Ulubione

Logitech Klawiatura Pop Keys Coral Rose 920-010737

Numer katalogowy Nr kat UKLOGRSB0000065,

Kod producenta Kod 920-010737

Zestaw z myszką Nie
Połączenie Bezprzewodowe
Interfejs Bluetooth, USB
Kolor Koralowy, Różowy
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

ZABAW SIĘ Z EMOJI
Szczęśliwy? Zły? Zakochany? Klawiatura Pop Keys jest wyposażona w osiem wymiennych klawiszy emoji, które możesz łatwo łączyć i dopasowywać do swojego nastroju. Możesz też stuknąć klawisz menu emoji, aby wybrać z pełnej gamy emoji podczas czatu ze znajomymi (obecnie obsługiwane tylko w systemach Windows i macOS).

MIESZAJ I DOPASOWUJ
Niezależnie od nastroju, wybieraj spośród 4 klawiszy emoji na klawiaturze POP Keys i 4 dodatkowych klawiszy w zestawie. Jest też przycisk menu emoji, który przenosi zabawę na zupełnie nowy poziom.

PISANIE JAK NA MASZYNIE DO PISANIA W STYLU RETRO
Wprowadź do swojego dnia odrobinę dodatkowej przyjemności dzięki klawiszom, które trzeszczą i piszczą jak w starej maszynie do pisania. Mechaniczne przełączniki klawiatury POP Keys sprawiają, że każde słowo wpisane staje się zabawnym, sprężystym i bardzo satysfakcjonującym doświadczeniem. Przekonasz się o tym, jeśli spróbujesz.

POŁĄCZ NAWET Z TRZEMA URZĄDZENIAMI JEDNOCZEŚNIE
Wyzwól swoją osobowość na wielu urządzeniach jednocześnie za pomocą klawiszy Easy Switch klawiatury POP Keys – które pozwalają sparować ją z maksymalnie 3 urządzeniami i przełączać się między nimi jednym dotknięciem. Połącz ją z komputerem, tabletem lub telefonem. Emoji i oprogramowanie są obecnie obsługiwane tylko w systemach Windows i macOS. przez technologię łączności bezprzewodowej Bluetooth® bądź z użyciem odbiornika USB Logi Bolt.

SKRÓTY KLAWISZOWE DLA NOWEJ GENERACJI
Nie daj się zwieść estetyce vintage klawiatury POP Keys. Jej 12 nowych skrótów funkcyjnych daje Ci to, czego naprawdę potrzebujesz pomaga Ci robić wycinki ekranu, uruchamiać zmianę mowy na tekst, wyciszyć mikrofon podczas długiego spotkania i wiele więcej za jednym dotknięciem klawisza.

ZMIENIAJ BIEGI W LOCIE
Jakby czytając w Twoich myślach, kółko SmartWheel myszy POP Mouse przełącza się z trybu wysokiej precyzji na tryb szybkiego przewijania – pomagając Ci szybko przewijać długie strony jednym ruchem kółka.

ŁĄCZNOŚĆ PRZEZ DŁUGI CZAS
Jak przystało na firmę Logitech, klawiatura POP Keys jest zaprojektowana tak, by zapewniać trwałość. Dzięki nawet trzyletniej żywotności baterii. Żywotność baterii może się różnić w zależności od sposobu użytkowania i środowiska informatycznego i klawiszom, które wytrzymują do 50 milionów uderzeń (to bardzo dużo), możesz tworzyć, rozmawiać i wyrażać się do woli.

Informacje techniczne

Zasięg 10 m
Obsługiwane systemy operacyjne Android , Chrome OS , iOS , Mac OS , Windows 10 , Windows 11
Zasilanie Baterie/akumulatory AAA
Połączenie Bezprzewodowe
Interfejs Bluetooth , USB
Rodzaj Standard

Fizyczne

Kolor Koralowy , Różowy
Wymiary 321.2 x 138.47 x 35.4 mm
Waga 779 g

Pozostałe

Gwarancja 12
Akcesoria w zestawie
  • Klawiatura
  • 2 x Bateria AAA (zainstalowane)
  • Odbiornik Logi Bolt USB
  • 4 x Dodatkowe klawisze emoji
  • Dokumentacja użytkownika  
abid 811008

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Logitech Klawia...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Logitech Klawiatura Pop Keys Coral Rose 920-010737