Kategorie
PURO Type-C Cable USB-C 2.0 to USB-C 2.0

PURO Type-C Cable USB-C 2.0 to USB-C 2.0...

Numer katalogowy: AKPURKUCUSBCUSB Kod producenta:

0
PURO Type-C Cable USB-C 2.0 to USB-C 2.0
PURO Type-C Cable USB-C 2.0 to USB-C 2.0

PURO Type-C Cable USB-C 2.0 to USB-C 2.0

USB

PURO Type-C Cable USB-C 2.0 to USB-C 2.0

Numer katalogowy: AKPURKUCUSBCUSB

Kod producenta: CUSBCUSBCBLK

Niedostępny

PURO Type-C Charge & Sync Cable - Kabel USB-C 2.0 na USB-C 2.0 do ładowania & synchronizacji danych, 2A, 480 Mbps, 1 m (czarny)Seria akcesoriów Puro przeznaczonych do ładowania urządzeń mobilnych, wyposażona w wyjątkową technologię, która przyspiesza cały proces oraz czyni go maksymalnie bezpiecznym....

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

PURO Type-C Charge & Sync Cable - Kabel USB-C 2.0 na USB-C 2.0 do ładowania & synchronizacji danych, 2A, 480 Mbps, 1 m (czarny)
Seria akcesoriów Puro przeznaczonych do ładowania urządzeń mobilnych, wyposażona w wyjątkową technologię, która przyspiesza cały proces oraz czyni go maksymalnie bezpiecznym. Puro Fast Charger Technology wyróżnia się wysokim natężeniem o maksymalnej wartości dochodzącej do 3 A / 5 V oraz do 9 V / 1,8 A na port, co pozwala znacznie skrócić czas oczekiwania na pełne naładowanie urządzenia.

Technologia potrafi wykryć jakie urządzenie jest aktualnie ładowane (iOS & Android) oraz zachować balans natężenia pomiędzy zasilanymi urządzeniami.
Kompatybilność z Qualcomm 3.0, zapewnia współdziałanie z urządzeniami obsługującymi tę technologię ładowania. Dzięki Puro Fast Charger Technology użytkownik jest w stanie zasilić energią swoje urządzenie od 0 do nawet 65% w czasie 30 minut, czyli ok. 5 razy szybciej w porównaniu do standardowego sposobu ładowania (w zależności od wybranego modelu oraz ładowanego urządzenia).

Jednym z przedstawicieli serii jest kabel USB-C 2.0 na USB-C 2.0, który pozwala na ładowanie oraz synchronizacje danych urządzeń wyposażonych w porty USB-C.
Natężenie o wartości 2 A gwarantuje oszczędność czasu podczas ładowania, a synchronizacja przebiega niezwykle szybko, osiągając wartość 480 Mbps. Dwustronny wtyk USB-C , dzięki swojej konstrukcji sprawia, że bez względu na orientację wtyczki względem portu, kabel będzie pasował już za pierwszym razem. Długość kabla wynosząca 1 m pozwala na swobodne korzystanie z dwóch podłączonych do siebie urządzeń.

Cechy produktu:
- Kabel do synchronizacji danych i ładowania
- Dwa wtyki USB-C 2.0 & USB-C 2.0
- Dwustronny wtyk USB-C pasujący do portu bez względu na położenie
- Unikalna technologia szybkiego ładowania „Puro Fast Charger”
- Natężenie: 2 A
- Transfer danych: 480 Mbps
- Długość kabla: 1 m
- Kompatybilność USB-C: MacBook 12, Chromebook Pixel, laptop z portem typu C

Nieprzypisane

Kolor

Czarny

Złącza #1

USB Typ C Męska

Złącza #2

USB Typ C Męska

Standard

USB 2.0

Fizyczne

Rodzaj

Kabel

Długość przewodu

1 m

Zastosowanie

Komputerowy

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: PURO Type-C Cable USB-C 2.0 to USB-C 2.0