Ulubione

Roccat Mysz KOVA 7000DPI

Numer katalogowy Nr kat UMROCRPG0000014,

Kod producenta Kod ROC-11-502

Profil Uniwersalny
Sensor Optyczny
Rozdzielczość (maks.) 7000 dpi
Waga 99 g
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

ROCCAT® KOVA CZYSTA MOC
Najwyższa wydajność w nowoczesnej formie mysz stworzona, by dać graczom czystą moc i szybkość? Oto właśnie ROCCAT Kova, zbudowana w oparciu o swojego przodka, uwielbianą przez fanów mysz Kova[+]. Przyciski o podwojonej funkcjonalności osadzono w futurystycznej sylwetce, która przywodzi na myśl sportowe samochody z najwyższej półki. DPI o podwójnej mocy, zapewniające precyzję każdego ruchu, oraz kolorowe podświetlenie wpisano w symetryczny kształt myszy, czyniąc z nowej myszy inżynieryjne cudo. Kova to podwójna moc ROCCAT na wyciągniecie Twojej dłoni.

NOWOCZESNY KSZTAŁT
Mysz Kova została stworzona na bazie swojego bardzo popularnego poprzednika. Podczas projektowania największy nacisk położono na osiągnięcie jak największej wydajności i osiągów. Zaowocowało to dość minimalistycznym, lecz nowoczesnym wyglądem. Symetryczna Kova jest dostosowana dla prawo- i leworęcznych użytkowników. Dzięki ergonomicznemu i intuicyjnemu dla graczy rozmieszczeniu przycisków, użytkownicy otrzymują potężne centrum dowodzenia, w którym każda decyzja jest błyskawiczna i śmiertelnie precyzyjna.

SMART CAST/EASY-SHIFT[+]
Smart Cast to intuicyjny dla graczy układ przycisków, który podwaja dostępne funkcje myszy. Każdy przycisk został umieszczony w zasięgu palców użytkownika, co gwarantuje błyskawiczny czas reakcji i optymalną kontrolę, nawet podczas najbardziej dynamicznych rozgrywek. Dodając do tego technologię EASY-SHIFT[+], gracz otrzymuje urządzenie zdolne wykonać najbardziej zaawansowane i złożone kombinacje poleceń i przycisków. Easy-Shift[+] podwaja wszystkie funkcje przycisków Kova z 11 do imponującej liczby 22. Niczego Ci nie zabraknie.

WNĘTRZE
Tryb Overdrive pozwoli na zwiększenie celności i tak już niezwykle precyzyjnego sensora. Podwójne DPI w Kova w trybie Overdrive wynosi aż 7000 DPI z sensorem Pro-Optic R6. Dodatkową stabilność przy takich osiągach zapewnia procesor MCU Turbo Core V2 32-bit oparty o ARM.

Informacje techniczne

Liczba przycisków 12
Liczba rolek 1
Rozdzielczość (min.) 400 dpi
Rozdzielczość (maks.) 7000 dpi
Pozostałe parametry Wymagania:
- Windows® 8, Windows® 7, Windows® 10
- USB 2.0 Port
- Połączenie z internetem - w celu pobrania sterowników
Zasilanie USB 5V
Przeznaczenie Gaming
Sensor Optyczny
Profil Uniwersalny
Połączenie Przewodowe
Interfejs USB

Fizyczne

Kolor Wzór , Czarny
Długość przewodu 1.8 m
Wymiary 6.6 x 3.8 x 13.1 cm
Waga 99 g

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Roccat Mysz KOV...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Roccat Mysz KOVA 7000DPI