Ulubione

Kingston Pendrive IronKey Locker Plus 50 AES Encrypted USBtoCloud 16 GB

Numer katalogowy Nr kat SGKIN3G16IKLP50,

Kod producenta Kod IKLP50/16GB

Prędkość odczytu 145 MB/s
Prędkość zapisu 115 MB/s
Interfejs USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Pamięć flash USB Kingston IronKey Locker+ 50

Szyfrowanie XTS-AES w celu ochrony danych i automatyczna kopia zapasowa USBtoCloud

Pamięci flash USB Kingston IronKey Locker+ 50 oferują zabezpieczenia klasy konsumenckiej z szyfrowaniem sprzętowym AES w trybie XTS, w tym ochronę przed atakami BadUSB dzięki cyfrowo podpisanemu oprogramowaniu sprzętowemu oraz przed atakami siłowymi (brute force) na hasła. Pamięć LP50 jest również zgodna z aktem prawnym TAA (Trade Agreements Act).

Pamięć LP50 obsługuje obecnie opcję wielu haseł (administratora i użytkownika) w trybie haseł złożonych lub wyrażeń hasłowych. Tryb haseł złożonych umożliwia wprowadzanie haseł składających się z 6-16 znaków należących do 3 z 4 zestawów znaków. Nowy tryb wyrażeń hasłowych umożliwia wprowadzenie numeru PIN, zdania, listy słów, a nawet tekstu piosenki o długości od 10 do 64 znaków. Administrator może włączyć hasło użytkownika lub je zresetować w celu przywrócenia dostępu do danych. Aby ułatwić wpisywanie hasła, można włączyć symbol oka, dzięki czemu hasło staje się widoczne, co zmniejsza ryzyko popełnienia literówek skutkujących nieudanymi próbami logowania. Funkcja ochrony przed atakami siłowymi (brute force) blokuje użytkownika po 10 wprowadzonych z rzędu nieprawidłowych hasłach, a jeżeli hasło administratora zostanie wprowadzone niepoprawnie 10 razy z rzędu, wymazuje kryptograficznie pamięć. Co więcej, wbudowana klawiatura wirtualna chroni hasła przed oprogramowaniem rejestrującym naciśnięcia klawiszy (keylogger) lub zawartość ekranu (screenlogger).

Pamięć Locker+ 50 została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowania, więc umieszczono ją w małej metalowej obudowie z zaczepem na kółko od kluczy, dzięki czemu można zabrać swoje dane gdzie tylko się chce. Pamięć LP50 jest też wyposażona w opcjonalną funkcję kopii zapasowych w usłudze USBtoCloud (firmy ClevX) umożliwiającą dostęp do danych przechowywanych w chmurze za pośrednictwem usługi Google Drive, OneDrive (Microsoft), Amazon Cloud Drive, Dropbox lub Box. Każdy użytkownik z łatwością skonfiguruje pamięć LP50, ponieważ nie trzeba instalować żadnej aplikacji, a całe potrzebne oprogramowanie i zabezpieczenia znajdują się już w pamięci. Urządzenie działa w systemach Windows i macOS, co umożliwia użytkownikom dostęp do plików z wielu systemów.

Szyfrowana sprzętowo pamięć USB z szyfrowaniem XTS-AES
Ochrona ważnych danych za pomocą wbudowanych zabezpieczeń przed atakami BadUSB oraz atakami siłowymi (Brute Force).

Opcja wielu haseł (administratora i użytkownika) z trybami haseł złożonych / wyrażeń hasłowych
Administrator może zresetować hasło użytkownika w celu przywrócenia dostępu użytkownika do danych.

Nowy tryb wyrażeń hasłowych
Możliwość wyboru trybu haseł złożonych lub wyrażeń hasłowych. Wyrażenie hasłowe może być numerem PIN, zdaniem ze spacjami, listą słów, a nawet tekstem piosenki o długości od 10 do 64 znaków.

Automatyczna osobista kopia zapasowa w chmurze
Dostęp do danych przechowywanych IronKey Locker+ 50 w chmurze.

Dodatkowe zabezpieczenia
Redukcja liczby nieudanych prób logowania i opcja wyświetlania wpisywanego hasła po aktywacji przycisku "oko". Klawiatura wirtualna chroni hasła przed oprogramowaniem rejestrującym naciśnięcia klawiszy (keylogger) lub zawartość ekranu (screenlogger).

Informacje techniczne

Prędkość odczytu 145 MB/s
Prędkość zapisu 115 MB/s
Wymiary 60,56 x 18,6 x 9,75 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS , Windows 10 , Windows 11 , Windows 8.1
Kolor Srebrny
Interfejs USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
Pojemność pamięci flash 16 GB

Pozostałe

Gwarancja 36
abid 832432
Szyfrowanie danych Tak

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

netto 27 , 64 netto
34 , 00

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Kingston Pendri...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Kingston Pendrive IronKey Locker Plus 50 AES Encrypted USBtoCloud 16 GB