Ulubione
Mad Catz

Mad Catz Klawiatura bezprzewodowa S.T.R.I.K.E. M Bluetooth

Numer katalogowy Nr kat UKMADRZGB000001,

Kod producenta Kod MCB43114N0C2

Zestaw z myszką Nie
Połączenie Bezprzewodowe
Interfejs Bluetooth
Kolor Czarny
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Mad Catz S.T.R.I.K.E. M to klawiatura bezprzewodowa komunikująca się z urządzeniami w technologii Bluetooth Classic.
Za pomocą S.T.R.I.K.E. M można rozwiązać problem komunikacji z wszystkimi domowymi urządzeniami mobilnymi/PC czy nawet Apple zamiast posiadać osobne urządzenie wejścia do każdego z nich, można jedną klawiaturą obsłużyć je wszystkie. Dodatkowo komunikacje z urządzeniami ułatwi zastosowanie specjalnego optycznego sensora do nawigacji po ekranie za pomocą palca, co niweluje potrzebę używania myszki. Klawiatura została dodatkowo wyposażona w dodatkowe przyciski multimedialne oraz pokrętło regulacji głośności/natężenia podświetlenia.

Uniwersalność jedna klawiatura do wszystkiego
Wszechstronne zastosowanie klawiatury pozwala na używanie z dowolnym urządzeniem zaopatrzonym w odbiornik Bluetooth m.in. urządzenia mobilne typu konsole android, smartphone, smart tv, PC czy nawet MAC.

Przyciski medialne
Urządzenia mobilne służą pracy jak i rozrywce. Na tabliecie/TV/PC można oglądać filmy czy też słuchać muzyki w obsłudze odpowiednich aplikacji pomogą dodatkowe przyciski medialne oraz pokrętło regulacji głośności.

Klawisze o niskim profilu w technologii nożycowej P.U.L.S.E.

Klawiatura posiada niski profil klawiszy rozwiązanie znane z laptopów o z optymalizowanej technologii nożycowej P.U.L.S.E. nastawionej na optymalizację pisania. Klawisze wymagają siły nacisku jedynie 60g, a 2 mm dystans do maksymalnego wduszenia pozwoli na szybsze pisanie. Popularne w urządzeniach mobilne skróty(np. Back, Home czy Ostatnie aplikacje) zostały zaimplementowane w układzie klawiszy aktywować można je używając za pomocą kombinacji klawisza funkcyjnego co pozwala uniknąć przypadkowych aktywacji podczas gier. Proste i szybkie przełączanie między urządzeniami do 4 jednocześnie sparowanych

Technologia Bluetooth Classic pozwala na bezproblemową komunikację z 4 urządzeniami, między którymi można się płynnie przełączać za pomocą dedykowanego przycisku.
Dodatkowo parowanie z urządzeniami zostało maksymalnie uproszczone pozwalając na wykonanie go w ciągu krótkiej chwili.

Funkcjonalność myszy dzięki zintegrowanemu z klawiaturą sensorowi optycznemu
Nad głównym korpusem klawiatury znajduje się sensor optyczny, pozwalający na nawigację po ekranie za pomocą palca rozwiązanie bardzo podobne do panelu dotykowego w laptopach co znacznie ułatwi nawigację w urządzeniach mobilnych jak i stacjonarnych.

Podświetlenie z możliwością regulacji natężenia
Rozwiązanie idealne na wieczory z filmem/grą.

Kompaktowy kształt oraz lekka konstrukcja
Obie te cechy sprawiają, że klawiatura S.T.R.I.K.E. M staje się idealnym kompanem w podróży, czy outdoor office. W zestawie znajduje się również stand dla tabletu o regulowanym kącie nachylenia jak i etui na samą klawiaturę pozwalającą ją zabezpieczyć podczas podróży. Nie trzeba się również obawiać o zapas baterii klawiatura posiada wbudowany akumulator litowo-polimerowy pozwalający na użytkowanie nawet do 45 godzin.

Informacje techniczne

Połączenie Bezprzewodowe
Interfejs Bluetooth
Rodzaj Multimedialna

Fizyczne

Kolor Czarny

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Mad Catz Klawia...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Mad Catz Klawiatura bezprzewodowa S.T.R.I.K.E. M Bluetooth