Kategorie
Benq 24'' XL2430T LED FHD,144Hz,350n,2xHDMI,ha

Benq 24'' XL2430T LED FHD,144Hz,350n,2xHDMI,ha...

Numer katalogowy: UPBEN27LGXL2730 Kod producenta:

0
Benq 24'' XL2430T LED FHD,144Hz,350n,2xHDMI,ha
Benq 24'' XL2430T LED FHD,144Hz,350n,2xHDMI,ha
Benq 24'' XL2430T LED FHD,144Hz,350n,2xHDMI,ha
Benq 24'' XL2430T LED FHD,144Hz,350n,2xHDMI,ha
Benq 24'' XL2430T LED FHD,144Hz,350n,2xHDMI,ha
Benq 24'' XL2430T LED FHD,144Hz,350n,2xHDMI,ha
Benq 24'' XL2430T LED FHD,144Hz,350n,2xHDMI,ha
Benq 24'' XL2430T LED FHD,144Hz,350n,2xHDMI,ha
Benq 24'' XL2430T LED FHD,144Hz,350n,2xHDMI,ha
Benq 24'' XL2430T LED FHD,144Hz,350n,2xHDMI,ha
Benq 24'' XL2430T LED FHD,144Hz,350n,2xHDMI,ha

Benq 24'' XL2430T LED FHD,144Hz,350n,2xHDMI,ha

Monitory

Benq 24'' XL2430T LED FHD,144Hz,350n,2xHDMI

Numer katalogowy: UPBEN27LGXL2730

Kod producenta: 9H.LCHLB.QBE

Niedostępny

  • Przekątna ekranu: 24"
  • Kontrast dynamiczny: 12 000 000:1
  • Wbudowane głośniki: Nie
  • Wbudowany tuner TV: Nie
Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Gaming tkwi w szczegółach
Monitor XL2430T pokazuje prawdziwe przekonanie BenQ, iż "Gaming tkwi w szczegółach"! Został wykonany dla profesjonalnych graczy przy współpracy z legendami Gamingu. Oferujemy monitor do gier jak żaden inny - precyzja i szybkość, jaką można oczekiwać od wysokiej klasy monitora do gier, teraz masz idealny punkt widokowy nad rywalami we wszystkich grach jakie rozpoczniesz.
Redukcja rozmycia ruchu - (Motion Blur Reduction) to dodatkowa wyrazistość w całej grze
Nowa Technologia BenQ Redukcji Rozmycia Ruchu (Motion Blur Reduction) daje płynne, wolne od rozmycia ruchu szczegóły obrazu, tak ważne w grach pełnych akcji FPS, gdzie każda milisekunda ma swoja wagę!. Dzięki Nowej Technologii, gracze nie będą już cierpieć z powodu straconego czasu i słabego komfortu gry potęgowanego przez rozmycie ruchu wizji. Zamiast tego - teraz z większą korzyścią czasu reakcji po stronie gracza - głównym celem będzie osiągnięcie ostatecznego zwyciestwa na przeciwnikiem!
Super szybki czas reakcji 1ms GTG
Super-krótki czas reakcji 1ms GTG oznacza zarówno szybką akcję jak i to, że dramatyczne szybkie przejścia w akcji są świadczone czysto i bez smug. Te wszelkie niedogodności, które są nie tylko irytujące, mogą mieć wpływ na wydajność, gdy milisekundy mogą sprawić, że różnica między sukcesem, a przegraną nie jest zależna tylko od gracza.
Częstotliwość odświeżania to optymalizacja zarządzania grą
Jako wiodąca marka w produkcji monitorów do gier, BenQ dostarcza więcej niż tylko funkcję częstotliwości odświeżania dla różnych rozdzielczości, aby dotrzeć do większej liczby poziomów optymalnych częstotliwości odświeżania (100/120 / 144Hz). To Optymalizacja Zarządzania, która ma przynieść użytkownikom niezrównaną wydajność w grach. Dzięki tej funkcji, która współpracuje z Trybem Wyświetlania i Trybem Smart Scalling, BenQ oferuje kompletne rozwiązanie częstotliwość odświeżania dla miłośników gier.
20-stopniowe ustawienie natężenia barw koloru, aby zoptymalizować precyzję gry
Jest absolutnie konieczne, by XL2430T dał Ci niezbędną elastyczność do uzyskania wydajności kolorów, taką jaką uznasz za stosowną. To dlatego BenQ zaimplementował 20 poziomów ustawień natężenia barwy kolorów do indywidualnych wymagań i preferencji miłośników gier. Ta unikalna funkcja jest dostępna poprzez menu ekranowe (OSD) lub dla większej wygody z poziomu pilota.
Duża skala regulacji to bezproblemowa gra za każdym razem
Aby upewnić się, że gracze mogą powielać dokładnie tą sama konfigurację ustawienia monitora w najwyższej dokładności, wydajności i wygodzie, BenQ wykonał kilka dodatków do skali regulacji XL2430T. Regulowana podstawka wysokość jest teraz skalowan na 14-stu poziomach z możliwością śledzenia wysokości przez poruszającego się markera. Skale zmian dodano też dla samej Matrycy LCD, która przechyla się do przodu i do tyłu o 0 °, 10 ° i 20 ° i obraca się w lewo i w prawo w szerokim zakresie kątów. Każdy XL2430T może być Twoim osobistym XL2430T.
Wszystkie nowe korektory czarnego koloru zapewniają automatyczną pełną widoczność
Słaba widoczność w ciemnych scenach może kosztować nawet najbardziej utalentowanych graczy przegraną ich gry. Nowa udoskonalona Technologia Korekcji Czarnego Koloru ma do zaoferowania niespotykany dotąd poziom kontroli i przejrzystości. Ciemne sceny są rozjaśnione automatycznie bez prześwietlania jasnych obszarów w celu zachowania istotnych szczegółów, umożliwiając graczom dokładne zlokalizowanie ich przeciwników. Mogą łatwo w krytycznych momentach walki szybko reagować w każdej sytuacji.
Tryb Game Loader - teraz i ty poznasz sekret
Teraz Ty również poznasz sekrety profesjonalistów. Pobierz specjalne ustawienia gier używanych przez profesjonalnych graczy, a zobaczysz to co widzą profesjonaliści. Każdy tryb jest dostrojony, dzięki czemu możesz wykorzystać do własnych korzyści te wyjątkowe ustawienia profesjonalnych graczy. Mogą one być również zapisane na przełącznik S w celu szybkiego dostępu. Więcej Presetów profesjonalnych graczy ukaże się już w niedalekiej przyszłości, tak więc zawsze będziesz mógł pozostać na szczycie swojej gry.
Indywidulany wybór preferencji wyświetlania
Tryb wyświetlania skrótu sprawia, że zmiany rozmiaru zawartości ekranu są tak proste i szybkie, jak naciśnięcie przycisku. Natychmiastowe przełączanie między trybem wyświetlania - 17”, 19”, 19”W, 21.5”, 22”W, 23”W i 24”W., pozwala osiągnąć najlepszy obraz oglądania tego co chcesz zobaczyć. Możesz również skorzystać z przycisku Smart-Scaling, dodanego w szczególności na rzecz graczy. Można zmienić rozmiar zawartości ekranu do działania swojego awatara dokładnie odpowiadającego Twoim oczekiwaniom w oparciu o kontrolę ruchu, tak więc wszystko możesz wykonywać za pomocą najwyższej skuteczności.
Tryb automatycznego ustawienia gry - łatwość i przyjemność rozpoczęcia gry
Tryb Automatycznego Ustawienia Gry, umożliwia XL2430T wykryć gatunek gry jaki jest odtwarzany w danej chwili i automatycznie przełącza ustawienia wyświetlacza do odpowiedniego trybu gry. Ta unikalna funkcja jest dostępna poprzez menu ekranowe (OSD) oraz pilota lub przełącznik S Arc, który ma wbudowany szybki klucz do tego trybu.
Tryb Gry (Game Mode) łatwy dostęp - gdziekolwiek jesteś
Aby zaoszczędzić graczom kłopotów z koniecznością ponownego pobrania i zresetowania Trybu Gry, monitor XL2430T pozwala na przechowywanie danego Tryby Gry na dysku flash USB w celu łatwego i prostego zapamietania ustawień. Gracze mogą również udostępniać własne tryby gry miedzy sobą, poprzez cloud(chmurę) przechowywania lub platformy społecznościowe. Ta innowacyjna funkcja pozwala społeczności graczy swobodnie współpracować.
Specjanie zaprojektowany zaokrąglony przełącznik dla kontroli sterowania i nawigacji
Przełącznik jest zewnętrznym kontrolerem gry, posiadającym zaprogramowane przyciski, które można dostosować do własnych indywidualnych ustawień wyświetlania - dla gier, pracy lub do rozrywki. Przełącznik to nie tylko szybki klucz do gry w trybie Auto, to także zaokrąglony uchwyt, który doskonale pozwala graczom jak najlepiej poruszać się pomiędzy trybami gry.
Nawigacja On-Screen (na wyświetlaczu)
Nowe oprogramowanie Wyświetlacz On-Screen, zapewnia platformę dla użytkowników do wprowadzania zmian na ekranie wyświetlacza i wygodę bezpośredniego dostępu do witryny Gry - Tryb Loader - do pobrania i instalacji zaprogramowanych ustawień wyświetlania ulubionej gry lub natychmiastowego podglądu ustawień na ekranie.
Nowoczesny design - wszystko dla perfekcyjnej gry
Podstawa oferuje nowy poziom stabilności. Dodatkowo zmniejszona szerokość i głębokość skraca odległość między klawiaturą a monitorem, przenosząc gracza bliżej niż kiedykolwiek do aktualnej gry.
Ergonomiczny uchwyt podstawy z metalicznym designem
Podstawa monitora jest pokryta stopem aluminium dodając tajemnicze metaliczne odwołanie często kojarzące się z majestatem gry. Dodatkowo jest ergonomiczna z poszerzonym i pogrubionym górnym uchwytem, dzięki czemu monitor można znacznie łatwiej przenosić z jednego miejsca do drugiego.
Wysuwany metalowy haczyk na słuchawki dodaje elastyczności i trwałości
Umieszczenie wysuwanego haczyka na słuchawki po lewej stronie monitora - to dogodny sposób na łatwe odstawienie słuchawek lub sięgniecie po nie w czasie gry. Wszystko jest w zasięgu Twojej ręki! Materiał haczyka z którego jest wykonany, to stopy aluminium - to dodatkowa twardość i wytrzymałość dla zwiększenia trwałości wykończenia.
Niska emisja niebieskiego światła to ochrona dla Twoich oczu
Teraz możesz grać przez wiele godzin w komfortowych warunkach, chroniąc swoje oczy. Emisja niebieskiego widma światła, która jest wytwarzana przez zwykłe ekrany monitorów komputerowych, jest kluczowym powodem uszkodzenia oczu, zmęczenia oczu, bólu głowy oraz zaburzenia snu. Teraz dzięki ofercie regulowania niskich poziomów niebieskiego światła, gracze mogą lepiej chronić swoje oczy, bez potrzeby zakładania przyciemnianych okularów dla dodatkowej ochrony oczu, a gra może się dalej toczyć w jasnej, wygodnej i bezproblemowej atmosferze!
Komfort gry - technologia Flicker-free (bez migotania obrazu)
Opracowany we współpracy z profesjonalnymi graczami XL2430T, został tak zaktualizowany, aby wyeliminować migotanie na wszystkich poziomach jasności. To skutecznie zmniejsza zmęczenie oczu i podnosi wydajność w grach dla nawet najbardziej zapalonych graczy, którzy spędzają długie godziny w akcji. Uzbrojony w Komfort Gry z Technologią Flicker Free - teraz to ostateczna i zwycięska broń nad Twoimi rywalami.

Nieprzypisane

Model

XL2430T

Jasność

350 cd/m²

Czas reakcji

1 ms

Kąt widzenia poziomy

170 °

Kąt widzenia pionowy

160 °

Pobór mocy

50 W

Plamka matrycy

0.276 mm

Częstotliwość pozioma max.

140 kHz

Częstotliwość pionowa min.

24 Hz

Częstotliwość pionowa max.

144 Hz

Proporcje obrazu

16:9

Przekątna ekranu

24"

Typ matrycy

TFT-TN

Powierzchnia matrycy

Brak danych

Ekran dotykowy

Nie

Technologia podświetlania

Diody LED

Kontrast statyczny

1 000:1

Kontrast dynamiczny

12 000 000:1

Ilość kolorów

16,7 mln

Funkcje specjalne

- Redukcja Rozmycia Ruchu (Motion Blur Reduction)
- Szybki czas reakcji (1ms GTG)
- Optymalne częstotliwośći odświeżania: 100/120/144Hz
- 20-stopniowe ustawienie natężenia barw koloru
- Duża skala regulacji
- Tryb Game Loader i tryb Game Mode
- Indywidualny wybór preferencji wyświetlania
- Zaokrąglony przełącznik dla kontroli sterowania i nawigacji
- Nawigacja On-screen
- Technologia Flicker-Free-Brak migotania
- Low Blue Light
- System Senseye 3
- Pilot Display
- System AMA
- Współpraca z Windowsem 7/8/8.1
- HDCP
- 4 temperatury kolorów
- 17 języków
- Obracanie (lewo/prawo): 45/45 stopni
- Pochylanie (dół/góra): -5~20 stopni
- Pivot: 90 stopni
- Regulacja wysokośći: 140 mm
- K Locker
- System Black eQualizer
- Tryby ekranu
- System Smart Sca

Gniazda we/wy

1 x DVI-D , 1 x DisplayPort , 1 x Audio in , 1 x USB 2.0 , 1 x Audio out , 2 x USB 3.0 , 1 x 15-pin D-Sub , 2 x HDMI

Wbudowane głośniki

Nie

Wbudowany tuner TV

Nie

Pivot

Tak

Standard VESA

100 x 100

Ekran

Częstotliwość pozioma min.

15 kHz

Rozdzielczość

1920 x 1080 (HD 1080)

Fizyczne

Wysokość

335 mm

Szerokość

568 mm

Głębokość z podstawą

61 mm

Waga

7 kg

Waga z podstawą

9.6 kg

Kolor

Czarny

Pozostałe

Pozostałe parametry

- Gama barw: 72% NTSC
- Wbudowany zasilacz (prąd zmienny 90~264)
- Video (MHz): 330
- Zużycie energii/Energy Star: 23.2W

Gwarancja produktu

36

Akcesoria w zestawie

- Kabel DVI-DL oraz USB 3.0
- S Switch Arc
- Ochrona przeciwpyłowa

Certyfikaty

Energy Star

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Benq 24'' XL2430T LED FHD,144Hz,350n,2xHDMI,ha