Ulubione

Lanberg Kabel magnetyczny COMBO USB-A(M)->USB MICRO(M)+LIGHTNING(M)+USB-C(M) 2.0 1m czarno-niebieski QC 3.0

Numer katalogowy Nr kat AKLAGKU00000095,

Kod producenta Kod CA-3IN1-20CU-0010-BL

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Kabel magnetyczny LANBERG COMBO USB-A(M) na USB MICRO(M)+LIGHTNING(M)+USB-C(M)
CA-3IN1-20CU-0010-BL

Wygoda, na którą zasługujesz.
Kabel magnetyczny Lanberg, prosty model, jest wyposażony w elegancką elegancję, szeroką funkcjonalność i świetny sposób na wygodne korzystanie z telefonu i kabla podczas ładowania urządzenia lub przesyłania plików. Podłącz kabel telefonu wygodnie i natychmiast, dzięki wbudowanym magnesom w jednym z najlepszych dostępnych kabli magnetycznych.

Wskazówki zawsze będą się poprawnie łączyć.
Podłącz kabel natychmiast, nie martwiąc się o położenie końcówki kabla względem wtyczki włożonej do telefonu. Dzięki specjalnej technologii Twój telefon zawsze będzie prawidłowo łączyć się z ładowarką i urządzeniem do wymiany danych.

Naładuj akumulator w Quick Charge 3.0.
Aby zapewnić najwyższy komfort ładowania - kabel magnetyczny Lanberg w pełni współpracuje z nowoczesnymi ładowarkami, aby zapewnić jak najszybsze ładowanie. Dzięki technologii Quick Charge 3.0 Twoje urządzenia będą ładowane wyraźnie.

Wysyłaj dane z prędkością do 480 Mb / s.
W przeciwieństwie do większości modeli dostępnych na rynku, kabel magnetyczny Lanberg oferuje, oprócz opcji ładowania, możliwość przesyłania danych i plików między urządzeniami z prędkością do 480 Mb / s. Szeroka funkcjonalność kabla zapewnia pełną wszechstronność i duży wybór aplikacji. Możesz ładować pliki jednocześnie podczas ładowania, więc nigdy się nie poddasz.

Nowoczesny, silny magnes.
W konstrukcji kabla zastosowano nowoczesne, mocne magnesy, aby zapewnić pewne połączenie w każdych warunkach, zapobiegając przypadkowemu przerwaniu ładowania lub przesyłania plików. Kabel magnetyczny Lanberg zapewnia, że końcówka kabla odłączy się od wtyczki tylko na podstawie Twojej decyzji.

Uniwersalny - do 3 wskazówek w zestawie.
W pakiecie znajdziesz 3 różne wskazówki dotyczące wszystkich urządzeń mobilnych dostępnych na rynku. Pełna kompatybilność zapewni złącza Micro-USB, USB Type-C i złącza błyskawicy, które współpracują z produktami Apple.

Wskazówki są bardzo małe. Tak niezauważalny.
Ponieważ wtyczka nie przeszkadza i może być swobodnie pozostawiana w gnieździe urządzenia - rozmiar wszystkich końcówek został zredukowany do absolutnego minimum. To rozwiązanie gwarantuje najwygodniejsze korzystanie z kabla magnetycznego Lanberg i możliwość pozostawienia końcówki w telefonie, aby chronić gniazdo urządzenia przed brudem. Jeśli potrzebujesz, możesz łatwo odłączyć końcówkę, gdy tylko będzie to potrzebne.

Wyposażony w LED.
Zastosowanie diod LED zwiększa funkcjonalność prostego kabla magnetycznego Lanberg, poprawiając wygodę korzystania z niego. Podświetlenie informuje o prawidłowym podłączeniu do ładowarki lub urządzenia do wymiany danych. Ponadto pomaga znaleźć końcówkę kabla w ciemności.

Solidne wykonanie z kablem odpornym na uszkodzenia.
Cała konstrukcja kabla magnetycznego wykonana jest z najlepszych materiałów, które gwarantują pełne bezpieczeństwo pracy urządzenia. W połączeniu z odpornym na uszkodzenia kablem w bawełnianym oplocie otrzymujemy kabel magnetyczny, który będzie nam służył przez lata.

Ekskluzywny design w 2 kolorach.
Szeroka funkcjonalność i możliwości kabla magnetycznego Lanberg są zapakowane w ekskluzywną elegancję, która jest dostępna w 2 kolorach - czarnym i czarnym / niebieskim. Obraz premium nie tylko podkreśla Twój wyrafinowany styl, ale także pasuje do każdego urządzenia, zwłaszcza z segmentu premium.

Informacje techniczne

Kolor Czarny , Niebieski
Złącza #1 USB Typ A Męska
Złącza #2 Lightning 8pin Męska , USB Micro-A Męska , USB Typ C Męska
Standard USB 2.0

Fizyczne

Rodzaj Kabel
Długość przewodu 100 cm
Zastosowanie Do smartfona , Komputerowy , Zasilający

Pozostałe

Gwarancja 24
abid 734411

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Lanberg Kabel m...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Lanberg Kabel magnetyczny COMBO USB-A(M)->USB MICRO(M)+LIGHTNING(M)+USB-C(M) 2.0 1m czarno-niebieski QC 3.0