Ulubione
0

InsERT *Gratyfikant GT abonament /e-abonament

Numer katalogowy Nr kat OLISTKGGTA0,

Kod producenta Kod ABGGT

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

 

Aby zapewnić poprawne działanie programów i komfort Państwa pracy, na bieżąco aktualizujemy nasze systemy nad najlepszymi rozwiązaniami pracuje sztab analityków, programistów i testerów. Dlatego też kilka razy w roku oddajemy w Państwa ręce ulepszenia do programów, które zawierają szereg nowych funkcji niezbędnych do sprawnej i zgodnej z prawem obsługi firmy.

Uaktualnienia do poszczególnych programów mogą Państwo nabywać w ramach rocznegoAbonamentu na ulepszenia. Abonament jest dostępny w dwóch formach:

  • e-abonament  wszystkie ulepszenia, które ukażą się w ciągu 12 miesięcy ważności abonamentu, mogą Państwo pobierać i instalować w wygodny sposób z poziomu programu, natychmiast po ich upublicznieniu;
  • wysyłka pocztowa otrzymują Państwo pocztą wszystkie pełne, numerowane wersje (np. 1.04), natomiast wersje poprawkowe (np. 1.04 SP1) można pobrać z niniejszych stron WWW.

Posiadacze Abonamentu mają pewność, że dysponują zawsze aktualną i dostosowaną do stanu prawnego wersją używanego programu.

 

Informacje techniczne

Nośnik Brak , CD

Pozostałe

Gwarancja 0

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

InsERT  *Gratyf...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: InsERT *Gratyfikant GT abonament /e-abonament