Ulubione
ASUS

Asus Strix Claw DARK 5000DPI/Optical/Black

Numer katalogowy Nr kat UMASURPG0000005,

Kod producenta Kod 90YH00C2-BAUA00

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

WSZYSTKO POD KONTROLĄ
Strix Claw to mysz dla graczy FPS - dla tych, którzy wymagają niezrównanej precyzji, komfortu użytkowania i liczą na przewagę nad rywalami. Ergonomiczna mysz dla praworęcznych graczy z japońskimi przełącznikami Omron, czujnikiem optycznym 5000DPI, ruchem bez predykcji i elastyczną kontrolą DPIgwarantuje, że każdy Twój ruch będzie dokładnie śledzony i odwzorowany.

ABSOLUTNIE PRECYZYJNA ROZGRYWKA
Precyzyjnysensor optyczny dla zapalonych graczy5000DPI. Najlepsi gracze na świecie wiedzą, że czujniki optyczne oferują lepszą dokładność i płynniejszy ruch niż ich laserowe odpowiedniki.Czujnik optyczny PixArt PMW3310 śledzi z precyzją do 5000DPI, z prędkością do 3,32 metra na sekundę (130 cali/s). Rozdzielczość możesz zmienić o 50 DPI, stosowanie do własnych upodobań!

Śledzenie myszy 1:1 i ruch bez predykcji (angle snappingu)
Wiele myszy wykorzystuje predykcję, by skorygować nasze ruchy; jest to jednak duża niedogodność dla tych, którzy muszą wycelować perfekcyjnie, by pozbyć się przeciwnika! Czujnik PMW3310 umożliwia ruch bez predykcji, dzięki czemu masz swobodę precyzyjnego celu 1:1!

SPRAWNA GRA. TAKTYCZNA KONTROLA.
Natychmiastowa regulacja 4 poziomów ustawień DPI i dodatkowe sprzęgło DPI
Przełączniki DPI myszy Strix Claw umożliwiają natychmiastową zmianę rozdzielczości czujnika z najwyższej, gwarantującej szybki ruch, do niższej, oferującej dużą precyzję. Strix Claw została wyposażona nawet w przycisk-sprzęgło dla wyborowych snajperów – wystarczy je nacisnąć, by natychmiast obniżyć rozdzielczość DPI i oddać celny strzał!

ERGONOMIA DLA KOMFORTU I KONTROLI
Ergonomiczna mysz dla praworęcznych. Strix Claw to ergonomiczna mysz dla praworęcznych graczy, przystosowana do różnego rodzaju chwytów — szczególnie wygodna w chwycie fingertip i claw grip, które sprawdzają się w grach FPS.Zoptymalizowany kształt oferuje wyjątkowy komfort i pewny chwyt, dzięki czemu poruszasz się szybko i precyzyjnie!

Japońskie przełączniki Omron D2F-01F
Zaprojektowaliśmy Strix Claw z uwzględnieniem wysokiej jakości przełączników Omron D2F-01F, zapewniających komfort gry. Dzięki temu otrzymujesz płynność akcji i szybki czas reakcji. Naciskasz, a przycisk jest rejestrowany – zapomnisz o naciągniętych mięśniach i mrowiących palcach!

Kabel z plecionego włókna
Pożegnaj się ze złymi wspomnieniami splątanego kabla i ograniczającą ruchy szarpaniną z myszą! Kabel z plecionego włókna sprawi, że mysz Strix Claw nie będzie stwarzała podobnych problemów!

Graj w każdym miejscu. Oprogramowanie i tryb sprzętowy typu plug-and-play
Strix Claw idzie w parze z oprogramowaniem, które umożliwi zaawansowaną personalizację ustawień myszy. Jeśli jesteś często w ruchu, tryb sprzętowy typu plug-and-play i wbudowane64KB pamięci umożliwią podpięcie myszy i grę bez konieczności ponownej konfiguracji – jesteś gotowy do gry w każdym miejscu!

Uwolnij instynkt gracza
Zaczerpnięte ze starożytnej greki i łaciny słowo oznaczające sowę – Strix – oznacza wytężony słuch i bystry wzrok. Strix to wyczucie środowiska, wykrycie i reakcja na najmniejszy ruch.Strix to instynkt przeżycia. Strix płynie w Twojej i w naszej kr

Nieprzypisane

Liczba przycisków 6
Liczba rolek 1
Rozdzielczość (maks.) 5000 dpi
Pozostałe parametry

- Czujnik:PMW3310DH-AWQT
- Natywna rozdzielczość: 5000 dpi
- Przełączniki: japońskie Omron D2F-01F
- Klatki na sekundę (FPI): 6500 fps
- Cale na sekundę (IPS): 130 ips
- Pomiar na cal (CPI): MAX. 5000cpi
- Maksymalne przyspieszenie: 30g
- Poziom LOD (lift of distance): 3mm
- Maksimum polling: 1000Hz
- System operacyjny: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 / 8

Zasilanie USB 5V
Przeznaczenie Gaming
Sensor Optyczny
Profil Praworęczny
Połączenie Przewodowe
Interfejs USB
Prezentacja 3D

Fizyczne

Kolor Wzór , Czarny
Długość przewodu 2 m
Wymiary

122.55 x 71.75 x 45.25

Waga 110 g

Pozostałe

Gwarancja 24
Akcesoria w zestawie

- Optyczna mysz dla graczy Strix Claw
- Instrukcja szybkiego startu
- CD instalacji sterownika

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Asus Strix Claw DARK 5000DPI/Optical/Black