Kategorie
LG Electronics 34'' 34UC97C LED AH-IPS HDMI/USB/DS

LG Electronics 34'' 34UC97C LED AH-IPS HDMI/USB/DS...

Numer katalogowy: UPLGE34LS34UC9C Kod producenta:

0
LG Electronics 34'' 34UC97C LED AH-IPS HDMI/USB/DS
LG Electronics 34'' 34UC97C LED AH-IPS HDMI/USB/DS

LG Electronics 34'' 34UC97C LED AH-IPS HDMI/USB/DS

Monitory

LG Electronics 34'' 34UC97C LED AH-IPS HDMI/USB/DS

Numer katalogowy: UPLGE34LS34UC9C

Kod producenta: 34UC97C-B

Niedostępny

  • Przekątna ekranu: 34''
  • Kontrast dynamiczny: Brak danych
  • Wbudowane głośniki: Tak
  • Wbudowany tuner TV: Nie
Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Monitor LG 34UC97C-B
OSOBY BĘDĄCE ODBIORCAMI MULTIMEDIÓW, W TYM GRACZE, STAJĄ SIĘ TWÓRCAMI TREŚCI. DLATEGO CHCĄ, ABY MONITORY BYŁY DOSTOSOWANE DO NOWYCH POTRZEB.
Monitor LG 34UC97C-B
KTÓRY MONITOR ZYSKAŁ NAJLEPSZĄ OPINIĘ FIRMY ADOBE?
Monitor LG 34UC97C-B
OGROMNA POWIERZCHNIA MONITORA ULTRAWIDE 21:9 Z ZAKRZYWIONYM EKRANEM
34UC97C-B to monitor z ogromnym zakrzywionym ekranem o rozdzielczości UltraWide QHD 3440x1440. Oznacza to, że monitor 34UC97C-B ma 2,4-krotnie większą powierzchnię niż monitor Full HD o formacie 16:9. Wyobraźmy sobie pojedynczy monitor, który ma o 20% pikseli więcej niż dwa postawione obok siebie monitory Full HD 16:9 , w dodatku bez ramki na samym środku obrazu. Obraz o tak dużej powierzchni nie musi być już podzielony na dwie części. Realizatorzy dźwięku mogą wyświetlać dłuższe sekwencje oraz większą liczbę ścieżek w oprogramowaniu Pro Tools, a tym samym uzyskują lepszy obraz nagrania. Montażyści mogą natomiast oszczędzić czas, ponieważ mogą łatwiej przełączać sekwencje w programie PremierePro. Ogólnie rzecz biorąc, większa powierzchnia ekranu pozwala na wygodne, jednoczesne wyświetlanie kilku narzędzi graficznych, miniaturek obrazów oraz stron internetowych. Ze względu na szeroki kąt widzenia 178, zakrzywiony panel IPS gwarantuje pełną widoczność całej powierzchni ekranu, bez martwych pól, co przekłada się na wyjątkowy komfort pracy. Ponadto, obraz na zakrzywionym 34-calowym panelu monitora 34UC97C-B całkowicie wypełnia pole widzenia, otaczając użytkownika obrazem. Atutem monitora jest też estetyczne wzornictwo, które pozwala w wyjątkowy sposób zmienić wygląd pomieszczenia, zarówno służącego do pracy, jak i przeznaczonego do rozrywki.
Monitor LG 34UC97C-B
REALISTYCZNA PALETA BARW SPRAWIA, ŻE NA EKRANIE MONITORA 34UC97 MOŻNA PODZIWIAĆ BOGACTWO NATURALNYCH KOLORÓW
- IDEALNA PRECYZJA ODWZOROWANIA BARW ORAZ KOMFORT WZROKU 
Zakrzywiony panel IPS o rozdzielczości QHP pozwala zapomnieć o zniekształceniach obrazu. Na całej powierzchni monitora można dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły, co przekłada się na wyjątkowy komfort wzroku oraz większą produktywność. 
- PONAD 99% POKRYCIA PALETY sRGB 
Monitor 34UC97C-B jest wyposażony w panel IPS QHD zapewniający 99% pokrycia przestrzeni barwowej sRGB, co w połączeniu z przesyłaniem danych przez interfejs DisplayPort sprawia, że trudno dostrzec różnicę między kolorami na ekranie a paletą sRGB. TÜV Rheinland, renomowana jednostka certyfikująca wyświetlacze, potwierdziła, że model 34UC97C-B zapewnia 10-bitową głębię kolorów. Tak wierne odwzorowanie barw sprawia, że na prawdę trudno jest dostrzec różnicę między kolorami na ekranie monitora 34UC97C-B a wydrukowaną grafiką lub zdjęciem. 
 
Monitor LG 34UC97C-B
PODDANY SZCZEGÓŁOWYM TESTOM. WYNIKI MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE.
Monitor 34UC97C-B nieprzypadkowo otrzymuje nagrody i pozytywne recenzje za wysoką jakość obrazu. Został dokładnie przebadany przez cieszące się światowym uznaniem jednostki certyfikujące i uzyskał wysokie oceny. Certyfikaty przyznane przez laboratoria TÜV Rheinland, Intertek oraz UL potwierdzają wierność odwzorowania barw oraz szeroki kąt widzenia, zapewniane przez panel IPS, a także jego wysoką niezawodność. Jakość monitora 34UC97C-B została także zbadana i potwierdzona przez renomowane serwisy internetowe, takie jak TweakTown, który przyznał mu nagrodę Best Features Award, czy PRAD słynący z rygorystycznego testowania wyświetlaczy. Ponadto, parametry monitora 34UC97C-B zostały przetestowane i pozytywnie ocenione przez liczne media branżowe, takie jak Tom's HARDWARE, czy PC Games Hardware. 
Liczby oraz wykresy są jednoznaczne. Panel IPS firmy LG nie ma sobie równych pod względem wierności odwzorowania kolorów i ostrości obrazu, które nie ulegają pogorszeniu w szerokim zakresie kąta widzenia. Badania poziomu przesunięcia kolorów dla paneli VA oraz IPS przeprowadzone ostatnio przez Intertek wykazały, że w porównaniu do matrycy VA panel IPS wykazuje mniejsze przesunięcie barw (dla całej palety kolorów). Wyniki badań mówią same za siebie, potwierdzając przewagę monitora 34UC97C-B UltraWide z zakrzywionym ekranem. 
Monitor LG 34UC97C-B
CZY MONITOR 34UC97C-B MOŻNA ZAWIESIĆ NA ŚCIANIE?
Z przyjemnością informujemy, że monitor 34UC97 daje się łatwo zamocować na ścianie. Dzięki temu można w nieskomplikowany sposób modyfikować wysokość oraz położenie ekranu monitora. W lokalnym biurze firmy LG można zamówić uchwyt do montażu ściennego (100 x 100 mm), pozwalający na przymocowanie monitora 34UC97C-B do każdej kompatybilnej podstawy lub wysięgnika.
Monitor LG 34UC97C-B
BEZ OBAW. OGROMNĄ POWIERZCHNIĘ MONITORA 21:9 ULTRAWIDE MOŻNA ŁATWO UPORZĄDKOWAĆ.
Duża powierzchnia ekranu monitora 34UC97C-B może stanowić wyzwanie dla naszej podzielności uwagi. Z tego powodu firma LG przygotowała kilka fabrycznie skonfigurowanych, łatwych do włączenia, ustawień podziału ekranu, które pozwalają na utrzymanie przejrzystego układu okien aplikacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu można rozmieścić okna, tak aby nie nachodziły na siebie i maksymalnie wypełniały ekran, pozwalając na komfortową pracę wielozadaniową, np. jednoczesne wyszukiwanie zdjęć w Internecie, retuszowanie ich w programie Photoshop oraz przeciąganie gotowych ilustracji do prezentacji PowerPoint.
Monitor LG 34UC97C-B
DZIĘKI FUNKCJI DUAL LINK UP ORAZ OPROGRAMOWANIU DUAL CONTROLLER, PRACA Z DWOMA URZĄDZENIAMI NIE ZMUSZA JUŻ DO UŻYWANIA DWÓCH ODDZIELNYCH MONITORÓW.
Jednoczesna praca np. z komputerami PC oraz Mac jest dla wielu osób kłopotliwa, ponieważ wymaga częstego przenoszenia wzroku z monitora na monitor, a nawet przesuwania krzesła. Sytuacja nie jest jednak beznadziejna. Monitor 34UC97C-B jest wyposażony w jeszcze jedno rozwiązanie zwiększające produktywność, funkcję Dual Link-up. Dzięki niej można podzielić ekran na dwie niezależne, równe części i wyświetlać na nich obraz z dwóch różnych urządzeń. Tym samym monitor 34UC97C-B UltraWide 21:9 z zakrzywionym ekranem umożliwia komfortową i wydajną pracę. Ponadto, gdy do monitora 34UC97C-B są podłączone dwa komputery, użytkownik może łatwo przesyłać między nimi treści. Oprogramowanie Dual Controller pozwala na przesyłanie dokumentów bez użycia dodatkowych urządzeń do przenoszenia danych. 
Monitor LG 34UC97C-B
SILNY I REALISTYCZNY DŹWIĘK ORAZ OGROMNE POLE WIDZENIA GWARANTUJĄ NAJWYŻSZY POZIOM EMOCJI I PEŁNĄ FASCYNACJĘ ROZRYWKĄ.
Co sprawia, że gry oraz filmy stają się źródłem wspaniałych przeżyć? Połączenie realistycznego obrazu oraz dźwięku tak silnie przykuwa uwagę, że zapominamy o wszystkim, co nas otacza. Właśnie takich wrażeń można doświadczyć przed monitorem 34UC97C-B. Połączenie ogromnego pola widzenia, wyróżniającego zakrzywiony ekran UltraWide 21:9, oraz silnego dźwięku o bogatym brzmieniu, głębokich basach i czystych tonach wysokich sprawia, że monitor 34UC97C-B pozwala doświadczyć niespotykanie fascynującej rozrywki. Dzięki dwóm wbudowanym głośnikom 7 W oraz funkcjom MAXXAUDIO® monitor 34UC97C-B umożliwia odtwarzanie kinowego dźwięku przestrzennego. Panoramiczny obraz na panelu IPS UltraWide 21:9 oraz efekty audio zapewniane przez funkcje MAXXAUDIO® pozwalają czerpać niespotykane dotąd zadowolenie z gier. Gry sprawiają pełną radość tylko wtedy, gdy całkowicie przenoszą nas w inny świat.
Monitor LG 34UC97C-B
NAJLEPSZE GRY SĄ JUŻ ZGODNE Z FORMATEM OBRAZU 21:9.
Coraz więcej entuzjastów gier docenia potęgę emocji wyzwalanych przez obraz o formacie 21:9. Większość z nich uważa, że format 21:9 zapewnia lepsze pole widzenia, dzięki czemu obraz nabiera realizmu i silniej fascynuje. Niektórzy obawiają się jednak, czy na rynku pojawi się wystarczająco dużo gier przystosowanych do monitorów o formacie 21:9. Producenci gier bez wątpienia nadążają za postępem technicznym i oferują coraz więcej tytułów dostosowanych do formatu 21:9. Wystarczy spojrzeć na poniższą listę gier. Są na niej najlepsze światowe hity oraz gry cieszące się od lat niesłabnącą popularnością.
Monitor LG 34UC97C-B
NAJWYŻSZA REKOMENDACJA PRZYZNANA PRZEZ WIDESCREEN GAMING FORUM.
Monitor 34UC97C-B uzyskał aprobatę forum WSGF (Widescreen Gaming Forum), znanej społeczności entuzjastów gier. W swojej ocenie przedstawiciele forum stwierdzili, że format 21:9 przyjął się już na stałe w świecie gier, a swoją rekomendację uzasadnili w następujący sposób: format 21:9 jest tylko jednym z atutów monitora do gier. 34UC97C-B ma wiele innych zalet, na które czekało wielu graczy. Najważniejsze z nich to konstrukcja pozwalająca na optymalne wykorzystanie miejsca na biurku, ogromna powierzchnia zakrzywionego, 34-calowego ekranu, a także wspaniały panel IPS.
Monitor LG 34UC97C-B
NASZA SPRAWDZONA FUNKCJA FLICKER SAFE SPRAWIA, ŻE DŁUGOTRWAŁA ROZRYWKA NIE MĘCZY WZROKU.
Na ekranie monitora 34UC97C-B wirtualne wyścigi oraz bitwy stają się wyjątkowo realistyczne. Dlatego część entuzjastów gier, korzystających z monitora 34UC97C-B poświęca zacznie więcej czasu na rozrywkę niż dotychczas. Zapewnienie komfortu wzroku podczas wielogodzinnej rozrywki przed ekranem monitora jest ważnym celem firmy LG. Dlatego, monitor 34UC97C-B został wyposażony w funkcję Flicker Safe, która została poddana rygorystycznym testom i jest stale włączona. (Opracowana przez firmę LG funkcja Flicker Safe jest zawsze włączona, dzięki czemu poziom migotania zostaje zredukowany prawie do zera.)
Monitor LG 34UC97C-B
LG. CIĄGŁY ROZWÓJ POPRZEZ INNOWACJE.
Monitor LG 34UC97C-B
MONITOR LG 21:9 ULTRAWIDE, OD LIDERA RYNKU.
Monitor LG 34UC97C-B

Nieprzypisane

Model

34UC97C-B

Jasność

300 cd/m²

Czas reakcji

5 ms

Kąt widzenia poziomy

178 °

Kąt widzenia pionowy

178 °

Pobór mocy

80 W

Proporcje obrazu

21:9

Przekątna ekranu

34''

Typ matrycy

AH-IPS

Powierzchnia matrycy

Matowa

Ekran dotykowy

Nie

Technologia podświetlania

Diody LED

Kontrast statyczny

1 000:1

Kontrast dynamiczny

Brak danych

Ilość kolorów

1,07 mld

Gniazda we/wy

1 x DisplayPort , 3 x USB 2.0 , 2 x HDMI , 1 x 3,5 mm minijack

Wbudowane głośniki

Tak

Wbudowany tuner TV

Nie

Pivot

Nie

Standard VESA

100 x 100

Ekran

Rozdzielczość

3440 x 1440

Fizyczne

Wysokość

370 mm

Wysokość z podstawą

473 mm

Szerokość

830 mm

Głębokość

99 mm

Głębokość z podstawą

226 mm

Waga

8.3 kg

Waga z podstawą

9 kg

Kolor

Czarny

Pozostałe

Pozostałe parametry

- Pochylenie -5~15º

Gwarancja produktu

0

Certyfikaty

ErP , CCC , FCC Class B , BSMI , TUV , UL/C-UL or CSA , EPEAT , CE , EPA

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

Przemysław (przemek11@migmail.pl)

5 na 5

Super

Świetny stylowy monitor. który ma mnóstwo wejść. Najbardziej podoba mi się to, że monitor jest zakrzywiony. Niestety za ten bajer trzeba zapłacić nieco więcej.

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: LG Electronics 34'' 34UC97C LED AH-IPS HDMI/USB/DS