Kategorie
Mad Catz Mysz R.A.T. T.E. 8200 DPI

Mad Catz Mysz R.A.T. T.E. 8200 DPI ...

Numer katalogowy: UMMADRPG0000018 Kod producenta:

0
Mad Catz Mysz R.A.T. T.E. 8200 DPI
Mad Catz Mysz R.A.T. T.E. 8200 DPI
Mad Catz Mysz R.A.T. T.E. 8200 DPI
Mad Catz Mysz R.A.T. T.E. 8200 DPI

Mad Catz Mysz R.A.T. T.E. 8200 DPI

Myszki

Mad Catz Mysz R.A.T. T.E. 8200 DPI

Numer katalogowy: UMMADRPG0000018

Kod producenta: MCB437040002

Niedostępny

Mad Catz R.A.T. T.E. Tournament Edition to niezwykle lekka, precyzyjna i dostosowana do potrzeb każdego gracza mysz laserowa. Posiada możliwość dostosowania poziom LOD(Lift-off distance) co pozwala zniwelować mankament osi Z, ustawić czułość w dowolnym zakresie 100 do 8200 DPI czy zaprogramować przyciski...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Mad Catz R.A.T. T.E. Tournament Edition to niezwykle lekka, precyzyjna i dostosowana do potrzeb każdego gracza mysz laserowa.
Posiada możliwość dostosowania poziom LOD(Lift-off distance) co pozwala zniwelować mankament osi Z, ustawić czułość w dowolnym zakresie 100 do 8200 DPI czy zaprogramować przyciski w preferowany przez gracza sposób. Znany użytkownikom przycisk Precision Aim pozwoli obniżyć wartość DPI w trakcie gry zwiększając tym samym celność.

Cechy urządzenia:
Podwyższona precyzja:
Po raz pierwszy zastosowany w myszce sensor PTE 8200 DPI funkcjonujący w oparciu o efekt Dopplera automatycznie wykrywa typ powierzchni po której porusza się mysz dostosowując parametry sensora dla optymalnej pracy. Pozwala na prace na dowolnej powierzchni dając graczowi pełną kontrolę nad wskaźnikiem myszy w dowolnej sytuacji. Prędkość maksymalna sensora pozwala na prace z prędkością do 6m/s oraz przyspieszenie 50G.
Kontrola Lift-off distance:
Poziom Lift-off(LOD) jest to wysokość pomiędzy myszką a podkładka. Podnoszenie oraz opuszczanie myszki to nieodłączny element jej użytkowania szczególnie na niższych wartościach DPI. To, do jakiej wysokości mysz ma dalej śledzić zmiany położenia jest teraz w kwestii gracza, który ma możliwość dostosować parametry LOD w zakresie 0,2 do 1mm.
Możliwości programowania:
Za pomocą oprogramowania można w łatwy sposób dostosować funkcjonowanie przycisków prostą metodą przeciągnij i upuść. Za jej pomocą w panelu oprogramowania w łatwy i szybki sposób można przypisać funkcje danym przyciskom. W każdym profilu myszki można zaprogramować do 27 skonfigurowanych przez użytkownika komend i akcji egzekwowanych przez 9 przycisków w 3 trybach. Od teraz przełączając się pomiędzy grami czy to FPS/RPG czy innych lub też zmieniając klasę postaci nie trzeba dostosowywać myszki od nowa wystarczy aktywacja odpowiedniego profilu z już zapisanymi wcześniej ustawieniami gracza.
Lekka i ergonomiczna budowa
Mysz R.A.T T.E. została zbudowana z niezwykle lekkich i wytrzymałych materiałów. Pozwoli to na szybkie i precyzyjne ruchu jak i przedłuży żywotność nawet w intensywnych turniejowych warunkach. Mysz waży ok. 90 gram nie wliczając kabla, co czyni ją jedną z najlżejszych myszy dostępnych na rynku.

Nieprzypisane

Liczba przycisków

9

Liczba rolek

1

Pozostałe parametry

- Ślizgacze: PTFE(teflon)
- Pozłacane styki USB
- Podświetlenie LED wskaźnika profili: Czerwony, Niebieski oraz Fioletowy
- Prędkość maksymalna: 6m/sec(240ips)
- LOD (Lift-off distance): konfigurowalny w zakresie 0,2 1mm
- Programowalne przyciski: 9
- Profile: 3

Rozdzielczość

8200 dpi

Zasilanie

USB 5V

Przeznaczenie

Gaming

Sensor

Laserowy

Połączenie

Przewodowe

Interfejs

USB

Fizyczne

Kolor

Czarny

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Mad Catz Mysz R.A.T. T.E. 8200 DPI