Kategorie
Roccat Podkładka Taito Control ROC-13-170

Roccat Podkładka Taito Control ROC-13-170...

Numer katalogowy: AMROCF000000008 Kod producenta:

39,00 zł

PLN 39
Roccat Podkładka Taito Control ROC-13-170
Roccat Podkładka Taito Control ROC-13-170
Roccat Podkładka Taito Control ROC-13-170

Roccat Podkładka Taito Control ROC-13-170

Podkładki pod myszki

Roccat Podkładka Taito Control ROC-13-170

Numer katalogowy: AMROCF000000008

Kod producenta: ROC-13-170

Dostępny 24h

ROCCAT® TAITO CONTROL Wytrzymała podkładka dla graczy Taito Control wchodzi na nowy poziom i spełnia oczekiwania poważnych graczy, którzy preferują materiałowe podkładki zapewniające lepszą kontrolę. Doskonale wykonana powierzchnia oparta o wielokrotnie nagradzaną konstrukcję oryginalnej podkładki...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

ROCCAT® TAITO CONTROL Wytrzymała podkładka dla graczy

Taito Control wchodzi na nowy poziom i spełnia oczekiwania poważnych graczy, którzy preferują materiałowe podkładki zapewniające lepszą kontrolę. Doskonale wykonana powierzchnia oparta o wielokrotnie nagradzaną konstrukcję oryginalnej podkładki Taito została przeprojektowana z naciskiem na jeszcze większą precyzję. Taito Control ma optymalne rozmiary 400 X 320 mm i wzornictwo koncentrujące się na zwiększonej wytrzymałości. Na tej podkładce można polegać.

PEŁNA KONTROLA MYSZY
Większość materiałowych podkładek próbuje znaleźć równowagę pomiędzy szybkością przesuwania i kontrolą, ale w żadnym z tych parametrów nie osiąga wyjątkowych wyników. Do tej pory gracze, którzy potrzebowali materiałowej podkładki zapewniającej większą kontrolę, musieli godzić się na kompromisy. Na szczęście to już przeszłość Taito Control posiada wyjątkowo gładką powierzchnię wspomagającą precyzję wydawanych poleceń i zapewniającą idealny poziom szybkości myszy, stanowiąc idealny wybór dla użytkowników szukających podkładki z nieco większym oporem. Z tym modelem zawsze trafisz we wroga.

WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA
Z uwagi na niską jakość materiałów większości podkładek widok postrzępionych krawędzi i zużytych powierzchni jest dla wielu graczy smutną codziennością. Czas jednak pożegnać nierówne podkładki i wyrzucanie pieniędzy w błoto. Taito Control rozwiązuje te problemy dzięki zastosowaniu zaawansowanych materiałów i niezliczonym godzinom surowych testów. Podkładka ma zaledwie 3 mm grubości i solidne obszycie w niebieskim kolorze ROCCAT Taito Control jest połączeniem stylu i funkcjonalności.

Nieprzypisane

Przeznaczenie

Gaming

Podkładka pod nadgarstek

Nie

Fizyczne

Kolor

Czarny

Wymiary

400 x 320 x 35 mm

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Roccat Podkładka Taito Control ROC-13-170