Ulubione
ABBYY

ABBYY PDF Transformer 3.0 PRO PL UPG AT30-1S2B01-9

Numer katalogowy Nr kat OBABBPT3P02,

Kod producenta Kod PDF Transformer 3.0 Upgrade

  • Podobne
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Wersja ta umożliwia aktualizację oprogramowania ABBYY PDF Transformer Pro z wersji 1.0 oraz 2.0

Firma ABBYY wprowadza na rynek nową wersję programu ABBYY PDF Transformer 3.0. przeznaczonego do konwersji i tworzenia plików PDF. W wersji tej znalazły się przełomowe usprawnienia przetwarzania plików PDF, które powodują, że jego wyniki są dokładniejsze, niż kiedykolwiek do tej pory. Dzięki technologii adaptatywnego rozpoznawania dokumentów (Adaptive Document Recognition Technology - ADRTTM), PDF Transformer 3.0 jest jedynym w swojej klasie produktem zdolnym do odtworzenia logicznej struktury dokumentu, układu tekstu i formatowania na wielu stronach konwertowanego pliku PDF. Oprócz najwyższej jakości przekształcania plików, nowa wersja oferuje większą elastyczność tworzenia i modyfikowania dokumentów PDF, zgodnie z potrzebami użytkownika. Zawiera ona również zaawansowane funkcje bezpiecznej edycji i archiwizacji plików PDF, np. możliwość redagowania informacji poufnych w plikach PDF, dodawania szczególnych atrybutów, takich jak pieczęcie i numeratory, kompresji plików PDF i zapisywania ich w przeszukiwalnym formacie PDF/A na potrzeby długotrwałej archiwizacji. 

„Połączenie najwyższej jakości funkcjami przekształcania i generowania plików PDF, z zaawansowanymi możliwościami modyfikacji plików PDF czyni z produktu PDF Transformer 3.0 idealne narzędzie do pracy z plikami PDF dla firm i urzędów", powiedział Igor Fedorets, dyrektor ds. marketingu produktów Desktop OCR w firmie ABBYY Ukraine. „Wymiana informacji w formacie PDF stała się już standardem w wielu firmach. Jej obsługa wymaga posiadania wydajnego, a równocześnie prostego i dostępnego cenowo produktu, który pozwoli usprawnić przetwarzanie dokumentów i ograniczyć koszty. PDF Transformer 3.0 w stu procentach spełnia wymagania współczesnego rynku.

Bazująca na opracowanej przez ABBYY nowatorskiej technologii optycznego rozpoznawania znaków aplikacja PDF Transformer precyzyjnie przekształca dowolnego rodzaju pliki PDF na w pełni sformatowane, edytowalne dokumenty w 184 językach. Zapewnia ona również pełną integrację z popularnymi aplikacjami pakietu Microsoft Office, umożliwiając użytkownikom tworzenie i przekształcanie plików PDF jednym kliknięciem, bezpośrednio z poziomu tych aplikacji.

ABBYY PDF Transformer 3.0 oferuje znaczne polepszenie dokładności przekształcania plików i ogólno pojętej funkcjonalności:

Inteligentne odwzorowanie struktury i formatowania dokumentów 


Bazując na niepowtarzalnej technologii ADRT, PDF Transformer 3.0 inteligentnie odwzorowuje logiczną strukturę i formatowanie wielostronicowych dokumentów PDF, przekształcanych do formatu plików aplikacji Microsoft Word i Excel. PDF Transformer nie traktuje dokumentu wielostronicowego jak zbiór oddzielnych stron, lecz jak całość. W efekcie precyzyjnie odtwarza rodzime elementy formatowania aplikacji pakietu Microsoft Office, takie jak nagłówki i stopki, numeracja stron, przypisy, podpisy pod ilustracjami, a także czcionki i style, dając użytkownikowi możliwość łatwej modyfikacji wynikowego dokumentu. Numery stron są automatycznie aktualizowane po dodaniu lub usunięciu stron przez użytkownika. Przypisy i podpisy są inteligentnie kojarzone z odpowiadającą im treścią. Przesunięcie lub usunięcie treści spowoduje równoczesne przeniesienie lub usunięcie odpowiadającego jej przypisu lub podpisu. 

Łączenie i rozbudowywanie dokumentów

Program oferuje rozbudowane funkcje tworzenia i modyfikowania plików PDF w zależności od potrzeb użytkowników. Mogą oni obecnie z łatwością łączyć wiele dokumentów w różnych formatach w jeden dokument PDF lub dołączać nowy plik do istniejącego pliku PDF, bez potrzeby jego przerabiania. 

Wydajna kompresja MRC i obsługa standardu PDF/A


ABBYY PDF Transformer 3.0 oferuje nowe, wydajne funkcje optymalizacji dokumentów PDF na potrzeby ich współdzielenia i archiwizacji. Przeznaczone do długoterminowej archiwizacji dokumenty pakietu Office i pliki PDF zawierające sam obraz można przekształcić na przeszukiwalny format PDF/A. Ponadto, dzięki wykorzystaniu nowej technologii kompresji MRC, możliwe jest nawet dziesięciokrotne zmniejszenie wielkości pliku PDF w celu oszczędności przestrzeni dyskowej.

Redakcja danych poufnych

ABBYY PDF Transformer daje kancelariom prawnym, agencjom i wydziałom administracji, brokerom usług finansowych, instytucjom ochrony zdrowia i klientom biznesowym możliwość niezawodnej redakcji poufnych informacji, zarówno w tekstowej, jak i graficznej warstwie dokumentu PDF. 

Pieczęcie i numeratory

PDF Transformer pozwala w prosty sposób oznaczyć i zidentyfikować dokumenty poprzez naniesienie na nich uwag o prawach autorskich lub statusie za pomocą pieczęci zawierających dowolny tekst, w dowolnym kolorze i miejscu. Identyfikację, ochronę i automatyczną numerację cennych dokumentów umożliwia z kolei nowa funkcja numeratora.

Najszersza gama obsługiwanych języków

Nowa wersja programu ABBYY PDF Transformer precyzyjnie rozpoznaje i przekształca dokumenty w 184 językach, w tym w polskim, angielskim, niemieckim oraz innych językach np. łacińskim i cyrylicą, hebrajskim, chińskim, japońskim i tajskim. Pracę z aplikacją dodatkowo ułatwia użytkownikowi funkcja automatycznego wykrywania języka w dokumentach jedno- i wielojęzycznych.

Inne nowe funkcje oferowane przez PDF Transformer 3.0 to m.in.:
 - ulepszony mechanizm tworzenia tabel,
 - ulepszony interfejs użytkownika,
 - współpraca z pakietem Microsoft Office 2007,
 - obsługa standardu PDF 1.7.

Informacje techniczne

Rodzaj Biurowe
Czas trwania Licencja wieczysta

Licencja

Licencja Komercyjna
Liczba stanowisk / jednostek 1
Wymagania sprzętowe Komputer z procesorem IntelTM Core 2/Pentium®/Celeron®/ XeonTM, AMD K6 / TurionTM/ AthlonTM/DuronTM/ SempronTM lub kompatybilnym (o częstotliwości 1 GHz lub wyższej) 
System operacyjny: Microsoft® Windows® Vista, Microsoft® Windows® Server 2008, Windows® Server 2003, Windows XP. (Praca ze zlokalizowanym interfejsem wymaga, aby system obsługiwał odpowiedni język) 
Pamięć: 512 MB pamięci RAM 
Miejsce na dysku: 500 MB na potrzeby typowej instalacji i 512 MB w trakcie pracy programu 
Karta wideo i monitor (o rozdzielczości min. 1024×768)
Wersja Upgrade
Wersja językowa Polska

Pozostałe

Gwarancja 0

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

ABBYY PDF Trans...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: ABBYY PDF Transformer 3.0 PRO PL UPG AT30-1S2B01-9