Kategorie
Asus ROG Whetstone podkładka

Asus ROG Whetstone podkładka...

Numer katalogowy: AMASUF000000003 Kod producenta:

0
Asus ROG Whetstone podkładka
Asus ROG Whetstone podkładka
Asus ROG Whetstone podkładka
Asus ROG Whetstone podkładka
Asus ROG Whetstone podkładka

Asus ROG Whetstone podkładka

Podkładki pod myszki

Asus ROG Whetstone podkładka

Numer katalogowy: AMASUF000000003

Kod producenta: 90MP00C1-B0UA00

Niedostępny

Czym jest ROG Whetstone?Opracowana na podstawie opinii profesjonalnej drużyny graczy Taipei Assassins, podkładka ROG Whetstone posiada inspirowany sztuką Majów wzór i jest pierwszą hybrydową podkładką ROG wykonaną z materiału i silikonu, która zapewnia precyzyjne, płynne i ciche śledzenie ruchów myszki....

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Czym jest ROG Whetstone?
Opracowana na podstawie opinii profesjonalnej drużyny graczy Taipei Assassins, podkładka ROG Whetstone posiada inspirowany sztuką Majów wzór i jest pierwszą hybrydową podkładką ROG wykonaną z materiału i silikonu, która zapewnia precyzyjne, płynne i ciche śledzenie ruchów myszki. Podczas produkcji ROG Whetstone stosowana jest najnowsza technika wiązania i zgrzewania, co ma na celu zapewnienie najwyższego poziomu wytrzymałości. Jej specjalna, wodoodporna powłoka jest łatwa w myciu - stanowi doskonałe rozwiązanie do grania w domu i na imprezach LAN. ROG zapewnia tylko to, co najlepsze.

Inspirowany sztuką Majów design
Zapewnia cichą, płynną i precyzyjną kontrolę oraz płynny ruch myszki. Powierzchnia doskonale współpracuje z czujnikami optycznymi i laserowymi.

Zwijana i łatwa w przenoszeniu.
Dzięki hybrydowej konstrukcji zapewnia wysoką wytrzymałość - idealna na imprezy LAN

Przyjazna dla środowiska, wysokiej jakości, gwarancja zwycięstwa
Przed rozpoczęciem produkcji, materiały wykorzystywane w ROG Whetstone są poddawane bardzo rygorystycznej selekcji. Zespół ROG wysłuchał opinii najlepszych graczy na świecie, a następnie przetestował w swoim laboratorium setki materiałów, zanim zdecydował się na ostateczną wersję designu. Ostateczny produkt otrzymał certyfikat bluesign® i spełnia rygorystyczne normy dotyczące bezpieczeństwa i przyjaznego dla środowiska procesu produkcji. ROG Whetstone to produkt wysokiej jakości, który jest dobry zarówno dla użytkownika, jak i dla środowiska.

Historia Whetstone

Whetstone (pol. osełka) to kamień służący do ostrzenia noży i innych narzędzi tnących. W świecie gier komputerowych, precyzyjna kontrola jest często czynnikiem decydującym o zwycięstwie lub porażce. Dobra myszka to nie wszystko. ROG Whetstone to dodatkowa broń gracza, która zwiększa jego przewagę podczas gry.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

Waga: 220 g

Przeznaczenie

Gaming

Podkładka pod nadgarstek

Nie

Fizyczne

Kolor

Wzór , Czarny , Czerwony

Wymiary

320 x 270 x 2 mm

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Asus ROG Whetstone podkładka