Ulubione

Samsung Monitor profesjonalny WM85R Flip2 85 cali Dotykowy 16h/7 350cd/m2 Flip App 3 lata d2d (LH85WMRWLGCXEN)

Numer katalogowy Nr kat ULSAM085IWM85R0,

Kod producenta Kod LH85WMRWLGCXEN

Przekątna ekranu 85''
Rozdzielczość 3840 x 2160
Częstotliwość matrycy 75 Hz
Czas reakcji 6 ms
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Kup również
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Rysuj, pisz i inspiruj nowe pomysły. Notacja w trybie pióra
Samsung Flip zapewnia użytkownikom płynne i znajome pisanie na papierze w różnych dostępnych kolorach, stylach i szerokościach. Do 4 osób może pisać jednocześnie, używając dowolnego obiektu jako narzędzia do pisania. Ponadto użytkownicy mogą szybko usuwać rysunki palcem lub przeciągnięciem dłoni.

Tworzenie arcydzieła. Notacja trybu pędzla
W trybie pędzla Samsung Flip rozpoznaje szeroki zakres grubości, zapewniając użytkownikom możliwość tworzenia grafiki jednym pociągnięciem pędzla. Tryby malowania wodą i olejem pozwalają na stosowanie różnych stylów i tekstur, podczas gdy Flip zapewnia użytkownikom pełną, żywą paletę kolorów, umożliwiając nawet elastyczne mieszanie kolorów.

Pisz na dowolnym tle. Adnotacja włączona
Samsung Flip umożliwia użytkownikom pisanie na dowolnym źródle tła. Po prostu klikając przycisk warstwy notatki, użytkownicy mogą cieszyć się płynnym pisaniem w dowolnym miejscu i czasie na dowolnej wyświetlanej zawartości, bez wpływu na pracę za oryginalną warstwą.

Elastyczna edycja obrazu. Narzędzie do zaznaczania i scalanie do rolki
Wnosząc wszechstronność do deski. Dzięki Samsung Flip użytkownicy mogą szybko i łatwo wybierać, przenosić, przycinać, przechwytywać i edytować dowolne obrazy. Każdy obraz można również scalić z rolką jednym kliknięciem przycisku, co pozwala na jego edycję lub usunięcie.

Odpowiedni do wszystkich potrzeb biznesowych. Różne opcje formularzy
Samsung Flip może być używany do wielu różnych aplikacji biznesowych, zapewniając wbudowane wszechstronne szablony. Możesz używać Flip jako kalendarza, harmonogramu, notatek lub tablicy kontrolnej. Samsung Flip doskonale spełnia wszelkie potrzeby biznesowe, umożliwiając użytkownikom korzystanie z wyświetlacza na różne spersonalizowane sposoby.

Łatwa nawigacja i ochrona treści. Przewiń i zablokuj
Samsung Flip ma do 20 stron miejsca do pisania na rolkę, umożliwiając użytkownikom płynne przewijanie stron. Ponadto Flip zapewnia, że poufne informacje o spotkaniach pozostają we właściwych rękach. Wzmocniony system blokowania pozwala użytkownikom chronić wrażliwe treści przed wzrokiem.

Zsynchronizowane wyświetlanie ekranu. Dotknij
Funkcja Touch-out umożliwia użytkownikom synchronizację osobistych urządzeń z Samsung Flip, umożliwiając udostępnianie i sterowanie zawartością w czasie rzeczywistym. Wszelkie zmiany wprowadzone na wyświetlaczu Flip zostaną odzwierciedlone na podłączonym urządzeniu i odwrotnie, aby zapewnić wydajną współpracę.

Połącz się z dowolnego miejsca. Zdalna obsługa komputera i Bluetooth
Aby pomóc w tworzeniu bardziej wydajnych spotkań, Samsung Flip może zdalnie łączyć się z komputerem, eliminując potrzebę stosowania dodatkowych urządzeń w pokoju. Użytkownicy mogą również podłączyć klawiaturę i mysz do wyświetlacza bezpośrednio przez połączenie Bluetooth, co umożliwia lepszą produktywność i współpracę.

Udostępnianie dużej liczby odbiorców. Udostępnianie ekranu
Użytkownicy mogą wyświetlać treści z Samsung Flip na innym dużym cyfrowym wyświetlaczu w czasie rzeczywistym, korzystając z sieci Wi-Fi lub połączenia HDMI. Wyświetlacz Flip można udostępniać nawet po podłączeniu do urządzenia osobistego. Ta funkcja jest idealna dla dużych środowisk konferencyjnych, dostarczając informacje większej liczbie odbiorców.

Bezproblemowa dystrybucja podsumowań spotkań. Łatwe udostępnianie
Po każdym spotkaniu użytkownicy mogą rozsyłać podsumowania do wszystkich uczestników i współpracowników, eliminując frustrację tradycyjnie związaną z odręcznymi notatkami ze spotkania. Ważne rozmowy i treści są przechowywane w Flip w czasie rzeczywistym i łatwo udostępniane w kanałach mobilnych i cyfrowych.

Precyzyjne efekty wizualne z potężną obsługą. Wyświetlacz UHD i system operacyjny Tizen
Samsung Flip wyświetla wszystkie treści w wyraźnej jakości obrazu UHD, niezależnie od pomieszczenia, tworząc atrakcyjne środowisko spotkań. Wspierane przez potężny system operacyjny Tizen 5.0 zapewniający bezproblemową obsługę, wbudowane czujniki automatycznie aktywują wyświetlacz po pukaniu w ekran.

Wygodne, zoptymalizowane zarządzanie. Zaawansowana wygoda
Samsung Flip oferuje szereg ulepszonych funkcji, w tym bezpieczne połączenie bezprzewodowe, automatyczne aktualizacje oprogramowania układowego, synchronizację LDAP, bezpieczeństwo plików i zdalne zarządzanie - zapewniając wygodne i produktywne spotkania.

Informacje techniczne

Model WM85R FLIP
Jasność 350 cd/m²
Czas reakcji 6 ms
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Pobór mocy 418 W
Plamka matrycy 0.4875 mm
Częstotliwość matrycy 75 Hz
Przekątna ekranu 85''
Powierzchnia matrycy Matowa
Technologia podświetlania Diody LED
Kontrast statyczny 4 000:1
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack , 1 x DisplayPort , 1 x RJ-45 LAN , 1 x RS-232 (COM) , 1 x USB 2.0 , 1 x USB 3.0 , 2 x HDMI
Standard VESA 600 x 400
Kamera internetowa Brak

Ekran

Rozdzielczość 3840 x 2160

Fizyczne

Wysokość 1144.1 mm
Szerokość 1942.8 mm
Głębokość 69.4 mm
Waga z podstawą 74.5 kg
Kolor Czarny

Pozostałe

Gwarancja produktu 36
Certyfikaty EMC
abid 750703
netto 69 , 56 netto
85 , 56

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Samsung Monitor...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Samsung Monitor profesjonalny WM85R Flip2 85 cali Dotykowy 16h/7 350cd/m2 Flip App 3 lata d2d (LH85WMRWLGCXEN)