Kategorie
Razer Mamba 16000 Mouse

Razer Mamba 16000 Mouse...

Numer katalogowy: UMRAZRBG0000002 Kod producenta:

599,00 zł

PLN 599
Razer Mamba 16000 Mouse
Razer Mamba 16000 Mouse
Razer Mamba 16000 Mouse
Razer Mamba 16000 Mouse
Razer Mamba 16000 Mouse
Razer Mamba 16000 Mouse
Razer Mamba 16000 Mouse

Razer Mamba 16000 Mouse

Myszki

Razer Mamba 16000 Mouse

Numer katalogowy: UMRAZRBG0000002

Kod producenta: RZ01-01360100-R3G1

Dostępny 24h

Wielokolorowe podświetlenieJasny róż, jadowita zieleń czy głęboka czerwień - wybierz spośród 16 milionów kolorów podświetlenia odcień, który najbardziej Ci odpowiada. Niezależnie od tego, w co grasz, Twój styl i sprzęt wyraża Twoje indywidualne podejście. To nieskończone możliwości personalizacji, dzięki...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Wielokolorowe podświetlenie
Jasny róż, jadowita zieleń czy głęboka czerwień - wybierz spośród 16 milionów kolorów podświetlenia odcień, który najbardziej Ci odpowiada. Niezależnie od tego, w co grasz, Twój styl i sprzęt wyraża Twoje indywidualne podejście. To nieskończone możliwości personalizacji, dzięki którym jeszcze lepiej wyrazisz swój styl. Nowy system podświetlenia oferuje aż 16,8 milionów kolorów, wiele opcji podświetlenia a także synchronizację kolorów i wzorów podświetlenia.
    
Komfort i wysoka jakość wykonania

Ergonomicznie wyprofilowana mysz została stworzona z myślą o osobach praworęcznych, które cenią sobie zarówno solidną konstrukcję, jak i stabilny chwyt. W tym celu model posiada gumowaną warstwę w miejscu kciuka, co przekłada się na większy komfort przy wykonywaniu dynamicznych ruchów

Masz wybór
Z myszy Razer Mamba możesz korzystać bezprzewodowo lub gdy nadejdzie konieczność naładowania urządzenia podczas rozgrywki, wystarczy podpiąć ją do komputera przez standardowy kabel Micro-USB. Mysz Razer Mamba ładuje się podczas rozgrywki przez kabel. Aby rozpocząć ładowanie, wystarczy płynnie przełączyć się z trybu bezprzewodowego.
Jeśli nie będziesz korzystał z myszki, możesz wpiąć ją w stacje dokującą, która ładuje urządzenie dwa razy szybciej niż poprzez kabel USB. Nie ważne, czy korzystasz z Razer Mamba poprzez kabel USB czy bezprzewodowy nadajnik - wysoka precyzja działania nigdy nie ulega zmianie.

Najbardziej precyzyjny sensor z 16000 DPI w myszy gamingowej na Świecie
Dzięki najbardziej precyzyjnemu sensorowi na świecie o niesamowitej dokładności 16000 DPI, mysz Razer Mamba zapewni jeszcze większą przewagę nad konkurencją. Możliwość zmiany dokładności o zaledwie 1 DPI i wykrywanie podniesienia myszy już przy 0,1mm pozwoli natychmiast reagować na ruch przeciwnika i doprowadzić cię do zwycięstwa.

Nowoczesne oprogramowanie
Razer Synapse 2.0 to nowoczesne, intuicyjne i zastrzeżone oprogramowanie, które pełni rolę mózgu myszy Razer Naga Hex Wraith Red. Dzięki temu programowi możesz automatycznie synchronizować mysz z serwerem w chmurze i pobierać aktualizacje sterowników i oprogramowania systemowego oraz zapisywać ustawienia poszczególnych graczy. Nie musisz nawet podnosić kciuka. Możliwości usługi Razer Synapse 2.0 zostały rozszerzone pod kątem myszy Razer Naga Hex Wraith Red i pozwalają na zapisanie ustawień interfejsu użytkownika Razer z wewnątrz gier przeznaczonego tylko dla graczy MOBA i action RPG.

Nieprzypisane

Liczba przycisków

9

Liczba rolek

1

Rozdzielczość (maks.)

16000 dpi

Pozostałe parametry

- Śledzenie przyspieszenia do 210 cali na sekundę / 50G
- Klawisze w technologii Adjustable Click Force
- Magnetyczna stacja dokująca
- Praca na baterii: około 20 godzin nieustannej gry
Wymagania systemowe:
- Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP (32-bit) / Mac OS X (v10.8-10.10)
- Plug & Play

Zasilanie

Baterie/akumulatory AAA

Przeznaczenie

Gaming

Sensor

Laserowy

Profil

Praworęczny

Połączenie

Bezprzewodowe

Interfejs

Radio 2,4 GHz

Fizyczne

Kolor

Czarny

Wymiary

128 x 70 x 42.5 mm.

Waga

125 g

Pozostałe

Gwarancja

24

Akcesoria w zestawie

Podświetlana podstawka ładująca

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Razer Mamba 16000 Mouse