Kategorie
NATEC Mysz MMO GENESIS GX85 LIMITED Laser GAMING

NATEC Mysz MMO GENESIS GX85 LIMITED Laser GAMING...

Numer katalogowy: UMNATRPG0000016 Kod producenta:

PLN 178.99
NATEC Mysz MMO GENESIS GX85 LIMITED Laser GAMING
NATEC Mysz MMO GENESIS GX85 LIMITED Laser GAMING
NATEC Mysz MMO GENESIS GX85 LIMITED Laser GAMING
NATEC Mysz MMO GENESIS GX85 LIMITED Laser GAMING
NATEC Mysz MMO GENESIS GX85 LIMITED Laser GAMING

NATEC Mysz MMO GENESIS GX85 LIMITED Laser GAMING

Myszki

NATEC Mysz MMO GENESIS GX85 LIMITED Laser GAMING

Numer katalogowy: UMNATRPG0000016

Kod producenta: NMG-0711

Dostępny 24h

PROFESJONALNA MYSZ DLA GRACZY Natec Genesis GX85 to profesjonalna mysz przeznaczona dla graczy, którzy wiedzą jak zwyciężać. Wyróżnia ją precyzyjny sensor laserowy oraz aż 13 programowalnych przycisków dla pełnej kontroli nad rozgrywką. ZAPROGRAMOWANA BY ZWYCIĘŻAĆ GX85 stworzona została z myślą o...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

PROFESJONALNA MYSZ DLA GRACZY
Natec Genesis GX85 to profesjonalna mysz przeznaczona dla graczy, którzy wiedzą jak zwyciężać. Wyróżnia ją precyzyjny sensor laserowy oraz aż 13 programowalnych przycisków dla pełnej kontroli nad rozgrywką.

ZAPROGRAMOWANA BY ZWYCIĘŻAĆ
GX85 stworzona została z myślą o graczach MMO. Świadczy o tym 13 programowalnych przycisków oraz zaawansowane oprogramowanie, które pozwoli dostosować mysz do własnego stylu gry i tworzyć niezliczoną ilość makr. Całości dopełnia możliwość dynamicznej zmiany DPI na 6 poziomach. Wszystko to powoduje, że mysz ta jest idealnym rozwiązaniem dla zapalonych graczy WOWa, LOLa, oraz innych gier z bogatego świata MMO.

PRECYZYJNY I DYNAMICZNY
Jedną z kluczowych cech myszy jest sensor laserowy Avago 9800 o maksymalnej rozdzielczości 8200 DPI, który zapewnia ogromną precyzję, tak bardzo pożądaną w gamingu. Ponadto sensor oferuje szybkość raportowania od 125 do 1000 Hz, co gwarantuje szybki czas reakcji i niezakłóconą rozgrywkę. Zaawansowane oprogramowanie umożliwia ustawić czułość sensora od 250 do 8200 DPI w skokach po 50 DPI, oraz dzięki funkcji precyzyjnego celowania (Precision Aim Function) możliwość swobodnego wykonywania akcji, wymagających dużej precyzji. Przytrzymanie przycisku z tą funkcja zmniejsza czułość myszy do poziomu 500 DPI, po zwolnieniu przycisku czułość wraca do poprzednich ustawień.

ERGONOMICZNA
Kształt GX85 jest wyjątkowy, świetnie uzupełnia się z przeznaczonym do palm gripu kształtem myszy. Wyróżnia go przede wszystkim ergonomia, która zapewni, że nawet wielogodzinne korzystanie z niej, będzie jedynie przyjemnością. Ciekawym rozwiązaniem jest wskaźnik poziomu DPI na lewym boku myszy, co sprawia że sprawdzanie poziomu DPI jest dużo łatwiejsze.

JESZCZE BARDZIEJ WSZECHSTRONNA
Mysz GX85 posiada docenianą przez wielu graczy możliwość regulacji wagi. Zawdzięcza to 5 wyjmowanym ciężarkom o masie 5,7g każdy, które każdy użytkownik może dowolnie dobierać, tak by stworzyć dla siebie perfekcyjnie wyważoną myszkę. Takie zastosowanie znacznie zwiększa, uzyskanie pełnej kontroli ruchów i odpowiedniej precyzji.

TRWAŁA I WYTRZYMAŁA
Mysz Natec Genesis cechuje również wysoka jakość wykonania, której największym wyznacznikiem jest zastosowanie trwałych głównych przełączników marki OMRON, które zapewniają bezawaryjne działanie, aż do 10 milionów kliknięć.

Nieprzypisane

Liczba przycisków

13

Liczba rolek

1

Rozdzielczość (min.)

250 dpi

Rozdzielczość (maks.)

8200 dpi

Zasilanie

USB 5V

Przeznaczenie

Gaming

Sensor

Laserowy

Profil

Uniwersalny

Połączenie

Przewodowe

Interfejs

USB

Fizyczne

Kolor

Czarny , Czerwony

Długość przewodu

2 m

Wymiary

139 x 78 x 40 mm

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: NATEC Mysz MMO GENESIS GX85 LIMITED Laser GAMING