Ulubione
MODECOM

MODECOM VOLCANO MC-833 SABER SŁUCHAWKI NAGŁOWNE Z MIKROFONEM

Numer katalogowy Nr kat UHMCPRMPPP00027,

Kod producenta Kod S-MC-833-SABER

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

MODECOM VOLCANO MC-833 SABER
MODECOM VOLCANO SABER to gamingowe słuchawki nagłowne z mikrofonem oferujące dźwięk przestrzenny w systemie 7.1 Za pośrednictwem VOLCANO SABER usłyszysz nawet najcichszy szept czającego się za rogiem wroga. Dźwięki, które przyjdzie Ci słyszeć za ich pośrednictwem sprawią, że poczujesz się jakbyś naprawdę uczestniczył w toczących się wewnątrz gry akcjach. Takie odczucia zapewni m.in. wykorzystany w konstrukcji słuchawek system wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1.

Podświetlenie LED
Kapsuły w słuchawkach VOLCANO SABER podświetlane są efektownym światłem LED, które zaczyna pulsować w momencie, kiedy w Twojej grze zaczyna robić się naprawdę gorąco.

Funkcja wibracji
Słuchawki VOLCAN SABER wyposażone są w dodatkowy głośnik basowy, który wprawia słuchawki w wibracje. Dzięki tej funkcji dosłownie poczujesz jak obok Ciebie, wybuchnie rzucony przez nieprzyjaciela granat.

Wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1
Słuchawki VOLCANO SABER przeniosą Cię w zupełnie nowy wymiar, w którym doświadczysz jak ze wszystkich stron otaczać Cię będzie wirtualny dźwięk przestrzenny. Każda odwiedzana przez Ciebie w wirtualnym świecie lokacja, odkryje przed Tobą niesamowitą głębię, odtwarzanych z niesłychaną precyzją dźwięków.

Bardzo czuły wszechkierunkowy mikrofon

Czuły mikrofon, który zbiera krystalicznie czysty dźwięk to podstawa w komunikacji, a zwłaszcza podczas odgrywania wirtualnych bojów w trybie sieciowym. Bez odpowiedniej komunikacji nie będziesz miał najmniejszych szans, żeby pokonać wroga. Słuchawki VOLCANO SABER wyposażyliśmy w wysokiej jakości wszechkierunkowy mikrofon, który wysuniesz z lewej kapsuły, tylko wtedy kiedy będziesz naprawdę potrzebował. Za jego pomocą poinformujesz członków swojej drużynie o czyhającym za rogiem niebezpieczeństwie. Dzięki VOLCANO SABER Ty i Twoja drużyna zyska przewagę.

Informacje techniczne

Gwarancja 24
Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz
Czułość 116 dB
Pozostałe parametry

- Maksymalna moc wejściowa 30mW
- Wtyczka USB
- Mikrofon: 4 mm dookólny z bramką szumów

Waga 370 g
Prezentacja 3D
Technologie Tłumienie dźwięków z otoczenia
Przeznaczenie Gaming
Konstrukcja Z muszlami nausznymi
Złącza 1 x USB 2.0
Dźwięk Surround 7.1
Mikrofon Tak

Fizyczne

Kolor Wzór , Czarny
Długość przewodu 2.4 m

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: MODECOM VOLCANO MC-833 SABER SŁUCHAWKI NAGŁOWNE Z MIKROFONEM