Ulubione

Microsoft Office Home & Business 2019 PL P6 Win/Mac T5D-03319 Zastępuje P/N: T5D-03205

Numer katalogowy Nr kat OBMICAOFF19HBP2,

Kod producenta Kod T5D-03319

  • Podobne
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Oprogramowanie Microsoft Office Home & Business 2019

Wszystko, co jest potrzebne do efektywnej pracy. Pakiet Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm przeznaczony jest dla rodzin i małych firm, którym zależy na korzystaniu z klasycznych aplikacji pakietu Office oraz dostępie do poczty e-mail. Zawiera programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook na system Windows 10. Jednorazowy zakup instalowany na 1 komputerze PC lub Mac do użytku w domu lub w pracy.

Excel 2019

Teraz masz dostęp do uaktualnionych typów wykresów (na przykład wykresów lejkowych i map 2D), możesz przekształcać dane geograficzne w wierne wizualizacje, identyfikować szczegółowe informacje, trendy i szanse, a także wstawiać mapy w aplikacjach Word, PowerPoint i Outlook. Wykresy lejkowe zawierają różnice wartości w wielu jednostkach lub etapach procesu i mogą przedstawiać planowaną sprzedaż, lejki sprzedażowe i konwersacje ze stron internetowych. 
Powiększenie i Płynna zmiana w programie PowerPoint

Wznieś swoje umiejętności snucia opowieści na zupełnie nowy poziom dzięki funkcji Powiększenie w programie PowerPoint 2019 — za jej pomocą stworzysz nieliniowe narracje i interaktywne slajdy podsumowania. Funkcja Powiększenie zapewnia większą elastyczność, za sprawą której możesz oczarować odbiorców i kontynuować narrację bez wyłączania trybu prezentacji. Funkcja Płynna zmiana umożliwia bezproblemowe generowanie dynamicznych przejść i animacji, czyli kinowych akcentów uatrakcyjniających Twoje prezentacje.
Outlook 2019

Program Outlook 2019 z usługi Office oferuje nowe i niesamowite inteligentne funkcje, które pomogą Ci osiągnąć więcej. Użyj funkcji @wzmianki, aby wyróżnić nazwy kluczowych kontaktów w treści wiadomości e-mail lub elemencie kalendarza, z łatwością sprawdzaj wykupione bilety i rezerwacje na podróż oraz terminy dostarczenia paczek, a także nadawaj priorytet najważniejszym wiadomościom za pomocą Priorytetowej skrzynki odbiorczej w programie Outlook.
Word 2019

Tworzenie, edytowanie i udostępnianie dokumentów jeszcze nigdy nie było tak proste. Dostosuj ustawienia czytelności za pomocą funkcji, takich jak szerokość kolumny, kolor strony i odstępy w tekście. Nowe narzędzia edukacyjne pomagają w nabraniu biegłości i rozumieniu. Słuchaj wygodnie, dokumentów odczytywanych w programie Word za pomocą funkcji Czytaj na głos, która pozwala dostosować głos i szybkość czytania do Twoich preferencji.
[script]var ccs_cc_args = ccs_cc_args || []; ccs_cc_args.push(['mf', 'Microsoft']); ccs_cc_args.push(['pn', 'T5D03190']); ccs_cc_args.push(['lang', 'PL']); ccs_cc_args.push(['market', 'PL']); (function () { var o = ccs_cc_args; o.push(['_SKey', 'b4672e46']); o.push(['_ZoneId', '01561868fc']); var sc = document.createElement('script'); sc.type = 'text/javascript'; sc.async = true; sc.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://' : 'http://') + 'cdn.cnetcontent.com/jsc/h.js'; var n = document.getElementsByTagName('script')[0]; n.parentNode.insertBefore(sc, n); })();[/script]

Informacje techniczne

Informacje dodatkowe
Uwzględniona pomoc techniczna firmy Microsoft przez 60 dni bez dodatkowych kosztów
Rodzaj Biurowe
Czas trwania Nieokreślony
Nośnik Do pobrania

Licencja

Licencja Dla małych firm , Do użytku domowego
Liczba stanowisk / jednostek 1
Wersja Box , Cyfrowa / do pobrania
Wersja językowa Polska

Pozostałe

Gwarancja 2
abid 728684

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Microsoft Offic...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Microsoft Office Home & Business 2019 PL P6 Win/Mac T5D-03319 Zastępuje P/N: T5D-03205