Ulubione
0

InsERT Zielony Plus dla GT

Numer katalogowy Nr kat OBISTSZPLUS,

Kod producenta Kod ZPLUS

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty

Zielony PLUS dla InsERT GT - rozszerzenie funkcjonalne do programów z linii InsERT GT

zielony PLUS dla InsERT GT to kolejny z serii PLUSÓW - pakietów stworzonych z myślą o firmach, którym w codziennej pracy niezbędny jest system o rozbudowanej funkcjonalności.

Przy wykorzystaniu PLUSÓW możliwe jest stworzenie systemu spełniającego wymagania firm średniej wielkości. Systemy z linii InsERT GT zyskują dzięki PLUSOM nową rozbudowaną funkcjonalność bez konieczności zmiany w strukturze programów i bez zastosowania dodatkowych narzędzi lub systemów.

PLUSY mogą być dobierane indywidualnie według potrzeb klienta, w zależności od tego, jaka funkcjonalność jest mu niezbędna.

Możliwości zielonego PLUSA dla InsERT GT

 • Obsługa masy i objętości w dokumentach handlowych - do dokumentów handlowych zielony PLUS dla InsERT GT dodaje kolumny Masa i Objętość, które ułatwiają obsługę wielkich dostaw pakowanych np. na kontenery, tiry, statki. Kolumny te są automatycznie wyliczane z kartoteki towarów, dodano także parametr włączający podsumowanie obu kolumn oraz zaktualizowane zostały standardowe wzorce wydruku.
 • Własne sprawozdania finansowe - dzięki zielonemu PLUSOWI dla InsERT GT użytkownik może stworzyć własne sprawozdania finansowe, jak również zmienić postać już istniejących sprawozdań - w ten sposób mogą powstawać spersonalizowane dokumenty dostosowane ściśle do potrzeb firmy (można np. wybrać język sprawozdania). zielony PLUS dla InsERT GT umożliwia następujące operacje:
  - dodawanie, poprawianie i usuwanie pozycji,
  - przesuwanie pozycji,
  - autonumeracja wcięć,
  - sumowanie pozycji w górę (dodatnio lub korygująco),
  - określanie czy dozwolone jest dowolne definiowanie pozycji z sald i obrotów kont,
  - określanie angielskich i niemieckich nazw pozycji.
  Dodatkowo zielony PLUS dla InsERT GT daje także możliwość:
  - określenia układu sprawozdania,
  - określenia poziomu szczegółowości wydruku uproszczonego,
  - definiowania dodatkowych powiązań pomiędzy pozycjami,
  - zaimportowania pozycji z innego sprawozdania (np. bilansu lub RZS).
 • Pola własne w dokumentach - użytkownik ma możliwość definiowania rozszerzonych pól własnych dla wszystkich typów dokumentów handlowych, magazynowych, zamówień, dokumentów finansowych, rozrachunków, dekretów i zapisów w ewidencjach VAT. Użytkownik definiuje pole i określa jego typ (tekstowe, liczbowe, kwotowe, data). Jest to kontynuacja funkcjonalności udostępnionej przez niebieskiego PLUSA dla InsERT GT.
 • Biblioteka dokumentów dla kontrahenta, podmiotu oraz dokumentu - za pomocą zielonego PLUSA dla InsERT GT możliwych jest wiele operacji m.in.:
  - import i eksport dowolnych plików,
  - dopisywanie nagłówka,
  - wybór kategorii,
  - blokada usuwania i poprawy - zadecydowanie, czy i jakie dokumenty z biblioteki mogą być usuwane lub zmieniane przez innych użytkowników systemu.
  Biblioteka dostępna jest dla dokumentów, kartoteki kontrahentów, kartoteki towarów oraz dla podmiotu. Jest to funkcjonalność podobna do biblioteki dokumentów w Gratyfikancie GT.
 • Flagi obiektów - funkcjonalność zielonego PLUSA dla InsERT GT dotycząca rozrachunków, która ułatwia pracę wielu osób z jednym obiektem i umożliwia sprawdzanie jego stanu. Flagi mogą być dowolnie zdefiniowane przez użytkownika (kolor, nazwa), a następnie wstawiane, zmieniane i usuwane przy rozrachunkach. Możliwe jest filtrowanie rozrachunków po fladze oraz sprawdzenie, przez kogo i kiedy została wstawiona.

Informacje techniczne

Rodzaj Biurowe , Biznesowe
Czas trwania Licencja wieczysta
Nośnik CD

Licencja

Licencja Dla małych firm , Komercyjna
Szczegóły licencji

- Zielony PLUS dla InsERT GT jest licencjonowany na podmiot - to znaczy udostępnia swoją funkcjonalność na wszystkich posiadanych i zarejestrowanych programach z linii InsERT GT (muszą być one w wersji co najmniej 1.14)
- W przypadku biur rachunkowych - na wszystkich podmiotach obsługiwanych przez biuro na jednym numerze licencyjnym

Liczba stanowisk / jednostek Brak ograniczeń
Wersja Upgrade
Wersja językowa Polska

Pozostałe

Gwarancja 0

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

InsERT Zielony...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: InsERT Zielony Plus dla GT