Ulubione
0

Tesoro GRAM Spectrum - Klawiatura mechaniczna Full Color LED (przełącznik Blue)

Numer katalogowy Nr kat UKTSORGP0000007,

Kod producenta Kod 732330414751

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Konstrukcja zapowiadająca nową generację klawiatur mechanicznych, jeszcze szybszych i dokładniejszych, o kompaktowej, smukłej budowie, wyróżniających się prostotą i dbałością o szczegóły. GRAM Spectrum uzbrojono w gamingowej klasy mechaniczne przełączniki o innowacyjnej budowie, zapewniającej krótki skok klawisza wynoszący zaledwie 3,5 mm oraz zdolność reakcji na poziomie 1,5 mm. Taka budowa gwarantuje idealną i niesamowicie szybką pracę każdego klawisza, zapewniając dominację na polu gry i maksimum rozrywki podczas długich sesji gamingowych. Przełączniki oraz osadzone na nich super smukłe klawisze wystają ponad płaszczyznę klawiatury, dając w ten sposób łatwy dostęp do nich, oryginalny wygląd i przede wszystkim wygodne, a zarazem szybkie pozbycie się wszelkich zabrudzeń i niechcianych dodatków zalegających pomiędzy klawiszami. Dodatkowo każdy klawisz klawiatury jest podwójnie wtryskiwany, co przekłada się na długą i bezawaryjną pracę oraz trwałe, nie ścierające się znaki i cyfry.
GRAM Spectrum w swoim wnętrzu skrywa 32 bitowy procesor klasy premium ARM Cortex, pamięć wynoszącą 512 KB oraz przyjazne użytkownikowi oprogramowanie, z którego pomocą gracz dostosuje klawiaturę do swoich potrzeb.

Pełne N-Key Rollover pozwala na korzystanie równocześnie z dowolnej liczby przycisków na klawiaturze. Dzięki tej funkcji zyskamy pełną władze nad naszym bohaterem siejąc spustoszenie wśród przeciwników W każdym momencie mamy możliwość zmiany trybu na 6KRO, który rejestruje do 6 wciśniętych klawiszy.

Użytkownik otrzymuje częstotliwość próbkowania na poziomie 1000Hz, szybkie przeskakiwanie pomiędzy profilami, zapisywanie makr w locie, resetowanie skrótów czy blokowanie klawiszów klawiatury. Dodatkowo dostępne jest 6 klawiszy multimedialnych, a gracz może zaprogramować wszystkie klawisze klawiatury.

GRAM Spectrum wyróżnia się pełnym podświetleniem wynoszącym 16,8 mln RGB LED, które posiada sporo wyjątkowych funkcji. Do dyspozycji mamy ustawienie kilku stopni jasności oraz niesamowite efekty, których ilość zaspokoi każdego gracza. Klawiatura zachwyca możliwościami iluminacji, w czym pomaga indywidualne podświetlenie każdego klawisza.

Wytrzymała konstrukcja klawiatury znosi nawet 60 mln kliknięć, a przewód w oplocie zapewnij długą i bezawaryjną pracę, przekładając się na radość z każdej rozgrywki.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry

- Gamingowej klasy mechaniczne przełączniki
- Innowacyjny skok klawisza wynoszący 3,5 mm
- Zdolność reakcji na poziomie 1,5 mm
- Zoptymalizowany niskoprofilowy design
- Super smukłe, podwójnie wtryskiwane klawisze
- 32 bitowy procesor klasy premium ARM Cortex
- 512KB wbudowanej pamięci
- Częstotliwość próbkowania: 1000Hz
- Wszystkie klawisze programowalne
- Pełne N-Key Rollover / 6 Key Rollover
- Szybkie przeskakiwanie pomiędzy profilami, zapisywanie makr w locie, resetowanie skrótów oraz blokada klawiatury
- Wbudowane klawisze multimedialne: 6 klawiszy
- Podświetlenie klawiatury 16,8 mln RGB LED
- Indywidualne podświetlenie każdego klawisza
- Efekty świetlne: lighting, trigger, ripple, firework, radiation, breathing, wave marquee, custom lighting, macro lighting
- Regulowana jasność podświetlen

Zasilanie USB 5V
Połączenie Przewodowe
Interfejs USB
Rodzaj Multimedialna
Prezentacja 3D

Fizyczne

Kolor Czarny
Wymiary

445 x 136 x 24.5mm

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Tesoro GRAM Spe...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Tesoro GRAM Spectrum - Klawiatura mechaniczna Full Color LED (przełącznik Blue)