Ulubione
Cooler Master

Cooler Master Klawiatura MASTERKEYS PRO S (Cherry MX Red) białe podświetlenie

Numer katalogowy Nr kat UKCLMRGP0000028,

Kod producenta Kod SGK-4090-KKCR1-US

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Masterkeys Pro S White LED– nowa klawiatura mechaniczna od Cooler Master
Ujarzmi to, co najlepsze z obu światów – niesamowite doznania płynące z użytkowania klawiatury mechanicznej oraz podświetlenie LED emanujące czystą bielą. Z racji sposobu konstrukcji klawiatur mechanicznych uzyskanie zadowalającego podświetlenia klawiszy było trudnym celem do osiągniecia w przypadku, gdy producent decydował się na użycie markowych przełączników Cherry MX. Na przestrzeni ostatnich lat uciekano się do stosowania innych typów przełączników – nie markowych zamienników - o zmodyfikowanej konstrukcji, czy też montażu kilku diod na przełącznik. Cooler Master nie poszedł w żadnym wypadku na kompromis – w MasterKeys znajdują się markowe przełączniki Cherry MX, a podświetlenie LED zostało ujarzmione poprzez rekonstrukcję płytki PCB oraz zastosowanie większych i mocniejszych niż standardowo modułów diod typu SMT (3,5x2,8mm) emitujących jasną bielą, niespotykaną w innych standardowych diodach czy też rozwiązaniach RGB. Klawiatury z diodami emitującymi różne barwy nigdy nie będą reprodukować tak czystej bieli, jak diody wyspecjalizowane w emisji barwy białej.

Oczywiście podświetlenie to nie wszystko.
Masterkeys to też najwyższej jakości doznania płynące z użytkowania klawiatury mechanicznej – zapewnione przez zastosowanie wcześniej wspomnianych oryginalnych przełączników Cherry MX. Klawiaturę obsługuje o 25% szybszy procesor od tych stosowanych standardowo w klawiaturach - ARM Cortex M3 - co pozwoli w pełni wykorzystać potencjał klawiatury poprzez programowanie „w locie” oraz obsługę złożonych makr czy trybów podświetlenia.

Markowe klawiatury mechaniczne z prawdziwego zdarzenia charakteryzują się rozpoznawaniem dowolnej liczby przycisków wciśniętych jednocześnie (NKRO).

Istnieje również możliwość ręcznego ustawienia maksymalnej ilości poprawnie rozpoznanych klawiszy – dla przykładu max. 6 klawiszy (6-KRO) - co pozwala uniknąć problemów z kompatybilnością w przypadku niektórych płyt głównych czy systemów operacyjnych. Masterkeys automatycznie przełącza się w tryb NKRO z 6-KRO gdy zachodzi taka potrzeba.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

- Mechanizm klawiszy Mechaniczna (Cherry MX Red)
- Klawisze multimedialne Tak
- Liczba klawiszy multimedialnych 6
- Podświetlenie Tak
- Długość przewodu 150 cm
- Profil Wysoki

Zasilanie USB 5V
Połączenie Bezprzewodowe
Interfejs USB
Rodzaj Multimedialna

Fizyczne

Kolor Czarny
Wymiary

138 x 37 x 359 mm

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Cooler Master Klawiatura MASTERKEYS PRO S (Cherry MX Red) białe podświetlenie