Kategorie
Microsoft Sculpt Comfort Mouse H3S-00001

Microsoft Sculpt Comfort Mouse H3S-00001...

Numer katalogowy: UMMICRBM0000006 Kod producenta:

PLN 150.93
Microsoft Sculpt Comfort Mouse H3S-00001
Microsoft Sculpt Comfort Mouse H3S-00001
Microsoft Sculpt Comfort Mouse H3S-00001
Microsoft Sculpt Comfort Mouse H3S-00001
Microsoft Sculpt Comfort Mouse H3S-00001

Microsoft Sculpt Comfort Mouse H3S-00001

Myszki

Microsoft Sculpt Comfort Mouse H3S-00001

Numer katalogowy: UMMICRBM0000006

Kod producenta: H3S-00001

Dostępny 24h

Sculpt Comfort Mouse to produkt spełniający dużą gamę wymagań użytkownika komputera. Myszka jest ergonomiczna, a dzięki specjalnie opracowanym kształtom nie męczy dłoni nawet po wielu godzinach pracy. Każda osoba praworęczna doceni unikatowy profil myszy. Myszka wyposażona jest w nowatorską technologię...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Sculpt Comfort Mouse to produkt spełniający dużą gamę wymagań użytkownika komputera. Myszka jest ergonomiczna, a dzięki specjalnie opracowanym kształtom nie męczy dłoni nawet po wielu godzinach pracy. Każda osoba praworęczna doceni unikatowy profil myszy.

Myszka wyposażona jest w nowatorską technologię optyczną Bluetrack. Bazuje ona na niebieskiej diodzie LED która dzięki dużemu spektrum światła znacząco usprawnia działanie myszki na nietypowych powierzchniach. Sculpt Comfort Mouse wyposażona w Bluetrack może działać na nietypowych powierzchniach jak marmur, dywan, mleczne szkło, itd… Zastosowanie uniwersalnej technologii bluetooth sprawia iż mysz może działać z każdym urządzeniem z bluetooth obsługującym mysz jak np. komputery, tablety, konsole czy telewizory. Bluetooth to jeszcze jedna ważna zaleta: mysz nie potrzebuje żadnego nano odbiornika który blokuje port USB. Aktualnie każdy nowoczesny komputer który jest ultramobilny posiada ograniczoną ilość portów USB – tak więc każdy wolny port jest na wagę złota. Sculpt Comfort Mouse to również bardzo długi czas pracy na bateriach. Dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii backpack Microsoft nieużywana mysz przechodzi w tryb oszczędzania baterii. Dzięki temu na jednym zestawie baterii można pracować blisko rok. Zupełnie nowatorskim rozwiązaniem w myszy Sculpt Comfort Mouse jest widoczny z boku przycisk Windows. Wciśnij go aby przełączyć się z między desktopem, a kafelkami Windows 8. Przesuń palcem w górę a uruchomisz dostęp do podręcznych aplikacji. Przesuń palcem w dół, a uruchomisz menu z informacją o otwartych w tle programach. Mysz zasilana jest dwiema bateriami AA (duży paluszek).

 

Nieprzypisane

Liczba przycisków

4

Liczba rolek

1

Pozostałe parametry

Czułość 4000 DPI
Zasięg do 10 metrów

Zasilanie

2 x AA

Informacje dodatkowe

OPAKOWANIE: „Metro style”. Nawiązuje swoim wyglądem do nowej serii opakowań. Jest biało czerwone. Mysz w opakowaniu można postawić na półce lub powiesić na haku. Plastikowy hak jest otwierany / chowany co oznacza że nie jest widoczny.

NASTĘPCA, A KWESTIA CENY: Mysz Sculpt Comfort Mouse jest odpowiedzią dla wszystkich tych którzy uważają myszy Wedge czy Sculpt Mobile Mouse za zbyt nowoczesne i futurystyczne. Warto pamiętać że zarówno Wedge Mouse jak Sculpt Mobile Mouse to myszy dedykowane użytkownikom mobilnym, zaś Sculpt Comfort Mouse to mysz dla osób o większych dłoniach. Tak więc śmiało można powiedzieć że jest to zupełnie nowy produkt w ofercie. Jeśli jednak ktoś by się upierał jakie inne SKU może zastąpić Sculpt Comfort Mouse to odpowiedź brzmi:
- Wireless Mobile Mouse 4000 (WMM4000)
- Wireless Mobile Mouse 6000 (WMM6000)

Przeznaczenie

Biuro

Sensor

Bluetrack , Optyczny

Połączenie

Bezprzewodowe

Fizyczne

Kolor

Czarny

Wymiary

6.85 cm x 11.1 cm x 3.65 cm

Waga

136 g

Pozostałe

Gwarancja

36

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Microsoft Sculpt Comfort Mouse H3S-00001