Kategorie
MODECOM MC-400 FUNKY BIAŁE SŁUCHAWKI NAGŁOWNE Z MIKROFONEM

MODECOM MC-400 FUNKY BIAŁE SŁUCHAWKI NAGŁOWNE Z MIKROFONEM...

Numer katalogowy: UHMCPRNPFUNKY40 Kod producenta:

0
MODECOM MC-400 FUNKY BIAŁE SŁUCHAWKI NAGŁOWNE Z MIKROFONEM
MODECOM MC-400 FUNKY BIAŁE SŁUCHAWKI NAGŁOWNE Z MIKROFONEM
MODECOM MC-400 FUNKY BIAŁE SŁUCHAWKI NAGŁOWNE Z MIKROFONEM

MODECOM MC-400 FUNKY BIAŁE SŁUCHAWKI NAGŁOWNE Z MIKROFONEM

Słuchawki

MODECOM MC-400 FUNKY BIAŁE SŁUCHAWKI NAGŁOWNE Z MIKROFONEM

Numer katalogowy: UHMCPRNPFUNKY40

Kod producenta: S-MC-400-FUNKY

Niedostępny

Firma MODECOM przedstawia swój najnowszy model miejskich słuchawek model MC-400 FUNKY. Produkt ten powstał z myślą o tych użytkownikach, którzy cenią sobie najwyższą jakość dźwięku, zamkniętą w nowoczesnym oraz atrakcyjnym wzornictwie. Prezentowane słuchawki kompatybilne są z telefonami komórkowymi...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Firma MODECOM przedstawia swój najnowszy model miejskich słuchawek model MC-400 FUNKY. Produkt ten powstał z myślą o tych użytkownikach, którzy cenią sobie najwyższą jakość dźwięku, zamkniętą w nowoczesnym oraz atrakcyjnym wzornictwie. Prezentowane słuchawki kompatybilne są z telefonami komórkowymi popularnych marek, takich jak: HTC®, APPLE®, BLACKBERRY®

NIEBANALNE, ORYGINALNY WZORNICTWO
Słuchawki MODECOM MC-400 FUNKY to produkt za sprawą, którego ich użytkownik z pewnością wyróżni się tłumu. Oprócz doskonałej jakości dźwięku słuchawki MC-400 FUNKY charakteryzują się niebanalnym i nowoczesnym wzornictwem, co pozwala używać ich również jako modnego dodatku do codziennego ubioru i tym samym pozostać w pełni autentycznym ze swoimi upodobaniami.

PRODUKT PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA
Żyjesz w ciągłym biegu pod presją czasu w oczekiwaniu na kolejny telefon i nie masz czasu na słuchanie muzyki? Dzięki słuchawkom MODECOM MC-400 FUNKY możesz słuchać ulubionych utworów a także za ich pośrednictwem rozmawiać przez telefon. Dzięki umieszczonemu na przewodzie zasilającym mikrofonowi możesz z powodzeniem podłączyć prezentowane słuchawki do swojego telefonu. Z kolei przycisk odbierania i zakończenia rozmowy pozwoli Ci w sposób komfortowy korzystać z telefonu, bez potrzeby wyjmowania go z kieszeni. Ze względu na to, że słuchawki MC-400 FUNKY przeznaczone są głównie do użycia z urządzeniami mobilnymi, charakteryzują się one również wyjątkowo niską wagą. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas użytkowania, słuchawki MC-400 FUNKY wyposażono w miękkie i przyjazne dotyku poduszki nauszne.

WYSOKIEJ JAKOŚĆ DŹWIĘK TO PODSTAWA
Oprócz ciekawego i niebanalnego wzornictwa zestaw słuchawkowy MODECOM MC-400 FUNKY charakteryzuje najwyższej jakości przejrzysty, mocny oraz klarowny dźwięk. Dzięki wysokiemu zakresowi częstotliwości prezentowane przez nas słuchawki dostarczą niesamowitych wrażeń dźwiękowych oraz sprawią, że każdy dźwięk to czysta przyjemność. Z kolei umieszczony na przewodzie zasilającym mikrofon, umożliwia prowadzenie rozmów przez telefon komórkowy na najwyższym poziomie.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Impedancja

32 Ω

Czułość

105 dB

Technologie

Redukcja szumów

Pasmo przenoszenia

20-20000 Hz

Przeznaczenie

Muzyka

Konstrukcja

Z muszlami nausznymi

Komunikacja bezprzewodowa

Nie

Złącza

Brak danych

Mikrofon

Tak

Fizyczne

Długość przewodu

1.2 m

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: MODECOM MC-400 FUNKY BIAŁE SŁUCHAWKI NAGŁOWNE Z MIKROFONEM