Ulubione

Integral PenDrive Crypto 16GB AES 256bit FIPS 197 INFD16GBSPLBKCRYPTOUF

Numer katalogowy Nr kat SGABBCD16GB,

Kod producenta Kod Integral 16 GB

Prędkość odczytu 19 MB/s
Prędkość zapisu 14 MB/s
Pojemność pamięci 16 GB
Interfejs USB 2.0
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Crypto Drive firmy Integral to jeden z najbezpieczniejszych napędów USB dostępnych współcześnie na rynku. Przechowywane w pamięci urządzenia Crypto Drive dane nie będą narażone na ujawnienie w przypadku jego zagubienia lub kradzieży. Odporna konstrukcja, ochrona danych w wykorzystaniem technologii wojskowych, a także inteligentne oprogramowanie powodują, że Crypto Drive to idealny wybór, jeśli w grę wchodzi bezpieczne przechowywanie danych.

Funkcjonalność

Wojskowe technologie ochrony - 256-bitowe, sprzętowe szyfrowanie AES.
Obowiązkowe szyfrowanie wszystkich danych (100% ochrona) Odporna, wodoszczelna (Do 1,2 metra; zgodnie z normą IEC 60529 IPX8) konstrukcja - stalowa obudowa wewnętrzna i gumowana obudowa zewnętrzna mają na celu ochronę danych w razie upuszczenia, zgniecenia i zanurzenia urządzenia w wodzie, a także próby jego rozebrania Bezpieczny dostęp - dostęp lub usunięcie danych nie jest możliwe bez podania poprawnego, wysokiej jakości hasła o długości 8-16 znaków Inteligentna ochrona - po sześciu nieudanych próbach uzyskania dostępu dane są kasowane. Następuje reset urządzenia, które nadaje się do ponownego użytku Funkcja identyfikacji właściciela (opcja) - w razie zgubienia urządzenia, dane kontaktowe dostępne w pamięci umożliwią jego zwrot.

Równocześnie, poufne dane pozostają bezpieczne Zero wymagań - brak potrzeby instalacji oprogramowania Prostota użytkowania - wstępnie zainstalowany interfejs użytkownika w 22 językach Możliwa personalizacja - np. grawerowanie numeru seryjnego. Napęd i interfejs użytkownika mogą być spersonalizowane, zależnie od potrzeb klienta (podlega ograniczeniom ilościowym) Sprzętowe szyfrowanie AES -- co to takiego?

Rozwinięcie angielskiego skrótu AES to Advanced Encryption Standard, czyli zaawansowany standard szyfrowania.
Standard ten przyjęło wiele instytucji rządowych na całym świecie.
Algorytm przyswojony został po raz pierwszy w 2000 roku przez rząd USA, po tym, jak sprostał wymaganiom normy FIPS (Federal Information Processing Standards), decydującej o możliwości zastosowania przez wszelkie agendy pozawojskowe i wykonawców zleceń rządowych. Szyfr opracowany przez dwóch belgijskich kryptologów - Joana Daemena i Vincenta Rijmena - został zgłoszony w procesie selekcji protokołu AES pod kryptonimem "Rijndael", co stanowi kontaminację nazwisk jego wynalazców.
AES charakteryzuje stała, 128-bitowa wielkość bloku i klucz o wielkości 128, 192 lub 256 bitów.

Informacje techniczne

Prędkość odczytu 19 MB/s
Prędkość zapisu 14 MB/s
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 2000, XP i Vista
Pojemność pamięci 16 GB
Interfejs USB 2.0

Pozostałe

Gwarancja Dożywotnia

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Integral PenDri...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Integral PenDrive Crypto 16GB AES 256bit FIPS 197 INFD16GBSPLBKCRYPTOUF