Ulubione
ReDragon

ReDragon Podkładka pod mysz LIBRA P020 259x248x3mm

Numer katalogowy Nr kat AMRDRFPO2000000,

Kod producenta Kod PO20

Kolor Czarny, Czerwony
Wymiary

9,84 x 9,84 x 1,18" (250 x 250 x 30 mm)

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Podkładka pod mysz LIBRA P020
Podkładka pod mysz z poduszką z pamięcią na nadgarstku Poduszka rozmiar 9,84 x 9,84 x 1,18 cala (250 x 250 x 30 mm) idealny rozmiar dla myszy do gier - pasuje prawie wszędzie.
Mata pod mysz Redragon ze wsparciem nadgarstka używa najwyższej jakości pianki memory o miękko-średniej twardości. Zaletą Memory Foam w stosunku do innych materiałów jest to, że zapewnia dopasowanie prawdziwego nadgarstka i punktu nacisku specyficzne dla unikalnego kształtu nadgarstka. Poduszka na nadgarstek pomoże utrzymać prawidłowe ustawienie nadgarstka i podtrzymuje nadgarstek podczas powtarzających się ruchów i pomaga zapobiegać komplikacjom nadgarstka, takim jak drętwienie, mrowienie, zespół cieśni nadgarstka.
Zmywalna i łatwa do czyszczenia. Wodoodporna powłoka zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez rozlane napoje lub inne wypadki. Spód wykonany jest z gumy silikonowej, która dopasowuje się do różnych materiałów powierzchniowych i zapewnia solidną platformę do gier, wysokiej jakości, długowieczną konstrukcję.
Zaprojektowane, aby poprawić ślizganie się myszy, super cienka jedwabna powierzchnia o wysokiej gęstości zapewnia minimalne tarcie i niezwykle gładką teksturę poprawiającą teksturę powierzchni zoptymalizowaną pod kątem wszystkich ustawień czułości i czujników. Zaawansowana wielowarstwowa powierzchnia zapewnia tysiące punktów mikroskopowych odbijających światło, co pozwala na bardzo dokładne śledzenie myszy typu optycznego lub laserowego.
Antypoślizgowa podstawa z gumowej gumy pomaga podkładce pod mysz do gier Redragon pozostać bezpiecznie na miejscu i zapobiega zwijaniu się. Zręczny wygląd Red Vibrant Design sprawia, że korzystanie z niego na każdym biurku sprawia mu radość.
Podkładki pod mysz dla graczy nie są tworzone jednakowo . Podkładki pod mysz dla graczy Redragon są budowane i testowane przez graczy dla graczy. Tylko najwyższej jakości komponenty są używane w celu zagwarantowania doskonałej wydajności i precyzji. Wszystko od góry, spodu i krawędzi zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnej dokładności gry i długowieczności. Zostały zaprojektowane tak, aby były jedwabiście gładkie na wierzchu i miękkie na spodzie, zapewniające dużą elastyczność i zapobiegające zwijaniu się. Solidny i wspierający dzięki podparciu nadgarstka z pianki.
Podkładka pod mysz zawiera szeroką poduszkową sekcję podtrzymującą nadgarstek z pianką Memory Foam, która dopasowuje się do unikalnego kształtu nadgarstka, zapewniając dopasowanie nadgarstka i punktu nacisku, utrzymując nadgarstek i rękę wyrównaną podczas powtarzalnych ruchów myszy, minimalizując nacisk, tworząc efekt amortyzacji dla komfortu.
Najwyższa kontrola i najwyższa wytrzymałość - Wysokiej jakości wierzchnia powierzchnia sprawia, że mysz porusza się płynnie z optymalnym poślizgiem. Zaawansowany proces wielowarstwowy jest wykorzystywany do zapewnienia tysięcy punktów mikroskopowych odbijających światło, które zapewniają ultra-precyzyjne śledzenie zarówno myszy z myszami z czujnikiem optycznym i laserowym, jak i myszy do gier MMO. Dno wykonane jest z gumy silikonowej; zapewnia to elastyczność dostosowywania się do różnych powierzchni pulpitu. Podstawa zapewnia także pewny i stabilny chwyt twojego biurka podczas sesji gier hardcore.
Powierzchnia Super fine i o dużej gęstości jest wodoodporna, zmywalna i łatwa do czyszczenia.

Informacje techniczne

Przeznaczenie Gaming , Biuro
Podkładka pod nadgarstek Tak

Fizyczne

Kolor Czarny , Czerwony
Wymiary

9,84 x 9,84 x 1,18" (250 x 250 x 30 mm)

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

ReDragon Podkła...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: ReDragon Podkładka pod mysz LIBRA P020 259x248x3mm