Ulubione

Corel PaintShop Pro 2022 Ultimate ML Mini BOX

Numer katalogowy Nr kat OBCORPSP2022ULM,

Kod producenta Kod PSP2022ULMLMBEU

 • Podobne
 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

PaintShop Pro 2022 Ultimate oprogramowanie do edycji zdjęć
Dodaj trochę jasności do swojego cyfrowego świata dzięki większej mocy sztucznej inteligencji i kolekcji możliwości edycji zdjęć wideo, aby uzyskać wyniki tak wyjątkowe, jak Twoje obrazy.

Podświetl kołowrotek
Tworzenie szybkich filmów pokazujących najważniejsze momenty Twojej ostatniej przygody stało się o wiele łatwiejsze dzięki nowemu, inteligentnemu kreatorowi filmów Highlight Reel. Po prostu zaimportuj swoje zdjęcia/filmy, a Highlight Reel przeanalizuje i wyodrębni najlepsze fragmenty i skompiluje je dla Ciebie, podążając za rytmem muzyki. Tworzenie filmów do dzielenia się codziennymi chwilami stało się jeszcze łatwiejsze.

MultiCam Capture Lite
Zaangażuj widzów, powiększ grono odbiorców i nagrywaj wideo za pomocą programu MultiCam Capture Lite. Z łatwością twórz filmy instruktażowe, filmy z gier, nagrywaj prezentacje produktów i nie tylko za pomocą jednego, łatwego w obsłudze oprogramowania do nagrywania.

Painter Essentials 8
Ciesz się zabawnym i nieskomplikowanym oprogramowaniem do malowania dla początkujących, które zainspiruje Cię do eksperymentowania i zakochania się w malowaniu cyfrowym. Szkicuj, rysuj i maluj na czystym płótnie za pomocą realistycznych pędzli lub baw się w ekskluzywnej sztucznej inteligencji opartej na obrazach i sztuce klonowania.

Przestrzeń robocza Sea-to-Sky
Poznaj przestrzeń roboczą do edycji zdjęć, która wyniesie Twoje zdjęcia podwodne i dronowe na nowy poziom. Dokonuj bezproblemowych poprawek i kreatywnych ulepszeń za pomocą niestandardowego zestawu narzędzi i przeżyj w pełni swoje najbardziej niezapomniane chwile.

PhotoMirage Express
Bez wysiłku przekształć dowolny obraz w hipnotyzującą animację w ciągu kilku minut dzięki PhotoMirage Express. Ożywianie zdjęć jest śmiesznie łatwe i wciągające, a udostępnianie swoich arcydzieł w mediach społecznościowych to pestka. Użyj PhotoMirage Express, aby tworzyć inspirujące animacje fotograficzne, które urzekają, angażują i porażają.

Corel AfterShot 3
Szybko naucz się profesjonalnej edycji zdjęć w formacie RAW i przejmij kontrolę nad bardzo dużymi kolekcjami zdjęć za pomocą programu Corel AfterShot 3. Dokonuj łatwych poprawek i ulepszeń oraz oszczędzaj czas dzięki narzędziom do przetwarzania wsadowego, które umożliwiają jednoczesne wprowadzanie poprawek do jednego lub tysięcy zdjęć.

Corel Creative Collection
Rozszerz swoje możliwości twórcze dzięki dziesiątkom pędzli, tekstur i ponad 100 tłami bez tantiem. Wzbogać swoje projekty fotograficzne zabawnymi projektami, kwiatami, zachodami słońca i nie tylko, a także szeregiem żywych pociągnięć pędzla.

Kompletne studio do edycji zdjęć

 • Poprawiaj zdjęcia dzięki sztucznej inteligencji - Polegaj na sztucznej inteligencji i technologii uczenia maszynowego, aby poprawiać obrazy jednym kliknięciem, aby natychmiast zrobić najlepsze zdjęcie.
 • Edytuj zdjęcia jak profesjonalista - Edytuj, retuszuj i poprawiaj swoje zdjęcia za pomocą wszechstronnego zestawu narzędzi zaprojektowanego dla wszystkich poziomów umiejętności.
 • Twórz grafiki i projekty - Pracuj z intuicyjnym tekstem, pędzlami, teksturami, wzorami, narzędziami do rysowania i malowania, aby tworzyć inspirujące projekty.
 • Wybierz jedną z wielu przestrzeni roboczych - PaintShop Pro to przede wszystkim wybór i dostosowywanie, oferując wiele obszarów roboczych, które możesz stworzyć, aby pracować jak najefektywniej.
 • Dodaj efekty dla wpływu - Eksperymentuj z setkami kreatywnych filtrów i zabawnych efektów, aby Twoje zdjęcia były osobiste i oryginalne do udostępniania i drukowania.

Co nowego w PaintShop Pro 2022?
Za każdym zachwycającym obrazem kryje się prawdziwa inteligencja. Wysoce efektywne funkcje i narzędzia oparte na sztucznej inteligencji i technologii uczenia maszynowego sprawiają, że tworzenie czegoś naprawdę oryginalnego, osiągalnego.

Całkowicie nowe narzędzie Ramka sprawia, że umieszczanie obiektów rastrowych w kształtach jest szybkie, łatwe i intuicyjne. Zaprojektowany, aby przyspieszyć tworzenie cyfrowych układów, pracować z różnymi kształtami i rozmiarami ramek, aby uzyskać pożądany wygląd. Narysuj ramki, aby użyć ich jako przydatnych symboli zastępczych lub narysuj ramki nad wybranym obiektem, obrazem lub tekstem, aby uzyskać dopracowany efekt.

Potężne narzędzia i funkcje fotograficzne
Polegaj na wszechstronnej gamie profesjonalnych narzędzi do edycji obrazu, aby każde ujęcie było najlepszym ujęciem.

Niezbędne narzędzia
Z łatwością przycinaj obszary zdjęcia, aby zmienić ostrość, korzystając ze wskazówek składu, złotego współczynnika i zasady trójpodziału. Z łatwością zmieniaj rozmiar za pomocą jednego z kilku ustawień wstępnych lub zmieniaj rozmiar według pikseli, wartości procentowych lub rozmiaru wydruku. Przywracaj i naprawiaj stare zdjęcia za pomocą narzędzi Scratch Remover i Fade Correction, aby poprawić kontrast i kolor wyblakłych zdjęć.

Narzędzia do regulacji
Zmieniaj swoje zdjęcia za pomocą szerokiej gamy zaawansowanych narzędzi do regulacji, w tym jasności i kontrastu, wypełnienia światła i jasności, korekcji zanikania, balansu bieli, odcienia i nasycenia, usuwania szumów, jaskrawości, wyostrzania, korekcji kolorów oraz poziomów i krzywych tonalnych.

Narzędzia do selekcji i korekty
Wyizoluj obszar, który chcesz zaznaczyć, korzystając z różnych narzędzi do zaznaczania i uwydatnij zaznaczenie za pomocą pędzla poprawiającego. Automatycznie koryguj zniekształcenia, winietowanie i aberracje chromatyczne na zdjęciach za pomocą narzędzi Korekcja obiektywu i użyj narzędzia Prostowanie, aby poprawić przekrzywiony horyzont, lub narzędzia Korekcja perspektywy, aby zdjęcie wyglądało tak, jakby zostało zrobione pod innym kątem.

Obsługa kamer RAW, HDR i 360°
Zarządzaj metadanymi w plikach RAW i zapisuj je w programie PaintShop Pro RAW Lab oraz koryguj problematyczne obszary, takie jak odzyskiwanie prześwietlonych świateł lub dostosowywanie cieni. Połącz kilka zdjęć tej samej sceny z różnymi ekspozycjami, aby stworzyć jedno wspaniałe zdjęcie HDR. Edytuj zdjęcia zrobione aparatem 360°, prostując zdjęcie z obrotem lub sprawiając, że wygląda na wypoziomowane. Usuń i automatycznie zamień statyw lub uzyskaj ciekawy efekt planetowy.

Narzędzia oszczędzające czas
Zmniejsz liczbę powtórzeń i przyspiesz złożone operacje edycji zdjęć dzięki skryptom. Nagraj serię zmian jako skrypt, aby zastosować go do dowolnego zdjęcia w dowolnym momencie. Zautomatyzuj edycję wielu zdjęć jednocześnie dzięki przetwarzaniu wsadowemu, takiemu jak dodawanie znaku wodnego, ramki do zdjęć lub po prostu zmiana rozmiaru.

Imponujące funkcje graficzne
PaintShop Pro jest pełen kreatywnych narzędzi dla kreatywnych ludzi.

 • Warstwy i maski warstwy i maski są niezbędne do zaawansowanej edycji obrazów, komponowania i projektowania graficznego. Używaj wielu nieniszczących warstw podczas edycji obrazów, aby z łatwością tworzyć kompozyty zdjęć. Twórz maski, aby ukryć lub pokazać części warstwy, zanikać między warstwami i precyzyjnie tworzyć efekty specjalne.
 • Narzędzia tekstowe dodawaj tekst do obrazów, aby tworzyć ciekawe projekty, takie jak mem lub cytat z obrazka. Dostosuj czcionki, rozmiar, styl, wyrównanie, interlinię i kerning za pomocą pełnego zestawu narzędzi typograficznych.
 • Narzędzia do rysowania, malowania i wypełniania maluj za pomocą wbudowanych pędzli lub importuj pędzle Adobe Photoshop, aby ożywić swoje cyfrowe projekty. Rysuj za pomocą narzędzi do ilustracji wektorowych i korzystaj z palet kolorów, gradientów, wzorów i kineskopów, aby przenieść swoje projekty na wyższy poziom.
 • Szablony i kreatywne treści uzyskaj dostęp do szerokiej gamy wbudowanych szablonów do tworzenia kolaży, kart okolicznościowych, obrazów w mediach społecznościowych, banerów internetowych, broszur, wizytówek i nie tylko.

Inteligentne rozwiązania

 • Narzędzia oparte na sztucznej inteligencji - Skomplikowane i czasochłonne edycje stały się o wiel łatwiejsze dzięki nowej technologii opracowanej w programie PaintShop Pro. Powiększ obraz bez niepożądanych zniekształceń dzięki funkcji AI Upsampling, usuń artefakty i szum ze zdjęć jednym kliknięciem za pomocą funkcji AI Artifact Removal lub AI Denoise, a także stylizuj swoje zdjęcia za pomocą efektów artystycznych za pomocą funkcji AI Style Transfer.
 • Narzędzia świadome treści - Usuń wady, obiekty i elementy rozpraszające uwagę za pomocą narzędzia do usuwania obiektów lub wypróbuj narzędzia do edycji uwzględniające zawartość, takie jak SmartClone, Magic Move i Magic Fill, aby automatycznie wypełniać puste obszary. Wyeliminuj czerwone oczy, przebarwienia i niechciane linie lub wygładzić zmarszczki, wybielić zęby i wyrównać koloryt skóry za pomocą narzędzi do makijażu i retuszu.
 • Korekty jednym kliknięciem i natychmiastowe efekty - Pozwól, aby funkcja One Step Photo Fix automatycznie stosowała korekty kolorów i wyostrzania lub użyj funkcji Smart Photo Fix, aby dostosować ustawienia w celu uzyskania idealnego zdjęcia. Przeglądaj setki efektów, w tym wstępnie ustawione filtry, 3D, artystyczne, oświetlenie i odbicia, aby dodawać cienie i obramowania do obrazów lub przekształcać zdjęcia w szkic lub obraz.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry Import Formats Supported
AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CUR, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, GIF, HDP, IFF, IMG, J2C, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, JPX, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD**, PCT, PCX, PDF, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (PSP image files), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG***

Obsługa plików RAW dla ponad 800 modeli aparatów, w tym następujących rozszerzeń plików:  
3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, K25, KDC, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF, X3F (Visit full model list)

Export Formats Supported:

BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2C, J2K, JPC, JPX, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (PSPIMAGE FILES), RAS, RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, CT, JPS, PNS, TGA, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF

Formaty pędzli:
Pędzel PaintShop Pro (.pspbrush)
Pędzel Adobe Pho
Rodzaj Grafika , Wirtualizacja
Czas trwania Licencja wieczysta
Nośnik CD

Licencja

Licencja Komercyjna
Wymagania sprzętowe
 • Windows 10 (zalecana wersja 1903 lub nowsza z najnowszym dodatkiem Service Pack (wersje 64-bitowe)
 • Do wirtualizacji: Microsoft Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019.
 • Seria Intel Celeron G lub AMD Phenom II i nowsze (serie Intel i5 lub AMD Ryzen lub nowsze zalecane do obsługi funkcji sztucznej inteligencji)
 • 4 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB do obsługi funkcji sztucznej inteligencji)
 • Wymagane 3 GB dostępnego miejsca na dysku twardym (zalecane 4 GB)
 • Rozdzielczość wyświetlacza 1366 x 768 (rekomendowana rozdzielczość 1920 x 1080 @ 100 DPI). Obsługa do 250 DPI przy odpowiedniej rozdzielczości wyświetlacza.
 • Karta wideo zgodna z DirectX 10 lub nowszym z najnowszym sterownikiem (oddzielna karta graficzna zgodna z DirectX 12 zalecana do akceleracji GPU)
 • Internet Explorer w wersji 11 lub nowszej z najnowszymi aktualizacjami
 • Połączenie internetowe wymagane do korzystania z funkcji online i film
Wersja Box
Wersja językowa Angielska , Francuska , Hiszpańska , Włoska

Pozostałe

Gwarancja -2
abid 790962

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Corel PaintShop...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Corel PaintShop Pro 2022 Ultimate ML Mini BOX