Ulubione
0
Dell

Dell Microsoft Office Home and Business 2016

Numer katalogowy Nr kat RZDELSOM630ABDD,

Kod producenta Kod 630-ABDD

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Organizuj swoje dni bardziej efektywnie. Najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują pakietu Office z programem Outlook na jednym komputerze PC.

- Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, OneNote 2016 i Outlook 2016
- Możesz w łatwy sposób stać się zaawansowanym użytkownikiem pakietu Office. Wpisz w nowym polu „Powiedz mi” na wstążce, z wykonaniem jakiego zadania masz problem, a podpowiemy Ci, co zrobić.
- Dzięki nowym motywom możesz dopasować oblicze pakietu Office do swoich upodobań. Motywy Ciemny i Ciemnoszary zapewniają wysoki poziom kontrastu, przez co mniej męczą oczy, a motyw Kolorowy cechuje się nowoczesnym wyglądem, spójnym na wszystkich urządzeniach.
- Możesz wzbogacić lekturę materiałów tekstowych dzięki funkcji Więcej informacji, bazującej na wyszukiwarce Bing, która podczas czytania pliku pakietu Office wyświetla pokrewne wiadomości z Internetu.
- Więcej funkcji w programie Word: możesz odtwarzać wideo z Internetu, otwierać i edytować zawartość plików PDF oraz wyrównywać ilustracje i diagramy minimalnym nakładem pracy.
- Szablony programu Excel wykonują automatycznie większość zadań związanych z ustawieniami i projektem, dzięki czemu możesz skupić się na informacjach.
- Możesz tworzyć atrakcyjne prezentacje za pomocą nowych narzędzi projektowych służących m.in. do wyrównywania i dopasowywania kolorów w programie PowerPoint.
- W programie OneNote możesz rysować, pisać odręcznie i pisać na klawiaturze, a następnie przeglądać notatki, klikając myszą lub przesuwając palcem po ekranie. Notatki można zapisywać, przeszukiwać oraz synchronizować z aplikacjami OneNote na innych urządzeniach.
- Outlook łączy się teraz automatycznie z kontem poczty internetowej Microsoft. Synchronizując zadania i kalendarze z aplikacją Outlook, łatwo uporządkujesz swoje plany na najbliższy czas.

Informacje techniczne

Informacje dodatkowe

W opakowaniu znajduje się koperta z kluczem aktywacyjnym.

Rodzaj Biurowe
Czas trwania Licencja wieczysta
Nośnik Do pobrania

Licencja

Licencja Dla małych firm , Do użytku domowego
Liczba stanowisk / jednostek 1
Wersja ROK , OEM

Pozostałe

Gwarancja -2

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Dell Microsoft ...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Dell Microsoft Office Home and Business 2016