Ulubione
Creative Labs

Creative Labs Mysz Siege 04 gaming

Numer katalogowy Nr kat UMCRLRPG0000101,

Kod producenta Kod 70GP007000001

Profil Praworęczny
Sensor Optyczny
Rozdzielczość (maks.) 12000 dpi
Waga 143 g
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Mysz Siege 04 gaming

Nowe oblicze perfekcji
Wykonana od podstaw z wykorzystaniem wieloletnich badań nad zwyczajami pro graczy na całym świecie. Sound BlasterX Siege jest kombinacją najlepszych cech oferowanych przez różne typy myszy do gier.Przechodząc od prostej estetyki i ergonomii do złożonych rozwiązań technicznych...
Zaprojektowaliśmy światowej klasy, bezkonkurencyjną mysz dla graczy.

POSTRZEGAJ... A potem REAGUJ i DZIAŁAJ
W miarę jak rozgrywka w grach staje się coraz szybsza i bardziej zajadła, rosną też potrzeby graczy. Nasze produkty audio od zawsze oferowały wyjątkową jakość i przestrzenność dźwięku, aby gracze mogli POSTRZEGAĆ to, co dzieje się wokół nich. Ale rozgrywka to nie tylko obserwacja.
Bez względu na to czy bierzesz udział w emocjonującym wyścigu, czy eksterminujesz hordy demonów, musisz nie tylko POSTRZEGAĆ to, co dzieje się wokół, ale też odpowiednio REAGOWAĆ i DZIAŁAĆ w sposób niezawodny i odpowiedni.
Zadaliśmy więc sobie pytanie: Czemu mielibyśmy poprzestać na samym dźwięku?
Dziś oddajemy do Twojej dyspozycji wszechstronne urządzenie. Nowe urządzenie stworzone specjalnie z myślą o graczach, by zapewnić najefektywniejsze P.R.E (Perceive (postrzeganie), React (reagowanie) i Execute (działanie)).

KONSTRUKCJA

  • Zaprojektowany do gier czujnik PMW3360 IR LED z bardzo szybkim 32-bitowym mikrokontrolerem o niskiej wysokości odrywania.
  • Przycisk do spontanicznego przełączania pomiędzy jednym z trzech poziomów DPI
  • 7 w pełni programowalnych przycisków z pamięcią wewnetrzną
  • Ergonomiczna, komfortowa konstrukcja przeznaczona dla praworęcznych graczy. Zoptymalizowana dla styli chwytania palm i grip
  • Gumowe, teksturowe chwyty z boku
  • W pełni dostosowywalny system oświetlenia Aurora Reactive, obsługujący 16,8 miliona kolorów oraz 6 różnych zdefiniowanych stylów oświetlenia

12,000 natywne DPI*
W pełni dostosowywalne 200 - 12,000 natywne DPI bez interpolacji, pozwala na perfekcyjną precyzje. Zaprogramuj 3 poziomy DPI i zmieniaj je spontanicznie w zależności od warunków stwarzanych przez rozgrywkę.

1,000Hz Częstotliwość raportowania*
Raporty przesyłane z prędkością światła, mysz wysyła do komputera 1000 aktualizacji na sekundę. Oznacza to, że każdy wykonany przez Ciebie ruch zostanie błyskawicznie przetworzony przez komputer, pozwalając Ci na najszybszą możliwą Reakcję. Płynny ruch bez najmniejszych opóźnień, zwiększy ilość zdobywanych fragów.
* W pełni programowalny do wbudowanej pamięci za pomocą programu SB Connect.

Bez opóźnień, Bez przeszkód.
Każdy ruch i kliknięcie myszy Sound BlasterX Siege M04, przekłada się na punktowy, precyzyjny ruch na ekranie Twojego monitora. Dostosuj swoje ulubione ustawienia DPI oraz polling rate i zacznij egzekwować każdą czynność z szybkością budzącą podziw u Twoich przeciwników.

Zainspirowany naturalnymi zjawiskami na ziemi
W pełni dostosowywalny system oświetlenia LED z 16,8 milionami kolorów do wyboru. Stwórz swoją osobistą kolekcję do gier i rozrywki z produktów wyposażonych w systemem oświetlenia Aurora Reactive.

Informacje techniczne

Liczba rolek 1
Rozdzielczość (min.) 200 dpi
Rozdzielczość (maks.) 12000 dpi
Zasilanie USB 5V
Przeznaczenie Gaming
Sensor Optyczny
Profil Praworęczny
Połączenie Przewodowe
Interfejs USB
Prezentacja 3D
Podświetlenie Tak

Fizyczne

Kolor Czarny
Wymiary

135.6 x 67.65 x 43 mm

Waga 143 g

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Creative Labs M...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Creative Labs Mysz Siege 04 gaming