Kategorie
NATEC Mysz GENESIS GX58 GAMING

NATEC Mysz GENESIS GX58 GAMING...

Numer katalogowy: UMNATRPG0000017 Kod producenta:

PLN 92.99
NATEC Mysz GENESIS GX58 GAMING
NATEC Mysz GENESIS GX58 GAMING
NATEC Mysz GENESIS GX58 GAMING
NATEC Mysz GENESIS GX58 GAMING
NATEC Mysz GENESIS GX58 GAMING

NATEC Mysz GENESIS GX58 GAMING

Myszki

NATEC Mysz GENESIS GX58 GAMING

Numer katalogowy: UMNATRPG0000017

Kod producenta: NMG-0777

Dostępny 24h

MYSZ DLA PRAWDZIWYCH ŁOWCÓWMysz optyczna Genesis GX58 to połączenie precyzji i szybkości z wyjątkowym designem. Rozwiązania takie jak specjalny przycisk snajperski, zmiana poziomu DPI, teflonowe ślizgacze czy też możliwość regulacji wagi sprawiają, że jest to gryzoń idealny dla każdego wytrawnego łowcy.PRECYZYJNA...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

MYSZ DLA PRAWDZIWYCH ŁOWCÓW
Mysz optyczna Genesis GX58 to połączenie precyzji i szybkości z wyjątkowym designem. Rozwiązania takie jak specjalny przycisk snajperski, zmiana poziomu DPI, teflonowe ślizgacze czy też możliwość regulacji wagi sprawiają, że jest to gryzoń idealny dla każdego wytrawnego łowcy.

PRECYZYJNA JAK SNAJPER

Sercem GX58 jest precyzyjny sensor optyczny Avago 3050L o maksymalnej rozdzielczości 4000 DPI. Ponadto specjalne przyciski DPI + i DPI - umożliwiają zmianę rozdzielczości w locie na 5 poziomach. Dodatkowy przycisk z funkcją snajperską, umieszczony w wygodnym dla gracza miejscu (pod kciukiem), daje mu możliwość skutecznego i komfortowego „polowania” na przeciwników.

DOPASOWANA DO WYMAGAŃ
Myszka Genesis posiada również szereg rozwiązań, które umożliwiają użytkownikowi maksymalną personalizację i dostosowanie myszy do swoich wymagań. Oprócz 8 programowalnych przycisków GX58 posiada wbudowaną pamięć, która pozwala zapamiętać ustawienia oraz oprogramowanie z edytorem makr i profili. Ponadto do każdego, ustawionego poziomu DPI można przypisać dowolny kolor podświetlenia, który będzie widoczny na specjalnym wskaźniku.

ELASTYCZNA
Dostosowanie DPI czy też makr i profili to nie wszystko. Zastosowanie wymiennych 11 gramowych ciężarków sprawia, że GX58 może warzyć od 112 d0 145g w zależności od potrzeb gracza. Ponadto w zestawie znajdziemy komplet dodatkowych teflonowych ślizgaczy. Dzięki takim rozwiązaniom, możliwości personalizacji GX58 zyskują dodatkowy czysto techniczny wymiar.

NIETUZINKOWA

Dodatkowym atutem myszy Genesis jest jej nietuzinkowy design, który sprawia, że wygląda ona nowocześnie a zarazem ergonomicznie. Profilowany kształt oraz specjalna podpórka na kciuk, na której umieszczony jest przycisk snajperski, pozwalają na osiągniecie dużej wygody użytkowania. Ponadto gumowana powierzchnia myszy, gwarantuje pewny chwyt w czasie emocjonujących rozgrywek.

WYTRZYMAŁA
GX58 oprócz niezwykłej funkcjonalności, jest również produktem o mocnej konstrukcji. Trwałe przełączniki o żywotności 10 mil. kliknięć, teflonowe ślizgacze czy też 2 metrowy kabel w nylonowym oplocie gwarantują, że produkt będzie długo cieszył każdego gracza.

Nieprzypisane

Liczba przycisków

8

Liczba rolek

1

Rozdzielczość (min.)

400 dpi

Rozdzielczość (maks.)

4000 dpi

Pozostałe parametry

- Cechy dodatkowe: Plug&Play
- Obsługiwane systemy operacyjne: Win. 2000, Win. XP, Win. Vista, Win. 7, Linux, MAC, Win. 8, Win. Vista 64bit, Win. 7 64bit, Win. 8 64bit

Zasilanie

USB 5V

Przeznaczenie

Gaming

Sensor

Optyczny

Profil

Oburęczny

Połączenie

Przewodowe

Interfejs

USB

Fizyczne

Kolor

Wzór , Czarny

Długość przewodu

2 m

Wymiary

128 x 88 x 38 mm

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: NATEC Mysz GENESIS GX58 GAMING