Ulubione
Logitech

Logitech Mysz MX Master 3 dla komputerów Mac 910-005696

Numer katalogowy Nr kat UMLOGRBD0000094,

Kod producenta Kod 910-005696

Profil Praworęczny
Sensor Laserowy
Rozdzielczość (maks.) 4000 dpi
Waga 141 g
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

WYPRODUKOWANO DLA KOMPUTERÓW MAC
Wykorzystaj więcej możliwości oferowanych przez mysz MX Master 3 do komputerów Mac zaprojektowaną do bezproblemowej współpracy z komputerami Mac i urządzeniami iPad. Mysz MX Master 3 do komputerów mac w wykończeniu Space Gray jest naszym najszybszym, najprecyzyjniejszym i najbardziej wygodnym urządzeniem zaprojektowanym dla twórców cyfrowych.

PRZEWIJAJ 1000 WIERSZY W SEKUNDĘ
Na nowo wymyśliliśmy koło. Zupełnie nowa funkcja elektromagnetycznego przewijania z technologią MagSpeed jest tak precyzyjna, że możesz zatrzymać przewijanie na wybranym przez siebie pikselu, oraz tak szybkie, że w sekundę możesz przewinąć 1000 wierszy. Do tego jest niemal bezszelestne. Kółko zostało wykonane z obrobionej stali, dzięki czemu zapewnia doskonałe wrażenia dotykowe i jest wyważone tak, aby przewijanie było dynamiczne i odczuwalne, lecz nie słyszalne.

WYGODNY KSZTAŁT I INTUICYJNE ELEMENTY STERUJĄCE
Mysz idealnie dopasowuje się do Twojej dłoni, zapewniając komfortową pracę. Twórz i pracuj w bardziej intuicyjny sposób dzięki doskonałym proporcjom myszy, przyciskom gestów oraz nowemu kółku obsługiwanemu kciukiem.

WIELE KOMPUTERÓW, JEDEN RYTM
Obsługuj płynnie wiele komputerów myszą MX Master 3 dla komputerów Mac przesuwając po prostu kursor na brzeg ekranu. Mysz MX Master 3 przesuwa się wraz z Tobą, nawet między systemami operacyjnymi Windows i MacOS.

WYJĄTKOWA PRECYZJA NA PRAKTYCZNIE KAŻDEJ POWIERZCHNI
MX Master 3 dla komputerów Mac jest najszybszym i najdokładniejszym z naszych doświadczeń trafiasz w odpowiedni piksel za każdym razem. Technologia śledzenia ruchu Logitech Darkfield Umożliwia śledzenie ruchu myszy na niemal każdej powierzchni, nawet na szkle z najlepszą w swojej klasie czułością wynoszącą 4000 dpi.

PRZEWÓD ŁADOWANIA Z DWOMA WTYKAMI USB-C
Przewód ładowania z dwoma wtykami USB-C łączy Twój komputer Mac bezpośrednio z myszą, bez niezgrabnego klucza sprzętowego. Żywotność akumulatora myszy MX Master 3 wynosi 70 dni po pełnym naładowaniu, zaś po jednominutowym szybkim ładowaniu można korzystać z niej przez trzy godziny.

WSPÓŁPRACUJE Z iPadem
Mysz MX Master 3 do komputerów Mac jest kompatybilna z systemem operacyjnym iPadOS, co oznacza, żemożesz korzystać z zaawansowanych funkcji MX, gdy używasz iPada jak komputera lub w konfiguracji z wieloma urządzeniami.

WYKOŃCZENIE SPACE GRAY
MX Master 3 dla komputerów Mac jest dostępna w kolorze Space Gray czyli pasuje idealnie do ekosystemu Mac i iPad.

KLAWISZE EASY-SWITCH
Sparuj mysz z maksymalnie trzema urządzeniami i przełączaj się między nimi jednym naciśnięciem przycisku Easy-Switch. Korzystaj z jednej myszy MX Master 3 podczas pracy na laptopie, komputerze domowym i komputerze biurowym.

Informacje techniczne

Liczba przycisków 7
Liczba rolek 1
Rozdzielczość (min.) 200 dpi
Rozdzielczość (maks.) 4000 dpi
Zasięg 10 m
Zasilanie Akumulator wbudowany
Przeznaczenie Biuro
Sensor Laserowy
Profil Praworęczny
Połączenie Bezprzewodowe
Interfejs USB-c

Fizyczne

Kolor Czarny
Wymiary
  • Wysokość: 51 mm
  • Szerokość: 84.3 mm
  • Głębokość: 124.9 mm
Waga 141 g

Pozostałe

Gwarancja 24
Akcesoria w zestawie
  • Mysz
  • Kabel do ładowania USB-C (USB-C do USB-C)
  • Dokumentacja
abid 744704

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Logitech Mysz M...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Logitech Mysz MX Master 3 dla komputerów Mac 910-005696