Kategorie
Canon PAPIER FOTO LUSTER LU-101 A3+ 20

Canon PAPIER FOTO LUSTER LU-101 A3+ 20...

Numer katalogowy: EPCANPFLU101A31 Kod producenta:

PLN 250.2
Canon PAPIER FOTO LUSTER LU-101 A3+ 20

Canon PAPIER FOTO LUSTER LU-101 A3+ 20

Papiery i folie

Canon PAPIER FOTO LUSTER LU-101 A3+ 20

Numer katalogowy: EPCANPFLU101A31

Kod producenta: 6211B008

Dostępny 24h

Pro Luster LU-101Papier fotograficzny Pro Luster zapewnia atrakcyjne wydruki fotograficzne w kolorze i trybie monochromatycznym. Jest to profesjonalny papier fotograficzny o błyszczącej fakturze, dzięki któremu jakość odbitek znaną z tradycyjnych punktów fotograficznych można uzyskać w domu.ProfesjonaliściTen...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Pro Luster LU-101
Papier fotograficzny Pro Luster zapewnia atrakcyjne wydruki fotograficzne w kolorze i trybie monochromatycznym. Jest to profesjonalny papier fotograficzny o błyszczącej fakturze, dzięki któremu jakość odbitek znaną z tradycyjnych punktów fotograficznych można uzyskać w domu.

Profesjonaliści
Ten gładki, satynowy papier fotograficzny do drukarek atramentowych przypomina tradycyjny papier powlekany żywicą używany w ciemniach fotograficznych. Został opracowany z myślą o profesjonalnych fotografach, którzy chcą prezentować swoje prace w atrakcyjnej formie bez konieczności korzystania z usług punktu fotograficznego.

Znakomite odbitki
Papier fotograficzny Pro Luster zapewnia spójny wygląd odbitek, dynamiczne odwzorowanie kolorów i wyraziste szczegóły, a także niesamowite odbitki monochromatyczne, z nasyconą czernią i płynną gradacją odcieni.

Zdjęcia na całe życie
Papier fotograficzny Pro Luster, zoptymalizowany pod kątem drukarek fotograficznych PIXMA Pro firmy Canon, zapewnia wyjątkową jakość i trwałość zdjęć. W przypadku używania oryginalnych tuszów LUCIA lub ChromaLife100+ firmy Canon omawiany papier zapobiega pogorszeniu jakości odbitek wskutek kontaktu z gazami i światłem, dzięki czemu chroni cenne wspomnienia i pozwala prezentować i sprzedawać zdjęcia bez obaw.

Niezmienna jakość
Krótki czas schnięcia, odporność na wodę i bardziej błyszcząca powierzchnia niż w przypadku papieru półbłyszczącego są efektem zastosowania powłoki o delikatnej strukturze. Spójność odcieni i kolorów zdjęcia — bez względu na oświetlenie, w którym jest prezentowana odbitka — sprawia, że omawiany papier świetnie sprawdzi się w studiach fotograficznych i na wystawach.

Nieprzypisane

Gramatura papieru

260 g/m²

Rodzaj nośnika

Papier fotograficzny

Format

A3+

Typ nośnika

Błyszczący

Format druku

A3+

Fizyczne

Ilość arkuszy

20 szt./opak.

Pozostałe

Gwarancja

12

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Canon PAPIER FOTO LUSTER LU-101 A3+ 20