Ulubione
Verbatim

Verbatim Store'n'Go 1TB 2.5 czarny USB 3.0 + czytnik kart + karta SD 16GB

Numer katalogowy Nr kat DHVRBZBT1000005,

Kod producenta Kod 53421

Pojemność dysku 1 TB
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Store'n'Go 1TB 2.5 czarny USB 3.0 + czytnik kart + karta SD 16GB

Dysk zewnętrzny Store 'n' Go USB 3.0 z czytnikiem kart pamięci SD marki Verbatim zapewnia szybkie i bezpieczne kopiowanie i przechowywanie plików. Przenośny dysk twardy ma wbudowany czytnik kart pamięci SD i jest wyposażony w kartę pamięci Premium Verbatim SDHC. Dzięki korzystaniu z interfejsu USB 3.0 Super Speed, dysk twardy zapewnia wysoką wydajność pracy. USB 3.0 oferuje do 10 razy szybsze przesyłanie danych niż USB 2.0 (w oparciu o szybkość magistrali USB), zapewniając ultra szybki transfer danych w trakcie wykonywania innych prac.

Korzystaj z tego wyjątkowego mobilnego dysku do przenoszenia i przechowywania na nim swoich cyfrowych i roboczych plików. Jego stylowy wygląd stanowi doskonałe uzupełnienie każdego nowoczesnego komputera. Po podłączeniu do komputera dysk twardy i czytnik kart pokazują się jako dwie osobne ikony, dzięki czemu możliwe jest przenoszenie plików z karty pamięci SD znajdującej się w czytniku kart na dysk twardy lub na dysk komputera i odwrotnie.

Przenośny dysk twardy Store n Go korzysta z zasilanego interfejsu USB 3.0 (1 x USB 3.0) i jest zgodny z każdym portem USB 2.0 dostępnym w komputerach stacjonarnych i przenośnych. Dodatkowe zasilanie nie jest wymagane, dysk wystarczy podłączyć i zacząć z niego korzystać.

Dyski o pojemności do 2 TB są sformatowane w systemie FAT32, dzięki czemu mogą od razu pracować w systemach Windows i Mac OSx. Dyski o pojemności powyżej 2 TB są sformatowane w systemie NTFS, który jest zgodny z systemem Windows, ale w przypadku systemów Mac wymaga przeformatowania dysku do HFS+, tak aby był on w pełni zgodny z systemami operacyjnymi Mac OSx. Formatowanie HFS+ można wykonać za pomocą narzędzia do formatowania Verbatim VHD Formatter dostępnego na dysku.

Dla zwiększonego bezpieczeństwa dostarczane jest oprogramowanie Nero BackItUp Essentials umożliwiające wykonywanie kopii zapasowych dysku twardego laptopa lub komputera stacjonarnego. Dzięki programowi BackUp Essentials możesz tworzyć kopie zapasowe wszystkich plików, folderów i dysków w dowolnym momencie lub zaplanuj automatyczne tworzenie kopii zapasowych w określonym czasie, aby zapewnić jeszcze większy poziom bezpieczeństwa.

Oprogramowanie Nero BackItUp Essentials jest zgodne z systemami Windows 7, Windows 8 i windows 10 (nie jest zgodne z systemem Mac OS).

Przenośne dyski twarde Verbatim Store 'n' Go Portable Hard Drives są również wyposażone w oprogramowanie Green Button zapewniające oszczędność energii. Oprogramowanie Green Button wstrzymuje dysk twardy, gdy jest on nieaktywny, zapewniając zwiększenie wydajności i oszczędności energii.

Dostępne są 3 opcje uśpienia. Ustaw tryb wstrzymania włączany po 10 minutach użycia lub stosując przyrosty 10-minutowe do maksymalnego czasu 120 minut. Ustaw natychmiastowe wstrzymywanie dysku, klikając dwukrotnie ikonę Green Button dostępną na pulpicie. Można również wyłączyć wstrzymywanie dysku, wybierając opcję Never Suspend the disk.

Dwuletnia ograniczona gwarancja firmy Verbatim

Dane podstawowe

Model

Store'n'Go

Typ dysku HDD
Typ napędu Zewnętrzny

Informacje techniczne

Pojemność dysku 1 TB
Separator

Karta pamięci

Interfejs dysku USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
Prędkość obrotowa 5400 obr/min
Typ kart pamięci SD
Standard pamięci SD / CF SDHC
Format szerokości 2,5'' (SFF)
Pojemność pamięci flash 16 GB

Pozostałe

Akcesoria w zestawie
  • Czytnik kart
  • Karta SD 16GB
Kolor Czarny
Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Verbatim Store'...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Verbatim Store'n'Go 1TB 2.5 czarny USB 3.0 + czytnik kart + karta SD 16GB