr kat URBENDWUMU64100,

Kod producenta Kod 9H.JHH77.13E

  • Produkty podobne
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
netto 4211 , 86 netto
5180 , 59

Biznesowy projektor WUXGA do sal konferencyjnych

Projektor do sal konferencyjnych BenQ MU641 został zaprojektowany z myślą o najwyższej wydajności podczas spotkań dzięki łatwemu podłączaniu uczestników. Już po wyjęciu z pudełka projektor pozwala na bezprzewodowe wyświetlanie prezentacji po sparowaniu z modułami bezprzewodowymi. Generując jasność aż 4 000 lumenów, MU641 oferuje doskonałe parametry projekcji i łatwą konfigurację połączone z długą trwałością lampy wynoszącą aż 15 000 h i ekologiczną eksploatacją.

KLUCZOWE FUNKCJE
- Wysoka jasność 4000 lumenów ANSI poprawia jakość obrazu, zapewniając żywe barwy podczas prezentacji
- Rozdzielczość WUXGA i tryb infografiki zapewniają doskonałą jakość obrazu.
- Szeroki wybór połączeń: 2 x HDMI, 5 V/1,5 A USB, MHL
- Możliwość sparowania z opcjonalnymi modułami sieci bezprzewodowej
- Długa trwałość lampy wynosząca 15 000 h obniża koszt użytkowania

Wysoka jasność dla małych i dobrze oświetlonych sal konferencyjnych

Wysoka jasność 4 000 lumenów pozwala na wygodne wyświetlanie prezentacji przy włączonym świetle, co ułatwia dyskusje, współpracę i robienie notatek w małych i dobrze oświetlonych salach spotkań mieszczących do 20 uczestników. Dzięki imponującej i wysokiej natywnej rozdzielczości WUXGA (1920x1200) wyższej od 1080p Full HD, projektor MU641 BenQ oferuje doskonałą szczegółowość i olśniewającą wyrazistość podczas wyświetlania obrazu o wysokiej rozdzielczości.

Rozdzielczość WUXGA wyświetla więcej szczegółów

Z rzeczywistą rozdzielczością WUXGA* 1920 x 1200, projektor MU641 oferuje zawsze wyraziste i dokładnie wyświetlane obrazy w całej prezentacji..

Wzmocnij przekaz prezentacji biznesowej dzięki trybowi infografiki
Obecnie, gdy stosowanie infografik w prezentacjach biznesowych zyskuje na popularności i znaczeniu, wysoka jasność kolorów MU641 i jego lepsza gradacja barw w trybie infografiki gwarantują lepsze nasycenie i lepszą żywość barw w porównaniu do zwykłego trybu prezentacji.

Bezproblemowe bezprzewodowe wyświetlanie prezentacji dzięki uniwersalnej zgodności

Projektor BenQ MU641 zapewnia bezproblemową i intuicyjną prezentację bezprzewodową po sparowaniu z modułem bezprzewodowym QCast lub QCast Mirror. Po podłączeniu modułu bezprzewodowego do złącza HDMI 1.2 i zasilanego złącza USB projektora BenQ MU641 (5V/1A), użytkownicy mogą niezwykle płynnie wyświetlać prezentacje ze swoich urządzeń przenośnychz systemem iOS, Mac, Android i Windows.
Opcjonalne akcesoria: QCast Mirror HDMI Wireless Dongle, QCast Video Stream Wireless Dongle

Płynna jakość wideo HD i zerowy koszt Konserwacji sieci WiFi
Po sparowaniu z modułem bezprzewodowym QCast lub QCast Mirror, MU641 potrafi bezprzewodowo strumieniowo przesyłać wideo w rozdzielczości Full HD, dzięki czemu użytkownicy mogą wyświetlać prezentacje całkowicie bez użycia kabli ze swoich tabletów, smartfonów i laptopów.

Łączność HDMI
Projektor BenQ MU641 jest wyposażony w dwa porty HDMI, które z łatwością obsługują wielu prezenterów i ich urządzenia, co jest zgodne z obecnym trendem cyfrowym, a jednocześnie obsługuje bezprzewodowe transmitery QCast oraz QCast Mirror .

Zasilanie USB 5V/1.5A USB

MU641 posiada złącze USB 5 V/1,5 A do zasilania modułu bezprzewodowego lub innego urządzenia, złącze MHL do dzielenia się pomysłami i prezentacjami, przy jednoczesnym ładowaniu urządzenia mobilnego.

Łączność MHL
Łączność MHL umożliwia urządzeniom mobilnym na prezentację: dokumentów, zdjęć, filmów i innych treści za pośrednictwem kabla MHL w celu dzielenia się pomysłami i prezentacjami, jednocześnie ładując urządzenie mobilne. Ponadto MHL obsługuje transmitery HDMI, takie jak QCast bez konieczności użycia dodatkowych kabli zasilających

Regulacja zniekształcenia trapezowego w pionie
Funkcja pionowej regulacji zniekształcenia trapezowego dostosowuje obraz do potrzeb instalacji. Korekcja trapezowa ułatwia łatwe wyświetlanie wyrównanych obrazów w różnym położeniu projektora.

Stopy regulacyjne dla wygodnej konfiguracji
Trzy stopy regulacyjne MU641 znacznie zwiększają elastyczność konfiguracji projektora i mobilności w różnego rodzaju salach konferencyjnych, z dodatkowymi stopami umieszczonymi w rogach dla większej mobilności.

System Eco Cycle

System BenQ Eco Cycle eliminuje straty energii elektrycznej, skraca czas oczekiwania na rozruch przed spotkaniami i po ich zakończeniu, minimalizując czynności konserwacyjne, co obniża całkowity koszt użytkowania.

Tryb SmartEco
: Tryb SmartEco analizuje sygnał wejściowy w celu określenia wymaganej jasności dla optymalnej wydajności kolorów i kontrastu, zachowując do 70% mocy lampy, jednocześnie zapewniając najwyższą jakość obrazu bez żadnych kompromisów.
Tryb Eco Blank: Kiedy projektor nie wykryje żadnego źródła sygnału, tryb Eco Blank uaktywni się automatycznie po 3 minutach bezczynności, aby wyeliminować zakłócenia i zaoszczędzić energię. .
Automatyczne włączanie: Projektory BenQ wyłączą zasilanie po 16-20 minutach bezczynności, aby wyeliminować marnotrawstwo energii i obawy użytkowników przed pozostawieniem włączonego urządzenia.

Długa trwałość lampy 15 000 h

Mniejsza częstotliwość wymiany lamp i przeprowadzania konserwacji przekłada się na ogólny niższy koszt własności. Tryb oszczędzania lampy dynamicznie dostosowuje moc lampy do wyświetlanej treści, co pozwala na wydłużenie trwałości lampy o maksymalnie 50% w porównaniu do normalnego trybu.

Długotrwała Perfekcja Obrazu z Technologią DLP

Technologia przetwarzania obrazu cyfrowego Digital Light Processing (DLP), nagrodzona Oscarem za rok 2015 (Oscar statuette), jest wiodącą technologią projekcji stosowaną w 90% światowych cyfrowych kin i 100% kin IMAX. Z technologią DLP dominującą na rynku projektorów z ponad 50% udziałem w rynku, BenQ jest dziś najlepiej sprzedającą się marką projektorów technologii DLP, która oferuje niezrównaną wydajność na poziomie światowym

Wytrzymałość

Te niezwykle wytrzymałe mikro-lustra procesora DLP i niemal szczelna konstrukcja systemu projekcji, oznaczają, iż projektory BenQ DLP wytrzymują próbę czasu, bez utraty jakości obrazu. Wyeliminowanie nagromadzenia pyłu i uszkodzeń przegrzania, dają pewność, że projektory BenQ będą świecić rok po roku i wyglądać jak nowe, a jedyne co trzeba zrobić po odpowiednim czasie użytkowania to wymienić lampę.

Obraz ostry jak żyletka

Biorąc pod uwagę wysokie wymagania w branży audiowizualnej, projektory BenQ DLP zapewniają również najbardziej precyzyjnie dobraną ostrość, aby uzyskać jasne szczegóły i czytelny tekst, maksymalizując współczynnik wypełnienia poszczególnych pikseli i wykorzystując ekskluzywną technologię BenQ SmartEco .

Informacje techniczne

Jasność 4000 ANSI Lumenów
Poziom hałasu 33 dB
Pobór mocy 300 W
Częstotliwość pozioma min. 15 kHz
Częstotliwość pozioma max. 102 kHz
Częstotliwość pionowa min. 23 Hz
Częstotliwość pionowa max. 120 Hz
Kompatybilność ze standardami komputerowymi

- 480i
- 480p
- 576i
- 567p
- 720p
- 1080i
- 1080p

Kompatybilność ze standardami wideo

- NTSC
- PAL
- SECAM

Technologia wyświetlania DLP
Kontrast statyczny 10 000:1
Proporcje obrazu 16:10
Ilość kolorów 1,07 mld
Audio Tak
Komunikacja bezprzewodowa Opcjonalna
Gniazda we/wy 1 x Audio out , 1 x USB 2.0 , 1 x 15-pin D-Sub , 1 x HDMI , 1 x mini USB (Type B) , 1 x S-Video , 1 x RS-232 (COM) , 1 x Audio in , 1 x MHL-HDMI , 1 x RCA in
Trwałość źródła światła (ECO) 10000 h

Obraz

Minimalna przekątna obrazu 30 ''
Maksymalna przekątna obrazu 300 ''
Trwałość źródła światła 4000 h
Współczynnik projekcji (min) 1,47:1
Współczynnik projekcji (max) 1,76:1
Rozdzielczość 1920 x 1200 (WUXGA)
Prezentacja 3D
Zoom 1,2x
Projekcja Długoogniskowa

Fizyczne

Wymiary

353 x 135 x 272 mm

Waga 3.7 kg

Pozostałe

Gwarancja 24
Akcesoria w zestawie

- Pilot zdalnego sterowania
- Baterie AAA x2
- Kabel zasilający
- Kabel VGA
- Karta gwarancyjna
- Instrukcja szybkiego uruchomienia
- Instrukcja użytkownika na CD 

Opcjonalnie:
- Lampa
- Okulary 3D
- Karta Bezprzewodowa WIFI HDMI - QCast Mirror QP20*
- Karta Bezprzewodowa WIFI HDMI - QCast QP01
- Zestaw Bezprzewodowy - InstaShow WDC10
- Uchwyt sufitowy

Pozostałe parametry

- Chip DMD: DC3 DMD
- Odbiornik podczerwieni x2 (Przód+Góra)
- Zasilanie: 100 ~ 240V AC
- Zabezpieczenie: Security Bar, Kensington Security Slot
- Temperatura pracy: 0 ~ 40°C

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Benq PJ MU641 D...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Benq PJ MU641 DLP 1080p WUXGA/4000AL/10000:1/