Kategorie
Asus ROG Sica White 5000DPI/Optical/White

Asus ROG Sica White 5000DPI/Optical/White...

Numer katalogowy: UMASURPG0000006 Kod producenta:

0
Asus ROG Sica White 5000DPI/Optical/White
Asus ROG Sica White 5000DPI/Optical/White
Asus ROG Sica White 5000DPI/Optical/White
Asus ROG Sica White 5000DPI/Optical/White
Asus ROG Sica White 5000DPI/Optical/White

Asus ROG Sica White 5000DPI/Optical/White

Myszki

Asus ROG Sica White 5000DPI/Optical/White

Numer katalogowy: UMASURPG0000006

Kod producenta: 90MP00B2-B0UA00

Niedostępny

Czym jest ROG Sica?Myszkę ROG Sica opracowano z myślą o wytrzymaniu maratonów gier MOBA, na podstawie opinii profesjonalnych zespołów graczy, takich jak TaipeiAssassins. Oburęczna myszka optyczna 5000 DPI optymalizuje responsywność kliknięć dzięki oddzieleniu klawiszy od obudowy myszki. Docenią ją szczególnie...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Czym jest ROG Sica?
Myszkę ROG Sica opracowano z myślą o wytrzymaniu maratonów gier MOBA, na podstawie opinii profesjonalnych zespołów graczy, takich jak TaipeiAssassins. Oburęczna myszka optyczna 5000 DPI optymalizuje responsywność kliknięć dzięki oddzieleniu klawiszy od obudowy myszki. Docenią ją szczególnie gracze stosujący chwyt "fingertip". Ulepszone, ekskluzywne gniazda ułatwiają zmianę przełączników i pozwalają użytkownikom na zmianę twardości kliknięć. Dzięki ROG możesz w pełni cieszyć się możliwościami swoich gier.

Dlaczego przyciski myszki ROG Sica są bardziej responsywne, niż w innych myszkach?
W ROG Sica lewy i prawy przycisk zostały oddzielone od obudowy myszki. Zmniejsza to siłę niezbędną do kliknięcia oraz redukuje odległość, jaką przycisk musi przebyć podczas kliknięcia, co przekłada się na wyższą responsywność przycisku.

Ekskluzywne gniazda ułatwiające zmianę przełączników
ROG Sica posiada ekskluzywne gniazda ułatwiające zmianę przełączników. Wystarczy odkręcić dwie znajdujące się od spodu śrubki, aby zdjąć górną pokrywę i uzyskać dostęp do przełączników. Wystarczy wymienić przełączniki na takie, w których opór kliknięcia bardziej nam odpowiada.

Ruch z ekstremalną precyzją

ROG Sica posiada czujnik optyczny 5000 DPI PMW3310, w którym czułość można regulować w odstępach co 50 DPI, co przekłada się na ogromną precyzję. Przy możliwej prędkości śledzenia 130 cali na sekundę i akceleracji 30g, ROG Sica umożliwia atakowanie przeciwników z niesamowitą prędkością i bardzo wysoką dokładnością.

Dostosowane do walki z ROG Armoury
ROG Sica posiada wbudowaną pamięć flash do przechowywania ulubionych profili stworzonych przez użytkownika. Wykorzystuje również innowacyjne oprogramowanie Armoury, które pozwala na zmianę funkcji przycisków, regulację ustawień i efektów świetlnych.

Historia Sica
Od czasów powstania znakomitej płyty głównej Maximus, zespół ROG stopniowo rozszerzał linię produktów dla graczy, aby umożliwić im maksymalne wykorzystanie możliwości gier. Dziś, ROG Sica dołącza do imperium graczy. Sica była krótkim, zakrzywionym mieczem wykorzystywanym w starożytnym Rzymie. Był bardzo skuteczną bronią, która sprawdziła się w bitwach. Nadszedł czas, abyś i Ty sięgnął po Sica i stworzył własną legendę w świecie gier.

Nieprzypisane

Liczba przycisków

3

Liczba rolek

1

Rozdzielczość (maks.)

5000 dpi

Pozostałe parametry

Lista kompatybilnych przełączników ROG:
- Przełączniki Omron D2F: D2F, D2F-F, D2F-01, D2F-01F
- Przełączniki Omron D2FC: D2FC-3M, D2FC-F-7N, D2FC-F-7N(10M), D2FC-F-7N(20M)

Zasilanie

USB 5V

Przeznaczenie

Gaming

Sensor

Optyczny

Profil

Uniwersalny

Połączenie

Przewodowe

Interfejs

USB

Fizyczne

Kolor

Biały

Wymiary

115 x 62 x 39 mm

Waga

117 g

Pozostałe

Gwarancja

24

Akcesoria w zestawie

2 naklejki z logo ROG

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Asus ROG Sica White 5000DPI/Optical/White