Ulubione

Avery zweckform Uniwersalne etykiety samoprzylepne, 105 x 57mm, białe, do drukarki, 1000 sztuk

Numer katalogowy Nr kat EPAVZE000000021,

Kod producenta Kod 3425

netto 0 , 00 netto
0 , 00
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie

Gdzie kupić?

Leasing Online - dla zamówień powyżej 650zł brutto

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Wszechstronne i praktyczne białe, uniwersalne etykiety można znaleźć w każdym biurze. Niezależnie od tego, czy chcesz zaadresować list, czy ułożyć dokumenty, uporządkować różne przedmioty, czy też oznaczyć produkty - dzięki etykietom od Avery Zweckform zrobisz to szybko i sprawnie. Wykorzystuj etykiety również do oznaczania i organizacji przestrzeni w domu!
Nasze etykiety posiadają certyfikat FSC co oznacza, że są przyjazne dla środowiska. Zachwycają także ostrym i wyraźnym wydrukiem, który dzięki zastosowaniu najwyższej jakości papieru nie rozmazuje się i nie pozostawia smug, co zapewnia absolutnie profesjonalny wygląd etykiet. Supermocny klej daje gwarancję mocnego i trwałego przylegania do papieru, tektury, szkła i tworzyw sztucznych. Najwyższą jakość zapewniamy poprzez regularne testowanie produktów w naszych laboratoriach badawczych. Masz również pewność, że Twoja drukarka jest bezpieczna, dzięki gwarancji braku zacięć i płynnego przepływu przez drukarkę. Etykiety uniwersalne można drukować na wszystkich standardowych drukarkach laserowych oraz drukarkach atramentowych i kopiarkach, a w przypadku drukarek laserowych gwarancja braku zacięć została przetestowana i potwierdzona certyfikatem TÜV SÜD.
Tworzenie korespondencji seryjnej jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie. Dzięki zastosowaniu technologii QuickPeel odklejenie poszczególnych etykiet od arkusza jest wyjątkowo łatwe i szybkie.

Informacje techniczne

Pasuje do
  • Drukarka atramentowa
  • Drukarki laserowe kolorowe
  • Monochromatyczny laser
  • Kopiarka
Rodzaj Papierowa
Kolor taśmy Biały

Fizyczne

Szerokość 105 mm
Długość 57 mm

Pozostałe

Gwarancja -2

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Avery zweckform Uniwersalne etykiety samoprzylepne, 105 x 57mm, białe, do drukarki, 1000 sztuk