Kategorie
Roccat Mysz KOVA 7000DPI White

Roccat Mysz KOVA 7000DPI White...

Numer katalogowy: UMROCRPG0000015 Kod producenta:

231,45 zł

PLN 231.45
Roccat Mysz KOVA 7000DPI White
Roccat Mysz KOVA 7000DPI White
Roccat Mysz KOVA 7000DPI White
Roccat Mysz KOVA 7000DPI White
Roccat Mysz KOVA 7000DPI White
Roccat Mysz KOVA 7000DPI White
Roccat Mysz KOVA 7000DPI White
Roccat Mysz KOVA 7000DPI White

Roccat Mysz KOVA 7000DPI White

Myszki

Roccat Mysz KOVA 7000DPI White

Numer katalogowy: UMROCRPG0000015

Kod producenta: ROC-11-503

Dostępny 24h

ROCCAT® KOVA CZYSTA MOCNajwyższa wydajność w nowoczesnej formie mysz stworzona, by dać graczom czystą moc i szybkość? Oto właśnie ROCCAT Kova, zbudowana w oparciu o swojego przodka, uwielbianą przez fanów mysz Kova[+]. Przyciski o podwojonej funkcjonalności osadzono w futurystycznej sylwetce, która przywodzi...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

ROCCAT® KOVA CZYSTA MOC
Najwyższa wydajność w nowoczesnej formie mysz stworzona, by dać graczom czystą moc i szybkość? Oto właśnie ROCCAT Kova, zbudowana w oparciu o swojego przodka, uwielbianą przez fanów mysz Kova[+]. Przyciski o podwojonej funkcjonalności osadzono w futurystycznej sylwetce, która przywodzi na myśl sportowe samochody z najwyższej półki. DPI o podwójnej mocy, zapewniające precyzję każdego ruchu, oraz kolorowe podświetlenie wpisano w symetryczny kształt myszy, czyniąc z nowej myszy inżynieryjne cudo. Kova to podwójna moc ROCCAT na wyciągniecie Twojej dłoni.

NOWOCZESNY KSZTAŁT
Mysz Kova została stworzona na bazie swojego bardzo popularnego poprzednika. Podczas projektowania największy nacisk położono na osiągnięcie jak największej wydajności i osiągów. Zaowocowało to dość minimalistycznym, lecz nowoczesnym wyglądem. Symetryczna Kova jest dostosowana dla prawo- i leworęcznych użytkowników. Dzięki ergonomicznemu i intuicyjnemu dla graczy rozmieszczeniu przycisków, użytkownicy otrzymują potężne centrum dowodzenia, w którym każda decyzja jest błyskawiczna i śmiertelnie precyzyjna.

SMART CAST/EASY-SHIFT[+]
Smart Cast to intuicyjny dla graczy układ przycisków, który podwaja dostępne funkcje myszy. Każdy przycisk został umieszczony w zasięgu palców użytkownika, co gwarantuje błyskawiczny czas reakcji i optymalną kontrolę, nawet podczas najbardziej dynamicznych rozgrywek. Dodając do tego technologię EASY-SHIFT[+], gracz otrzymuje urządzenie zdolne wykonać najbardziej zaawansowane i złożone kombinacje poleceń i przycisków. Easy-Shift[+] podwaja wszystkie funkcje przycisków Kova z 11 do imponującej liczby 22. Niczego Ci nie zabraknie.

WNĘTRZE
Tryb Overdrive pozwoli na zwiększenie celności i tak już niezwykle precyzyjnego sensora. Podwójne DPI w Kova w trybie Overdrive wynosi aż 7000 DPI z sensorem Pro-Optic R6. Dodatkową stabilność przy takich osiągach zapewnia procesor MCU Turbo Core V2 32-bit oparty o ARM.

Nieprzypisane

Liczba przycisków

12

Liczba rolek

1

Rozdzielczość (min.)

400 dpi

Rozdzielczość (maks.)

7000 dpi

Pozostałe parametry

Wymagania:
- Windows® 8, Windows® 7, Windows® 10
- USB 2.0 Port
- Połączenie z internetem - w celu pobrania sterowników

Zasilanie

USB 5V

Przeznaczenie

Gaming

Sensor

Optyczny

Profil

Uniwersalny

Połączenie

Przewodowe

Interfejs

USB

Fizyczne

Kolor

Wzór , Biały

Długość przewodu

1.8 m

Wymiary

6.6 x 3.8 x 13.1 cm

Waga

99 g

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Roccat Mysz KOVA 7000DPI White