Ulubione

Microsoft Office Home & Student 2019 PL P6 Box Win/Mac 32/64bit 79G-05160 Zastępuje P/N: 79G-05037

Numer katalogowy Nr kat OBMICAOFF19HSP2,

Kod producenta Kod 79G-05160

  • Podobne
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Oprogramowanie Microsoft Office Home & Student 2019

Wszystko, co jest potrzebne do efektywnej pracy. Pakiet Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów jest przeznaczony dla uczniów i rodzin chcących korzystać z klasycznych aplikacji pakietu Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint na system Windows 10. Jednorazowy zakup instalowany na 1 komputerze PC lub Mac do użytku w domu lub w szkole.
Excel 2019

Teraz masz dostęp do uaktualnionych typów wykresów (na przykład wykresów lejkowych i map 2D), możesz przekształcać dane geograficzne w wierne wizualizacje, identyfikować szczegółowe informacje, trendy i szanse, a także wstawiać mapy w aplikacjach Word, PowerPoint i Outlook. Wykresy lejkowe zawierają różnice wartości w wielu jednostkach lub etapach procesu i mogą przedstawiać planowaną sprzedaż, lejki sprzedażowe i konwersacje ze stron internetowych. 
Powiększenie i Płynna zmiana w programie PowerPoint

Wznieś swoje umiejętności snucia opowieści na zupełnie nowy poziom dzięki funkcji Powiększenie w programie PowerPoint 2019 — za jej pomocą stworzysz nieliniowe narracje i interaktywne slajdy podsumowania. Funkcja Powiększenie zapewnia większą elastyczność, za sprawą której możesz oczarować odbiorców i kontynuować narrację bez wyłączania trybu prezentacji. Funkcja Płynna zmiana umożliwia bezproblemowe generowanie dynamicznych przejść i animacji, czyli kinowych akcentów uatrakcyjniających Twoje prezentacje.
Outlook 2019

Program Outlook 2019 z usługi Office oferuje nowe i niesamowite inteligentne funkcje, które pomogą Ci osiągnąć więcej. Użyj funkcji @wzmianki, aby wyróżnić nazwy kluczowych kontaktów w treści wiadomości e-mail lub elemencie kalendarza, z łatwością sprawdzaj wykupione bilety i rezerwacje na podróż oraz terminy dostarczenia paczek, a także nadawaj priorytet najważniejszym wiadomościom za pomocą Priorytetowej skrzynki odbiorczej w programie Outlook.
Word 2019

Tworzenie, edytowanie i udostępnianie dokumentów jeszcze nigdy nie było tak proste. Dostosuj ustawienia czytelności za pomocą funkcji, takich jak szerokość kolumny, kolor strony i odstępy w tekście. Nowe narzędzia edukacyjne pomagają w nabraniu biegłości i rozumieniu. Słuchaj wygodnie, dokumentów odczytywanych w programie Word za pomocą funkcji Czytaj na głos, która pozwala dostosować głos i szybkość czytania do Twoich preferencji.

Informacje techniczne

Informacje dodatkowe
Uwzględniona pomoc techniczna firmy Microsoft przez 60 dni bez dodatkowych kosztów
Rodzaj Biurowe
Nośnik Do pobrania

Licencja

Licencja Akademicka , Do użytku domowego
Liczba stanowisk / jednostek 1
Wersja Box , Cyfrowa / do pobrania
Wersja językowa Wielojęzyczna

Pozostałe

Gwarancja 2
abid 729298

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Microsoft Offic...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Microsoft Office Home & Student 2019 PL P6 Box Win/Mac 32/64bit 79G-05160 Zastępuje P/N: 79G-05037