Ulubione

SteelSeries Podkładka DEX

Numer katalogowy Nr kat AMSTEF000000007,

Kod producenta Kod 63500

Kolor Czarny, Pomarańczowy
Wymiary 320 x 2 x 270 mm.
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Nieporównywalne osiągi
SteelSeries DeX to nowy standard w kategorii high-endowych podkładek. Mamy za sobą niemałą historię tworzenia wyjątkowych podkładek. Najpierw był Icemat, następnie QcK, a po tym seria HD. DeX jest kulminacją badań i testów trwających ponad dekadę oraz najnowszej technologii. Dzięki temu może dostarczyć Wam niezrównanych osiągów, będąc najlepszą podkładką dla profesjonalnych graczy. DeX jest ostatnią podkładką, jakiej kiedykolwiek będziesz potrzebować.

Szybko i gładko
DeX projektowaliśmy z jedną istotną ideą - chcieliśmy stworzyć powierzchnię z najniższym możliwym współczynnikiem tarcia na rynku, dając najwyższą prędkość i precyzję, jaką tylko się da. Powierzchnia została tak zoptymalizowana, żeby w każdym miejscu ruch był gładki i identyczny, nawet jeżeli wjedziesz myszką na logo SteelSeries. Każdy ruch myszy będzie wykonany bez wysiłku.

Nowatorska powierzchnia
Przyjrzyj się dokładnie powierzchni SteelSeries Dex - nie jest to typowa podkładka pod mysz. To co zauważysz, to specjalne ukształtowanie nawierzchni, składające się z mnóstwa mikroskopijnych wypustek w kształcie sześciokątów, które redukują liczbę punktów stycznych myszy z podkładką. Mniej kontaktu oznacza mniejsze tarcie. To właśnie te mikroskopijne nierówności minimalizują tarcie, zapewniając jednocześnie dokładne śledzenie ruchów myszy.

Dla pro-graczy

Tworzymy produkty dla wszystkich graczy. Niemniej jednak bardzo cenimy wkład i rygorystyczne testy przeprowadzane przez tych najlepszych. Kiedy DeX sprostał ich wysokim wymaganiom, wiedzieliśmy, że zostanie częścią każdego zestawu do grania. Dzięki pomocy profesjonalistów przy wielokrotnych, zaawansowanych testach, powierzchnia wykonana z polimerów, zapewniających wygodę i niski współczynnik tarcia, okazała się być najlepsza.

Informacje techniczne

Przeznaczenie Gaming

Fizyczne

Kolor Czarny , Pomarańczowy
Wymiary 320 x 2 x 270 mm.

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

SteelSeries  Po...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: SteelSeries Podkładka DEX