Ulubione
A4 Tech

A4 Tech Klawiatura Mechaniczna Bloody B720 BLACK USB

Numer katalogowy Nr kat UKA4TRGPB720000,

Kod producenta Kod A4TKLA45415

Zestaw z myszką Nie
Połączenie Przewodowe
Interfejs USB
Kolor Czarny
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Bloody B720 firmy A4TECH od pierwszego spojrzenia wyróżnia się agresywnym, przyciągającym oko wyglądem, idealnym dla zapalonych graczy
A4Tech Bloody B720 wykonano tylko z najlepszej jakości materiałów, co odrazu daje się odczuć już przy pierwszym kontakcie.Mechaniczna klawiatura B720 posiada solidne, najwyższej jakości mechaniczne „czarne” przełączniki, dla wielu znane jako „Cherry MX BLACK”. Są to typowo gamingowe przyciski. Dają uczucie pełnej gładkości ruchu podczas pełnego wciśnięcia. Szczególne uznanie znajdą w nich osoby grające w gry RTS, gdzie potrzebne jest szybka reakcja. Jest to najcichszy typ klawiszy jaki znajdziemy wśród klawiatur mechanicznych. W tym wypadku są one najlepsze. Zastosowano również dobre podświetlone przyciski, które można w prosty sposób regulować w zakresie 3 poziomów jasności. Aby zapobiec przypadkowemu wciśnięciu innego przycisku niż zamierzamy producent zaopatrzył klawisze w delikatne ranty co przytrzyma trwale nasz palec na wybranym przycisku. Urządzenie posiada błyskawiczny czas reakcji wynoszący 1 milisekundę z możliwą szybką dezaktywacją do 18 milisekund. Jest prawie niesłyszalne dzięki możliwości wykorzystaniu przez użytkownika silikonowych podkładek redukujących hałas dołączonych do urządzenia.

Posiada funkcję Gamingową, dzięki której możemy dezaktywować przycisk Windows

Funkcję AUTO-Shot zapewniającą automatyczne klikanie w przycisk.TURBO-Shot funkcja ciągłego klikania i przytrzymania przycisku. Posiada możliwość samodzielnego zaprogramowania dwóch wariantów klawiszy, które mają zostać podświetlone. A4Tech Bloody został zaopatrzony z bardzo przydatną i uniwersalną podpórkę pod nadgarstek oraz regulowane stopki zakończone antypoślizgową gumą. Przewód zasilania dostał wzmocnienie w postaci oplotu ze sznurkowego materiału w kolorach Bloody.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry - Długość przewodu: 1.8 m
- Kompatybilność z systemami operacyjnymi: Windows 8, Windows 7, Windows Vista
Zasilanie USB 5V
Połączenie Przewodowe
Interfejs USB
Rodzaj Multimedialna
Prezentacja 3D

Fizyczne

Kolor Czarny

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

A4 Tech Klawiat...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: A4 Tech Klawiatura Mechaniczna Bloody B720 BLACK USB