Kategorie
Roccat Klawiatura mechaniczna Suora

Roccat Klawiatura mechaniczna Suora...

Numer katalogowy: UKROCRGP0000015 Kod producenta:

0
Roccat Klawiatura mechaniczna Suora
Roccat Klawiatura mechaniczna Suora
Roccat Klawiatura mechaniczna Suora
Roccat Klawiatura mechaniczna Suora
Roccat Klawiatura mechaniczna Suora

Roccat Klawiatura mechaniczna Suora

Klawiatury

Roccat Klawiatura mechaniczna Suora

Numer katalogowy: UKROCRGP0000015

Kod producenta: ROC-12-201

Niedostępny

ROCCAT® Suora – Smukła mechaniczna klawiatura dla graczyNiektórzy gracze lubią ozdobniki i dodatki, z kolei inni wolą surową, skondensowaną wydajność. Suora jest klawiaturą stworzoną właśnie dla takich purystów. Jej smukła konstrukcja wpasowuje się w filozofię wydajnej klawiatury mechanicznej bez zbędnych...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

ROCCAT® Suora – Smukła mechaniczna klawiatura dla graczy
Niektórzy gracze lubią ozdobniki i dodatki, z kolei inni wolą surową, skondensowaną wydajność. Suora jest klawiaturą stworzoną właśnie dla takich purystów. Jej smukła konstrukcja wpasowuje się w filozofię wydajnej klawiatury mechanicznej bez zbędnych dodatków i przypadnie do gustu graczom ceniącym prostotę. Solidna, kompaktowa budowa ze stopów aluminium zapewnia mocną platformę, która pomaga skupić się na zadaniu. Zrób z Suorą krok w stronę najczystszej formy rozgrywki!
KOMPAKTOWA I SMUKŁA
Suora może się pochwalić wyjątkową, odchudzoną konstrukcją: bez podpórki na ręce, bez grubej ramy, bez klawiszy kciukowych i zbędnych przycisków multimediów. Tylko wysokiej jakości, wytrzymałe klawisze zamocowane na solidnej podstawie. Ten surowy wzór pozwala skupić się na grze i zbliżyć do superszybkiej akcji. Gdy Twoi rywale będą gubić się w dziesiątkach klawiszy, Ty będziesz o krok przed nimi dzięki instynktownemu sterowaniu.
ANTI-GHOSTING
Nie ma sensu tworzyć superszybkiej i intuicyjnej klawiatury, jeśli klawisze nie nadążą za Twoim tempem. Z Suorą tego problemu nie ma, bo zawiera zaawansowaną matrycę przeciwdziałającą ghostingowi, która zapewnia, że każde naciśnięcie zostanie poprawnie zarejestrowane. Częstotliwość przesyłania danych na poziomie 1000 Hz (1 ms) wyeliminuje wszelkie opóźnienia.
SOLIDNA I WYTRZYMAŁA
Jeśli grasz ostro, możesz mieć wątpliwości, jak długo wytrzyma Twój sprzęt. Suora te wątpliwości rozwiewa. Mimo kompaktowej i smukłej budowy przetrwa z Tobą niejedną wojnę. Aluminiowa konstrukcja zapewnia mocną platformę do grania. Solidną budowę dopełniają wytrzymałe mechaniczne przełączniki o żywotności 50 milionów naciśnięć.
 

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

- Liczba klawiszy multimedialnych: 6
- Profil: Wysoki
- Obsługiwane systemy operacyjne: Win. XP, Win. Vista, Win. 7, Win. 8, Windows 10

Zasilanie

USB 5V

Połączenie

Przewodowe

Interfejs

USB

Rodzaj

Multimedialna

Zestaw z myszką

Nie

Fizyczne

Kolor

Czarny

Wymiary

45 x 125 x 430 mm

Waga

1.4 kg

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Roccat Klawiatura mechaniczna Suora