Ulubione
ReDragon

ReDragon Klawiatura mechaniczna VARA K551 LED

Numer katalogowy Nr kat UKRDRRGPK551000,

Kod producenta Kod K551

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Klawiatura mechaniczna do gier Redragon K551 z przełącznikami Cherry MX, Vara, 104 klawisze Podświetlana podświetleniem LED Klawiatura komputerowa Konstrukcje metalowe do komputerów z systemem Windows czarna

  • KLAWIATURA DO GIER: 104 Kluczowa klawiatura do gier mechanicznych z niestandardowymi przełącznikami mechanicznymi (odpowiednik Cherry Blue) zaprojektowana z myślą o długowieczności, o większej wytrzymałości i szybkości reakcji. Szybkie klucze mechaniczne o średnim oporze, precyzyjnym uruchamianiu, słyszalnym dźwięku kliknięcia i dotykowym sprzężeniu zwrotnym.
  • KLAWIATURA MECHANICZNA: Klawiatura K551 Redragon, podświetlana diodami LED mechaniczna klawiatura do gier, podświetlana na czerwono podświetlana klawiatura wyposażona jest w dwustronnie formowane wtłaczane klawisze klawiszy, które zapewniają krystalicznie czyste, jednolite podświetlenie i napisy, które nie zdrapują.
  • KONSTRUKCJA ALUMINIUM / ABS: Klawiatura do gier komputerowych jest wykonana z aluminium i ABS z mechanicznymi przyciskami umieszczonymi na płycie i przełącza się w trudnych warunkach gry.
  • Klawisze WSZYSTKICH 104 mechanicznych klawiszy do gier są wolne od konfliktu (n-Key Rollover), co zapewnia najwyższą wydajność w grach. Odtwarzanie 12 klawiszy multimedialnych, antypoślizgowa Ergonomia, bryzgoszczelność. W zestawie pełna klawiatura numeryczna i pozłacane złącze USB odporne na korozję zapewnia niezawodne połączenie.
  • KOMPATYBILNOŚĆ PC GAMING : Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista lub Windows XP, ograniczona obsługa klawiatury Mac OS.

Informacje techniczne

Obsługiwane systemy operacyjne Windows 7 , Windows Server 2003 , Windows 10 , Windows 8 , Windows XP , Windows 8.1 , Windows Vista
Zasilanie USB 5V
Połączenie Przewodowe
Interfejs USB
Rodzaj Multimedialna
Prezentacja 3D
Podświetlana klawiatura Tak

Fizyczne

Kolor Czarny
Długość przewodu 1.8 m

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

ReDragon Klawia...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: ReDragon Klawiatura mechaniczna VARA K551 LED