Kategorie
Creative Labs Aurvana Air Słuchawki douszne sport

Creative Labs Aurvana Air Słuchawki douszne sport...

Numer katalogowy: UHCRLRDP0000020 Kod producenta:

PLN 389
Creative Labs Aurvana Air Słuchawki douszne sport
Creative Labs Aurvana Air Słuchawki douszne sport

Creative Labs Aurvana Air Słuchawki douszne sport

Słuchawki

Creative Labs Aurvana Air Słuchawki douszne sport

Numer katalogowy: UHCRLRDP0000020

Kod producenta: 51EF0190AA001/51EF0190AA000

Dostępny 24h

Ponadczasowe wyrafinowanie. Wyjątkowe systemy dźwiękowe.Precyzyjnie zaprojektowane i wykonane w technologii EaseFit™ lekkie zaczepy Flexnium™ słuchawek Aurvana Air doskonale dopasowują się do kształtu uszu i są lekkie niczym piórko. Zostały zrobione ze stopu niklowo-tytanowego, dlatego są elastyczne...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Ponadczasowe wyrafinowanie. Wyjątkowe systemy dźwiękowe.
Precyzyjnie zaprojektowane i wykonane w technologii EaseFit™ lekkie zaczepy Flexnium™ słuchawek Aurvana Air doskonale dopasowują się do kształtu uszu i są lekkie niczym piórko. Zostały zrobione ze stopu niklowo-tytanowego, dlatego są elastyczne i trwałe, a dzięki obojętnej powłoce, którą są pokryte, są bezpieczne dla delikatnych uszu. Ich uzupełnieniem są luksusowe złote wykończenia i akcenty polerowanego metalu, które dodają słuchawkom ponadczasowej klasy i wyrafinowania. Potężny magnes neodymowy, niezwykle cienka membrana i zestrojone otwory basowe zapewniają niezapomniane doznania dźwiękowe. To wszystko w połączeniu z przewodem z miedzi beztlenowej i pozłacanym wtykiem sprawia, że słuchawki Aurvana Air są doskonałym wyborem dla osób będących w ciągłym ruchu.

  • Ergonomia — zaczepy uszne EaseFit nosi się łatwo i intuicyjnie. Są wygodne nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Słuchawki Aurvana Air dopasowują się do każdego ucha i blisko do niego przylegają, dzięki czemu są doskonałe dla ludzi aktywnych.
  • Zaawansowana konstrukcja zaczepów — lekkie zaczepy uszne Flexnium zawierają stop niklowo-tytanowy, co daje im elastyczność, oraz są pokryte obojętną powłoką dla bezpieczeństwa osób uczulonych na nikiel. Są również odporne na korozję wywołaną potem i brudem.
  • Wyjątkowa jakość dźwięku — przetworniki z magnesu neodymowego, niezwykle cienka membrana o wysokiej wydajności i zestrojone otwory basowe sprawiają, że słuchawki Aurvana Air to akustyczny raj. Dzięki świetnym mocowaniom przetworniki są niezwykle wydajne.
  • Koniec z plątaniną kabli — przewody są pokryte termoplastycznym elastomerem, co przeciwdziała ich plątaniu się i znacznie zmniejsza szum kontaktowy. Specjalny suwak pozwala dopasować długość przewodu zwiększając komfort korzystania ze słuchawek.
  • Łatwe przechowywanie i przenoszenie — słuchawki Aurvana Air można przechowywać w akrylowym etui dołączonym do zestawu. Można je też umieścić w niewielkim skórzanym pokrowcu wyposażonym w specjalny uchwyt na przewód, aby zapewnić sobie wygodę podczas ruchu.
  • Ponadczasowy wygląd — wykończenie w kolorze szampańskiego złota i elementy polerowanego metalu dodają słuchawkom ponadczasowej klasy i wyrafinowania.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Impedancja

32 Ω

Pozostałe parametry

Przetwornik: magnes neodymowy o średnicy 15,5 mm

Waga

16 g

Pasmo przenoszenia

od 20 Hz do 20 kHz

Przeznaczenie

Muzyka

Konstrukcja

Z zaczepami usznymi

Komunikacja bezprzewodowa

Nie

Złącza

3,5 mm minijack

Mikrofon

Nie

Fizyczne

Długość przewodu

1.2 m

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Creative Labs Aurvana Air Słuchawki douszne sport