Ulubione
NATEC

NATEC Mysz GENESIS GX58 GAMING

Numer katalogowy Nr kat UMNATRPG0000017,

Kod producenta Kod NMG-0777

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

MYSZ DLA PRAWDZIWYCH ŁOWCÓW
Mysz optyczna Genesis GX58 to połączenie precyzji i szybkości z wyjątkowym designem. Rozwiązania takie jak specjalny przycisk snajperski, zmiana poziomu DPI, teflonowe ślizgacze czy też możliwość regulacji wagi sprawiają, że jest to gryzoń idealny dla każdego wytrawnego łowcy.

PRECYZYJNA JAK SNAJPER

Sercem GX58 jest precyzyjny sensor optyczny Avago 3050L o maksymalnej rozdzielczości 4000 DPI. Ponadto specjalne przyciski DPI + i DPI - umożliwiają zmianę rozdzielczości w locie na 5 poziomach. Dodatkowy przycisk z funkcją snajperską, umieszczony w wygodnym dla gracza miejscu (pod kciukiem), daje mu możliwość skutecznego i komfortowego „polowania” na przeciwników.

DOPASOWANA DO WYMAGAŃ
Myszka Genesis posiada również szereg rozwiązań, które umożliwiają użytkownikowi maksymalną personalizację i dostosowanie myszy do swoich wymagań. Oprócz 8 programowalnych przycisków GX58 posiada wbudowaną pamięć, która pozwala zapamiętać ustawienia oraz oprogramowanie z edytorem makr i profili. Ponadto do każdego, ustawionego poziomu DPI można przypisać dowolny kolor podświetlenia, który będzie widoczny na specjalnym wskaźniku.

ELASTYCZNA
Dostosowanie DPI czy też makr i profili to nie wszystko. Zastosowanie wymiennych 11 gramowych ciężarków sprawia, że GX58 może warzyć od 112 d0 145g w zależności od potrzeb gracza. Ponadto w zestawie znajdziemy komplet dodatkowych teflonowych ślizgaczy. Dzięki takim rozwiązaniom, możliwości personalizacji GX58 zyskują dodatkowy czysto techniczny wymiar.

NIETUZINKOWA

Dodatkowym atutem myszy Genesis jest jej nietuzinkowy design, który sprawia, że wygląda ona nowocześnie a zarazem ergonomicznie. Profilowany kształt oraz specjalna podpórka na kciuk, na której umieszczony jest przycisk snajperski, pozwalają na osiągniecie dużej wygody użytkowania. Ponadto gumowana powierzchnia myszy, gwarantuje pewny chwyt w czasie emocjonujących rozgrywek.

WYTRZYMAŁA
GX58 oprócz niezwykłej funkcjonalności, jest również produktem o mocnej konstrukcji. Trwałe przełączniki o żywotności 10 mil. kliknięć, teflonowe ślizgacze czy też 2 metrowy kabel w nylonowym oplocie gwarantują, że produkt będzie długo cieszył każdego gracza.

Nieprzypisane

Liczba przycisków 8
Liczba rolek 1
Rozdzielczość (min.) 400 dpi
Rozdzielczość (maks.) 4000 dpi
Pozostałe parametry

- Cechy dodatkowe: Plug&Play
- Obsługiwane systemy operacyjne: Win. 2000, Win. XP, Win. Vista, Win. 7, Linux, MAC, Win. 8, Win. Vista 64bit, Win. 7 64bit, Win. 8 64bit

Zasilanie USB 5V
Przeznaczenie Gaming
Sensor Optyczny
Profil Oburęczny
Połączenie Przewodowe
Interfejs USB

Fizyczne

Kolor Wzór , Czarny
Długość przewodu 2 m
Wymiary

128 x 88 x 38 mm

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: NATEC Mysz GENESIS GX58 GAMING