Ulubione
PLN

Corel Parallels Desktop 17 Retail FULL box

Numer katalogowy Nr kat OBCOR00PD17BXEU,

Kod producenta Kod PD17BXEU

netto 386 , 51 netto
475 , 41

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

 • Podobne
 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Parallels Desktop 17 Retail FULL box

Zaprojektowany dla użytkowników komputerów Mac potrzebujących podstawowych funkcji do uruchamiania aplikacji innych niż Mac i woli kupować i instalować aplikacje  tylko ze sklepu App  Store.

Parallels Desktop 17 for Mac to szybka, łatwa i wydajna aplikacja do uruchamiania systemu Windows na komputerze Intel lub Apple M1 Mac wszystko to bez ponownego uruchamiania. Bezproblemowo przełączaj się między aplikacjami Mac i Windows, szybko i łatwo otwieraj pliki i aplikacje systemu Windows z Docka Mac i używaj gestów komputerów Mac w aplikacjach systemu Windows.  Zachowaj wygląd i działanie systemu macOS, uruchamiając aplikacje systemu Windows obok aplikacji systemu macOS lub korzystając ze znanej estetyki pulpitu systemu Windows. Wysoka wydajność napędza najbardziej wymagające aplikacje, takie jak Visual Studio, AutoCAD lub Adobe Photoshop, obok popularnych aplikacji systemu Windows, takich jak Internet Explorer, Microsoft Office i Visio. Gdy już zaczynasz działać, przenieś pliki i zakładki przeglądarki z komputera MAC na komputer Mac. Użyj ulubionego paska Touch Bar dla komputerów Mac w systemie Windows, skopiuj i wklej tekst i obrazy lub przeciągnij i upuść pliki między systemami operacyjnymi. Automatyczna optymalizacja wydajności w oparciu o scenariusz użycia podstawowego, przydziel zasoby procesora CPU & memory w celu maksymalnej wydajności, włącz tryb podróży, aby wydłużyć czas pracy baterii w podróży, a także zaoszczędzić czas i miejsce na dysku dzięki wspólnemu dostępowi do plików i folderów Mac w aplikacjach systemu Windows. Parallels Desktop 17 działa na najnowszych wersjach systemu macOS i obsługuje różne systemy operacyjne, w tym Windows 10, Ubuntu i inne dystrybucje Linuksa. Zawiera zestaw narzędzi Parallels Toolbox z  ponad 30  praktycznymi narzędziami ułatwiających wykonywanie codziennych zadań: nagrywanie ekranu, czyszczenie dysku, wykonywanie zrzutów ekranu lub pobieranie wideo wszystko to za pomocą jednego kliknięcia. Nic dziwnego, że Parallels Desktop for Mac jest kochany przez miliony użytkowników Komputerów Mac od ponad 15 lat.

Informacje techniczne

Rodzaj System operacyjny
Czas trwania Licencja wieczysta
Nośnik DVD
Architektura 32-bit , 64-bit

Licencja

Licencja Komercyjna
Liczba stanowisk / jednostek 1
Wymagania sprzętowe Minimum Aby uruchomić większość aplikacji, takich jak Microsoft Office, księgowość, handel, SAP, Matlab i inne.
 • Procesor: Układ Apple M1, Procesor Intel Core 2 Duo, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Intel Core M lub Xeon
 • Pamięć 4 GB pamięci RAM
 • Składowanie Instalacja aplikacji 600 MB dla aplikacji Parallels Desktop
 • Dodatkowe miejsce na dysku dla systemu operacyjnego gościa (w systemie Windows 10 wymagane jest co najmniej 16 GB)
 • Grafika Układ Apple M1, Intel, AMD Radeon lub NVIDIA
 • System operacyjny macOS Monterey 12 (po zwolnieniu), macOS Big Sur 11.1 lub nowszy, OS Catalina 10.15.7 lub nowszy, OS Mojave 10.14.6 lub nowszy, OS High Sierra 10.13.6 lub nowszy
Najlepsza wydajność Dla aplikacji intensywnie korzystających z grafiki, dużych obciążeń i uruchamiania wielu maszyn wirtualnych.
 • Procesor: Układ Apple M1, procesor Intel Core i5, Core i7, Core i9 lub Xeon
 • Pamięć: 16 GB pamięci RAM lub więc
Wersja Box
Wersja językowa Wielojęzyczna

Pozostałe

Gwarancja -2
abid 786757

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Corel Parallels...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Corel Parallels Desktop 17 Retail FULL box