Kategorie
Asus Słuchawki Gamingowe Strix Pro PC/MAC/PS4

Asus Słuchawki Gamingowe Strix Pro PC/MAC/PS4...

Numer katalogowy: UHASURMP0000006 Kod producenta:

PLN 853.3
Asus Słuchawki Gamingowe Strix Pro PC/MAC/PS4
Asus Słuchawki Gamingowe Strix Pro PC/MAC/PS4
Asus Słuchawki Gamingowe Strix Pro PC/MAC/PS4
Asus Słuchawki Gamingowe Strix Pro PC/MAC/PS4
Asus Słuchawki Gamingowe Strix Pro PC/MAC/PS4

Asus Słuchawki Gamingowe Strix Pro PC/MAC/PS4

Słuchawki

Asus Słuchawki Gamingowe Strix Pro PC/MAC/PS4

Numer katalogowy: UHASURMP0000006

Kod producenta: 90YH00B1-M8UA00

Dostępny 24h

Uwolnij swój instynkt graczaNazwa nowej serii sprzętu dla graczy - Strix - pochodzi od greckiego i rzymskiego słowa oznaczającego sowę i ma symbolizować doskonały słuch i wzrok. Strix oznacza wyczucie otoczenia umożliwiające wykrycie każdego ruchu i natychmiastową reakcję. Strix oznacza przetrwanie na...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Uwolnij swój instynkt gracza
Nazwa nowej serii sprzętu dla graczy - Strix - pochodzi od greckiego i rzymskiego słowa oznaczającego sowę i ma symbolizować doskonały słuch i wzrok. Strix oznacza wyczucie otoczenia umożliwiające wykrycie każdego ruchu i natychmiastową reakcję. Strix oznacza przetrwanie na krawędzi instynktu. Strix jest w Twojej i naszej krwi.

Wyostrz swój słuch.
Strix Pro posiada przetworniki o średnicy 60mm wykonane z magnesów neodymowych, które zapewniają mocne brzmienie i wysoką wierność dźwięku. Nie musisz już przejmować się dźwiękami klawiszy klawiatury mechanicznej, które mogą usłyszeć inni gracze - technologia ENC w sposób inteligentny filtruje ponad 90% szumów. Dzięki Strix Pro staniesz się drapieżnikiem polującym na przeciwników.

Stań się CZĘŚCIĄ GRY
Mocne przetworniki neodymowe 60mm. Jeśli nie poczułeś nigdy mocy 60-milimetrowych przetworników neodymowych, to najwyższy czas skorzystać ze słuchawek Strix Pro - poczujesz mocne i bardzo realistyczne brzmienie. Podczas gry usłyszysz każdy strzał i będziesz wiedział, że przeciwnik jest niedaleko mając do dyspozycji jedynie dźwięk jego kroków. Później przestaw się na nagranie z koncertu, ludzki głos, czy ścieżkę dźwiękowa filmu - wszystko usłyszysz bardzo wyraźnie.

Większa klarowność podczas gry
Ponad 90-procentowa redukcja szumów otoczenia. Zasilane z kabla USB pudełko sterujące zawiera wbudowany mikrofon, który aktywnie wykrywa i eliminuje ponad 90% dźwięków otoczenia takich jak rozmowy, czy stukanie klawiszy klawiatury, dzięki czemu inne osoby z drużyny nie są rozpraszane dźwiękami, które mogą pojawić się w otoczeniu gracza.

Łączenie z PC/Mac
Dzięki słuchawkom Strix Pro nie musisz się martwić kompatybilnością, ponieważ działają praktycznie z każdym urządzeniem. Pudełko sterujące posiada 1,5-metrowy przedłużacz z oddzielnymi wtyczkami dla słuchawek i mikrofonu, kompatybilne z komputerami PC i Mac.

Łączenie z PS4/smartfonem/tabletem
A nawet z konsolami, smartfonami i tabletami. Słuchawki Strix Pro doskonale nadają się do stosowania w smartfonach, tabletach i konsolach PlayStation 4 dzięki czterobiegunowemu, łączonemu adapterowi 3,5mm audio/mic. Wystarczy podłączyć urządzenie mobilne, aby utrzymać kontakt z rodziną i przyjaciółmi lub konsolę PlayStation® 4, aby cieszyć się grami. Nasze badania pokaząły, że 1,2m to idealna długość kabla dla użytkowników mobilnych lub osób korzystających z PlayStation® 4 - koniec z plątającymi się przewodami!

Graj gdzie chcesz. Składany design przyjazny dla osób podróżujących
Słuchawki posiadają składany design, dzięki czemu łatwo można je spakować i zabrać ze sobą na LAN party, czy turniej. Oczepialny mikrofon również znacznie ułatwia podróżowanie i przechowywanie zestawu. Przy wadze wynoszącej zaledwie 320g, słuchawki Strix Pro są bardzo mobilne i wygodne podczas noszenia.

1 Słuchawki muszą być podłączone poprzez port USB, aby mogły korzystać z funkcji ENC. Funkcja ENC była testowana i weryfikowana w laboratorium firmy ASUS, rzeczywiste możliwości mogą się różnić w zależności od odległości od źródła szumów, wielkości pomieszczenia, lokalizacji i innych czynników.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Impedancja

32 Ω

Pasmo przenoszenia (min.)

20 Hz

Pasmo przenoszenia (maks.)

20 kHz

Czułość

98 dB

Pozostałe parametry

Akcesoria:
- Pudełko sterujące (z oddzielnymi złączami 3,5mm audio/mic)
- Adapter mobilny (typ A)
- Mobile adapter (type B)
- Przewodnik

Uwaga:
Technologia eliminacji szumu otoczenia (ENC) usuwa ponad 90% szumów zapewniając czyste brzmienie głosu podczas gry.

Waga

320 g

Technologie

Redukcja szumów

Przeznaczenie

Gaming

Konstrukcja

Z muszlami nausznymi

Komunikacja bezprzewodowa

Nie

Złącza

1 x USB 2.0 , 3,5 mm minijack

Dźwięk

Stereo

Kontrola dźwięku

Regulacja głośności

Funkcje bluetooth

Nie dotyczy

Mikrofon

Wbudowany

Fizyczne

Kolor

Wzór , Czerwony , Czarny

Długość przewodu

2.7 m

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Asus Słuchawki Gamingowe Strix Pro PC/MAC/PS4