Ulubione

Logitech Klawiatura MX Mechanical Compact US

Numer katalogowy Nr kat UKLOGRSB0000067,

Kod producenta Kod 920-010780

Zestaw z myszką Nie
Połączenie Bezprzewodowe
Interfejs USB
Kolor Grafitowy
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Klawiatura MX Mechanical Compact US

NIEZWYKLE PŁYNNE MECHANICZNE PISANIE
Niskoprofilowe przełączniki mechaniczne dają wrażenia z pisania na wyższym poziomie.

Niezwykle precyzyjne i stabilne przełączniki oferują głęboki i pewny przesuw klawiszy przy zachowaniu niskiego profilu. Twoje palce przesuwają się bez wysiłku po matowej powierzchni klawiszy, a dwukolorowe nasadki klawiszy ułatwiają orientację palców i utrzymanie płynności pracy.

INTELIGENTNE PODŚWIETLENIE. WYDAJNOŚĆ BEZ KOŃCA.
Podświetlane klawisze w magiczny sposób zaczynają świecić wtedy, gdy zbliżysz do nich dłonie, a podświetlenie automatycznie dopasowuje się do warunków oświetleniowych, co daje optymalne zużycie akumulatora.  

Obie klawiatury wprowadzają też różne immersyjne efekty podświetlenia, które wciągną Cię w wir pracy. Efekty można zmieniać w Logi Options+. Wymagane oprogramowanie Logi Options+ dostępne w systemie Windows i macOS lub po prostu naciskając jednocześnie klawisze Fn i żarówki.

WIELE URZĄDZEŃ. WIELE SYSTEMÓW OPERACYJNYCH.
Z łatwością użyj technologii Bluetooth Low Energy lub dołączonego odbiornika USB Logi Bolt Urządzenie niekompatybilne z technologią Logitech Unifying do sparowania klawiatury z maksymalnie trzema urządzeniami i przełączaj się między nimi naciśnięciem przycisku.

Obie klawiatury mechaniczne mają podwójny układ klawiatury zoptymalizowany dla użytkowników systemów Mac i Windows oraz są kompatybilne ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi. Urządzenie kompatybilne z systemem Windows, macOS, Chrome OS, Linux, iPadOS, iOS oraz Android. skomplikowana konfiguracja ani dostrajanie nie są wymagane. Podstawowe funkcje urządzenia będą obsługiwane bez oprogramowania w systemach innych niż Windows i macOS.

OPCJE TO DUŻY PLUS
Dostosuj działanie klawiatury, sprawdź poziom naładowania akumulatora, wybierz efekty podświetlenia, zmień funkcje klawiszy Fn oraz przypisz profile ustawione dla konkretnych aplikacji w ulepszonej i łatwiejszej w obsłudze aplikacji Logi Options+. Wymagane oprogramowanie Logi Options+ dostępne w systemie Windows i macOS.

SZYBKIE ŁADOWANIE, NATYCHMIASTOWE ŁĄCZENIE.
Klawiatury MX Mechanical działają nawet przez 15 dni po naładowaniu do pełna lub do 10 miesięcy z wyłączonym podświetleniem. Żywotność akumulatora zależy od intensywności użytkowania i warunków otoczenia. Już szybkie, jednorazowe 15-minutowe ładowanie z użyciem dołączonego kabla USB-C pozwala pracować przez cały dzień bez przerwy. Żywotność akumulatora zależy od intensywności użytkowania i warunków otoczenia.

Obie klawiatury mechaniczne są kompatybilne ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi. Urządzenie kompatybilne z systemem Windows, macOS, Chrome OS, Linux, iPadOS, iOS oraz Android. od razu po rozpakowaniu. Podstawowe funkcje urządzenia będą obsługiwane bez specjalnego oprogramowania w systemach operacyjnych innych niż Windows i macOS. Z łatwością sparuj nawet trzy urządzenia z użyciem technologii Bluetooth Low Energy lub dołączonego odbiornika USB Logi Bolt. Urządzenie niekompatybilne z technologią odbiornika USB Logitech Unifying i przełączaj się między nimi.

SATYSFAKCJONUJĄCY WYBÓR
Nasz cel? Projektowanie w duchu zrównoważonego rozwoju. To oznacza, że do nowej generacji naszych produktów wprowadzamy innowacje i zmniejszamy ich ślad węglowy jak tylko możemy od ich ogólnej budowy do najmniejszego elementu. Nie godzimy się przy tym na jakiekolwiek pogorszenie jakości wykonania i wydajności.

WYKONANA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO PODDANEGO RECYKLINGOWI
Części plastikowe MX Mechanical zawierają tworzywa z certyfikatem pochodzenia z recyklingu plastików konsumenckich 45% w przypadku MX Mechanical i 47% w przypadku MX Mechanical Mini aby dać drugie życie tworzywom sztucznym wycofanym z eksploatacji, pochodzącym ze starych urządzeń elektronicznych, a także ograniczyć nasz ślad węglowy.
*Z wyłączeniem tworzyw sztucznych w zespołach przewodów drukowanych (PWA), kabla FFC, kabli i opakowań.

ALUMINIUM POZYSKIWANE PRZY NISKIM ŚLADZIE WĘGLOWYM
Czy wiesz, że produkcja aluminium wymaga bardzo wiele energii? Dlatego aluminiowa górna pokrywa MX Mechanical wykonana jest z wykorzystaniem energii odnawialnej zamiast paliw kopalnych. Piękna i mniej emisyjna.

INTELIGENTNE ZUŻYCIE AKUMULATORA
Podświetlane klawisze automatycznie dostosowują się do warunków otoczenia i wyłączają się, gdy nie są potrzebne, co zapewnia optymalne zużycie akumulatora. Tryb niskiego poboru energii wyłącza podświetlenie, gdy poziom naładowania akumulatora spada poniżej 10%, aby jeszcze bardziej wydłużyć działanie urządzenia.

CERTYFIKAT CARBON NEUTRAL
Możesz spać spokojnie wiedząc, że ślad węglowy klawiatury MX Mechanical został zredukowany do zera. Dzieje się tak dlatego, że poza projektowaniem z myślą o zrównoważonym rozwoju, równoważymy również nasz wpływ na środowisko poprzez wspieranie leśnictwa, odnawialnych źródeł energii oraz społeczności będących ofiarami zmian klimatycznych.

Informacje techniczne

Zasięg 10 m
Obsługiwane systemy operacyjne Android , Chrome OS , Linux , Mac OS , Windows
Zasilanie Akumulator wbudowany
Połączenie Bezprzewodowe
Interfejs USB
Rodzaj Mini
Podświetlana klawiatura Tak

Fizyczne

Kolor Grafitowy
Wymiary 26,1 x 312,6 x 131,55 mm
Waga 0.612 kg

Pozostałe

Gwarancja 24
abid 827568

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Logitech Klawia...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Logitech Klawiatura MX Mechanical Compact US